Sparta oslavila narozeniny hubeným vítězstvím

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.11.2022 (20:09)     Sekcia sport

Fotbalisté Sparty Praha zvítězili v sobotním utkání 16. kola Fortuna ligy na domácí půdě nad Dynamem České Budějovice 1:0. Tři body jí zajistila parádní trefa Lukáše Haraslína ve dvanácté minutě. Pražané tak vyhráli třetí utkání v řadě a v aktuální tabulce ztrácejí na druhou Slavii dva body. celý článek

Belgie vstoupila do MS hubeným vítězstvím, Courtois chytil penaltu

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.11.2022 (22:01)     Sekcia sport

Fotbalisté Belgie vstoupili do mistrovství světa v Kataru vítězstvím 1:0 nad Kanadou. Zápas skupiny F rozhodl ve prospěch bronzových medailistů z minulého šampionátu ve 44. minutě útočník Michy Batshuayi. Za bezbrankového stavu v 11. minutě neproměnila penaltu jedna z kanadských opor Alphonso Davies.

Sparta porazila Pardubice a využila zaváhání Slavie

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     13.03.2022 (19:55)     Sekcia sport

Fotbalová Sparta uzavřela 25. kolo Fortuna:ligy vítězstvím 3:1 nad Pardubicemi. Všechny branky padly v druhém poločase.

Mistři z Plzně zakončili sezonu vítězstvím, Sparta vyhrála v derby

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     15.05.2022 (19:30)     Sekcia sport

Praha - Fotbalisté mistrovské Plzně na závěr sezony porazili v pátém kole ligové nadstavbové skupiny o titul Ostravu 1:0 a doma převzali pohár pro vítěze nejvyšší soutěže. Sparta...

Sparta vítá nového gólmana, dříve chytal za Slavii

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.06.2023 (12:34)     Sekcia sport

Po dvou posilách do ofenzivy se fotbalová Sparta rozhodla rozšířit i své brankářské řady. K úřadujícímu mistrovi české ligy přichází z Jablonce Jakub Surovčík, který ve středu oslaví 21. narozeniny.

Body v Evropě jen pro Liberec. Slavia a Sparta pohárový start nezvládly

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.10.2020 (00:05)     Sekcia sport

Nebyl to pro český klubový fotbal zrovna příznivý večer. Pouze Slovan Liberec dokázal do pohárové Evropy vstoupit vítězstvím, naopak Slavia i Sparta ve svých zápasech zklamaly. Soupeři je předčili v rychlosti, v dynamice, v efektivitě.

Trápící se Sparta neuspěla ani v předehrávce na ledě Litvínova

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.11.2021 (20:11)     Sekcia sport

Hokejisté Litvínova porazili v předehrávaném utkání 22. kola extraligy Spartu 3:2. Severočeši uspěli proti Pražanům doma po dlouhých čtyřech letech, naposledy se radovali koncem října 2017. Od té doby zvítězila na severu Čech sedmkrát za sebou Sparta a domácím přenechala za tu dobu jediný bod. Tým Vervy vykročil za vítězstvím již v první třetině, kterou vyhrál 2:0. Sparta prohrála poosmé za sebou, získala za tu dobu pouhé tři body.

FOTBAL ONLINE: Penalta! Plzeň míří za vítězstvím. Chystá se Sparta

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.11.2022 (13:57)     Sekcia sport

První fotbalová liga má ve středu na programu dohrávky 4. a 14. kola. Vedoucí Plzeň po sobotní porážce 0:1 se Spartou hraje s brněnským nováčkem s cílem odskočit v tabulce druhé Slavii na rozdíl čtyř bodů. Třetí Sparta se v repríze posledního finále MOL Cupu doma utká se Slováckem. Zápas v Plzni začal v 17 hodin, duel Sparta - Slovácko má výkop v 19:30. Obě utkání můžete sledovat v podrobných online reportážích na Sport.cz.

Sparta se topí v krizi! Série porážek narostla už na osm zápasů

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.11.2021 (17:11)     Sekcia sport

Hokejová Sparta se trápí! V předehrávce 22. kola Tipsport extraligy padli Pražané na ledě Litvínova 2:3 a jejich série proher narostla už na osm zápasů. Výhru naposledy okusili 15. října. Severočeši porazili Spartu doma po čtyřech letech, po gólu vstřelili i bývalí útočníci pražského celku Andrej Kudrna a Richard Jarůšek. Litvínov vykročil za vítězstvím již v první třetině, kterou vyhrál 2:0, a poskočil na 11. příčku tabulky. Sparta je devátá.

Futsalisty Ústí zachrání v lize jen zázrak. Sparta odrazila útok Slavie

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.02.2023 (13:56)     Sekcia sport

Ve dvacátém kole futsalové nejvyšší soutěže ztratilo Ústí jakékoliv reálné naděje na záchranu, naopak Olomouc a Liberec jsou ze sestupových vod definitivně venku. Sparta vítězstvím v Perštejně odrazila nápor Slavie a upevnila si třetí příčku.

Byla jsem z toho špatná. Vondroušová to schytala od lidí, Muchové prý vzala olympiádu

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     30.06.2021 (22:01)     Sekcia sport

Tenistka Markéta Vondroušová oslavila v pondělí dvaadvacáté narozeniny a dnes se dočkala premiérového vítězství ve Wimbledonu.

Pardubice si zastřílely proti Motoru. Jágr slavil narozeniny vítězstvím. Pavel vhodil buly

Finále: druhý pokus. Slovácko a Sparta se utkají i o lepší nasazení v Evropě

HOKEJ ONLINE: Sparta bere výhru v prodloužení! Liberec míří za vítězstvím, přestřelka v Brně

Karviná - Sparta 0:3, první šanci měli domácí, pak je parádně ztrestal Krejčí

Zažívám nejlepší půlrok kariéry, říká fotbalistka Růžičková. A teď na Jamajku

Bílkova tvrz padla. Plzeň sveřepě bránila vedení, ale Sparta zápas třemi góly otočila

Sestava jako pozdrav z budoucnosti. Sparta se naladila na semifinále s Plzní

Vrbův průšvih, jeho tým neudržel vedení a doma podlehl Antverpám. AC porazil Celtic

Za války si změnila identitu, kvůli komunistům utekla. Stoleté legendě stále chutná pivo, ale rozštěpy už dělat nemá

Raketový start! Sparta vyrovnala nejen Řepku a spol., ale také Maška s Kvašňákem

GLOSA: Dvacet let ode dne, který změnil český fotbal

Výkon snů! Slovenská hokejistka oslavila patnácté narozeniny 19 body v utkání

Dohrávky ELH: Třinec v derby přetrhl šňůru proher, Sparta hraje ve Varech

KOMENTÁŘ: Kde vězí problém Sparty? Zapomněla, že nežije v ideálním světě

GLOSA: Sparta míří k titulu, dík posílá i do Hradce. Ale ještě není konec

ONLINE: Sparta rychle vede nad Kladnem. Pardubice hrají o rekord s Kometou

Neštěstí v Rakousku. Náhle zemřela vycházející lyžařská hvězda Bassaniová, bylo jí pouhých 18 let

STALO SE 17. ČERVENCE: Šampion, opilec, násilník. Krušný život skokana Nykänena

Slavia znovu slaví a míří za titulem, Sparta se vrátila na druhé místo. Zbrojovka se potápí