Fotbalisté Kamerunu v generálce na MS remizovali s Panamou

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.11.2022 (16:17)     Sekcia sport

Fotbalisté Kamerunu remizovali ve svém jediném přípravném utkání před mistrovstvím světa 1:1 s Panamou. Do vedení je dostal ve 48. minutě útočník Eric Maxim Choupo-Moting z Bayernu, jenž přišel na hřiště jako střídající hráč po poločasové pauze. Konečný výsledek stanovil sedm minut nato Michael Murillo. celý článek

Kamerun v generálce na MS remizoval s Panamou

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.11.2022 (15:38)     Sekcia sport

Kamerun v přípravě na MS remizoval s Panamou

Fotbalisté Senegalu na mistrovství Afriky remizovali s Guineou

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.01.2022 (16:40)     Sekcia sport

Fotbalisté Senegalu ve druhém utkání na africkém Poháru národů remizovali 0:0 s Guineou. Oba týmy ve skupině B poprvé ztratily body, přesto jsou blízko postupu do osmifinále šampionátu v Kamerunu.

Fotbalisté Senegalu ve druhém duelu na mistrovství Afriky remizovali

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.01.2022 (16:11)     Sekcia sport

Klokani v generálce remizovali s Příbramí, Budějovice porazily Táborsko

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.07.2022 (18:40)     Sekcia sport

Fotbalisté Bohemians 1905 v generálce na novou sezonu remizovali s Příbramí 2:2, přestože po poločase vedli o dva góly. České Budějovice v závěrečné přípravě porazily jiného druholigového soupeře Táborsko jasně 4:0.

Fotbalisté Polska díky trefě v závěru remizovali v generálce na EURO s Islandem

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.06.2021 (20:15)     Sekcia sport

Fotbalisté Polska remizovali v generálce na mistrovství Evropy s Islandem 2:2. Nerozhodný výsledek zachránil v Poznani domácímu celku v 88. minutě střídající útočník Karol Šwiderski. Ten se prosadil po pouhých sedmi minutách na hřišti, poté co vystřídal kanonýra Roberta Lewandowského. Poláci navázali na předchozí remízu z přípravného duelu s Ruskem (1:1) a prohráli letos jen jeden z pěti duelů.

Sparta dostala v generálce před ligou tři góly od Žižkova

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.05.2020 (20:22)     Sekcia sport

Fotbalisté Sparty v generálce na restart prvoligové sezony na domácím trávníku remizovali s druholigovým Žižkovem 3:3. Svěřenci trenéra Václava Kotala v pátém přípravném utkání po koronavirové pauze poprvé nezvítězili.

Polští fotbalisté remizovali ve Skotsku, v nastavení srovnal Piatek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.03.2022 (00:37)     Sekcia sport

Polští fotbalisté remizovali v generálce na finále play off o mistrovství světa 1:1 ve Skotsku. Obě branky padly ve druhém poločase, na trefu Kierana Tierneyho z 68. minuty odpověděl v nastavení z penalty Krzysztof Piatek.

Fotbalisté Slovácka remizovali s Ašdodem, Boleslav podlehla Mezökövesdu

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.07.2022 (14:16)     Sekcia sport

Fotbalisté Slovácka v generálce na novou ligovou sezonu remizovali s izraelským Ašdodem 1:1. Mladá Boleslav neudržela dvoubrankový náskok a maďarskému Mezökövesdu podlehla 2:3.

Fotbalisté Kamerunu si připsali pohodovou výhru a na domácím MS vyhráli i podruhé

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.01.2022 (19:16)     Sekcia sport

Fotbalisté Kamerunu porazili po obratu Etiopii 4:1 a na domácím africkém Poháru národů zvítězili i ve druhém duelu. Po dvou gólech zaznamenali Karl Toko Ekambi a kapitán Vincent Aboubakar.

Úchvatný obrat Kamerunu. Nedlouho před koncem prohrával 0:3, nakonec slaví bronz

SESTŘIH: Kanárci poprvé na MS prohráli, Kamerunu to ale k postupu nepomohlo

Priske po generálce: Sejk před Kuchtou? Konkurence je nutná, z minulé sezony nežijeme

Dělba bodů po famózní obrátce Kamerunu! Srbové ztratili dