HOKEJ ONLINE: Česko je ve druhé třetině ve vedení po brankách Smejkala a Špačka

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.11.2022 (08:48)     Sekcia sport

Čeští hokejisté mohou vyhrát turnaj Karjala. O triumf usilují v utkání proti Švýcarům ve finském Turku. Po sobotní výhře 5:2 nad úřadujícími mistry světa z Finska mají solidní šanci. Ani případná výhra nad Švýcary ale Čechům nemusí stačit. Pokud Švédové předčí ve skandinávském derby Suomi, budou se z prvního místa radovat oni. V zápase mezi Čechy a Švýcary padlo úvodní buly v 11:30 SEČ. Ve druhé třetině Češi vedou nad svým soupeřem 2:1. Přímým přenosem duel vysílá program ČT2. Vy jej můžete sledovat v podrobné reportáži na Sport.cz. Duel Finů se Švédy začne v 15:30 SEČ. celý článek

HOKEJ ONLINE: Senzace! Čeští mladíci ve čtvrtfinále MS dvacítek zvyšují vedení v bitvě s USA

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.08.2022 (16:33)     Sekcia sport

Čeští hokejisté sice nastoupili do čtvrtfinále MS dvacítek proti USA v roli outsiderů, po druhé třetině však překvapivě vedou nad Spojenými státy 3:1. Favorit šel do vedení, když využil šťastného odrazu puku Cooley, ještě před první přestávkou však svěřenci Radima Rulíka srovnali Myšákem. Ve druhé třetině poslal Česko do vedení Hauser a náskok na 3:1 ještě navýšil Šapovaliv. Utkání sledujte na Sport.cz v podrobné online reportáži ve čtvrtek od 4:30.

HOKEJ ONLINE: Drama vrcholí! Náskok českých mladíků ve čtvrtfinále MS dvacítek se tenčí

HOKEJ ONLINE: Češi ve druhé třetině hájí vedení po brance Fleka

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.02.2023 (09:19)     Sekcia sport

Český tým zakončuje v neděli Švédské hokejové hry utkáním proti Švýcarsku. Svěřenci kouče Kariho Jalonena po úvodní výhře 2:1 v prodloužení nad Švédy v sobotu propadli s Finy (1:6) a loňské prvenství na třetím turnaji Euro Hockey Tour v sezoně neobhájí. Stále však mohou skončit druzí. Česko v probíhající 2. třetině vede díky gólu Fleka 1:0. Utkání začalo v poledne a vy jej můžete sledovat v podrobné online reportáži na Sport.cz.

HOKEJ ONLINE: Češi ve třetí třetině hájí jednobrankové vedení

Český tým zakončuje v neděli Švédské hokejové hry utkáním proti Švýcarsku. Svěřenci kouče Kariho Jalonena po úvodní výhře 2:1 v prodloužení nad Švédy v sobotu propadli s Finy (1:6) a loňské prvenství na třetím turnaji Euro Hockey Tour v sezoně neobhájí. Stále však mohou skončit druzí. Česko v probíhající 3. třetině vede díky gólu Jakuba Fleka 1:0. Utkání začalo v poledne a vy jej můžete sledovat v podrobné online reportáži na Sport.cz.

HOKEJ ONLINE: Češi přišli o vedení. Švýcaři využili přesilovku

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.02.2022 (05:06)     Sekcia sport

Úvodní představení na letošních olympijských hrách v Pekingu se českým hokejistům vůbec nepovedlo. Nedokázali zareagovat na dva góly Dánů v první třetině a prohráli 1:2. Dnes je čeká Švýcarsko, které i přes prohru 0:1 odehrálo velice povedený duel s olympijským výběrem z Ruska. Zápas Česko - Švýcarsko začal v 09:40 SEČ a vy jej můžete sledovat v podrobné online reportáži na Sport.cz.

HOKEJ ONLINE: Třinec se ve druhé třetině probral, v Litvínově otáčí skóre

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.01.2021 (17:14)     Sekcia sport

Hokejová Tipsport extraliga má ve středu na programu jeden zápas, a to dohrávku 37. kola. Litvínov hraje s Třincem. V předešlých dvou utkáních vyhráli Oceláři - 6:3, 4:2. Podrobnou online reportáž můžete sledovat na Sport.cz od 17:30.

HOKEJ ONLINE: Češi po první třetině vedou. Prosadil se Flek

Český tým zakončuje v neděli Švédské hokejové hry utkáním proti Švýcarsku. Svěřenci kouče Kariho Jalonena po úvodní výhře 2:1 v prodloužení nad Švédy v sobotu propadli s Finy (1:6) a loňské prvenství na třetím turnaji Euro Hockey Tour v sezoně neobhájí. Stále však mohou skončit druzí. Česko po uplynulé 1. třetině vede díky gólu Fleka 1:0. Utkání začalo v poledne a vy jej můžete sledovat v podrobné online reportáži na Sport.cz.

HOKEJ ONLINE: Hradec jde doma do vedení! Třinec už slaví první výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.03.2022 (15:54)     Sekcia sport

Čtvrtfinále play off hokejové extraligy rozehráli obhájci titulu z Třince proti Vítkovicím a začali výborně. Zvítězili 3:0 po brankách Nestrašila, Kundrátka a Romana. Vychytanou nulou se blýskl gólman Ondřej Kacetl. Od 19 hodin hrají vítězové Prezidentského poháru z Hradce Králové s Mladou Boleslaví. Oba zápasy můžete sledovat v podrobných online reportážích na Sport.cz.

Čtvrtfinále MS: Česko - USA 0:2 po druhé třetině

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     25.05.2023 (09:36)     Sekcia sport

Tampere (Finsko) - Čeští hokejisté ve čtvrtfinále mistrovství světa v Tampere prohrávají se Spojenými státy americkými 0:2 po druhé třetině. Ve 13. minutě otevřel skóre útočník...

HOKEJ ONLINE: Finsko demoluje Česko o 4 branky, Čechům hrozí debakl

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.02.2023 (10:04)     Sekcia sport

V zápase českých hokejistů na Švédských hrách v Malmö proti Finsku začal Petr Kváča, jak již dříve trenéři v čele s Karim Jalonenem oznámili. V obraně figuruje Vojtěch Mozík, jenž se kvůli nemoci připojil k mužstvu později. Volno dostali obránce Ondřej Vála a útočníci Kryštof Hrabík a Lukáš Jašek. Zápas začal ve 12 hodin. Ve druhé třetině Finsko vede nad Českem 4:0. Zápas můžete v podrobné online reportáži sledovat na Sport.cz.

HOKEJ ONLINE: Kometa ve druhé třetině zabrala, Plzeň však drží náskok

HOKEJ ONLINE: Češi ve druhé třetině inkasovali a stav j opět srovnaný. Prosadil se Rod

HOKEJ ONLINE: Američanky zcela dominují, Češky inkasovaly v první třetině šest gólů

HOKEJ ONLINE: Napraví Češi úvodní blamáž? Hrají s houževnatými Švýcary

HOKEJ ONLINE: Zápas vrcholí! Bitvu Čechů se Švýcary rozhoduje prodloužení

HOKEJ ONLINE: Švédsko bojuje druhé vítězství. A jde rychle do vedení

HOKEJ ONLINE: Sparta jde do vedení! Liberec bude hájit druhé místo

HOKEJ ONLINE: Vedení Litvínova je pryč, v Třinci po první třetině vyrovnáno

HOKEJ ONLINE: Favorit otáčí skóre, Třinec jde v Litvínově do vedení

HOKEJ ONLINE: Extraliga pokračuje jediným zápasem, Plzeň znovu vede nad Vítkovicemi

HOKEJ ONLINE: Češi vedou! Po samostatném úniku se prosadil Flek

HOKEJ ONLINE: Extraliga pokračuje jediným zápasem, Vítkovice znovu srovnaly proti Plzni

HOKEJ ONLINE. Kladno se zkouší zvednout v Litvínově, Pardubice si mohou upevnit vedení

HOKEJ ONLINE. Kladno se zkusí zvednout v Litvínově, Pardubice si mohou upevnit vedení

Debakly v NHL. Mrázek přibrzdil kanonádu Los Angeles, Winnipeg rozstřílel Anaheim

HOKEJ ONLINE: Bleskový úder! Švédové zvyšují náskok, po přerušení se pokračuje

HOKEJ ONLINE: Třinec si poradil s bezzubými Vítkovicemi, do akce se chystá Hradec

HOKEJ ONLINE: Rytíři rychle srovnali! Liberec jde do vedení, Pardubice si mohou upevnit první příčku

HOKEJ ONLINE: Češi snižují! Snaží se odvrátit debakl

ONLINE: Norsko - Česko 0:2. Využité přesilovky, ale outsider tlačí

HOKEJ ONLINE: Hradec hraje s Boleslaví. Třinec si poradil s bezzubými Vítkovicemi

HOKEJ ONLINE: Jágrova asistence, Kladno přidává další gól. Kometa po kuriózní brance přišla o vedení

HOKEJ ONLINE: Čtvrtfinále MS je tady! Favorit zvyšuje náskok

HOKEJ ONLINE: Hradec hraje s Boleslaví bez branek. Třinec si poradil s bezzubými Vítkovicemi

HOKEJ ONLINE: Drama v Pardubicích, blíží se prodloužení. Vítkovice bojují s Kometou

HOKEJ ONLINE: Češi dostávají od Finů nášup, hrozí debakl

HOKEJ ONLINE: Česká dvacítka jde na MS v bitvě s outsiderem rychle do vedení

HOKEJ ONLINE: Pardubice marně dobývají hanáckou tvrz. Vítkovice se chystají na Kometu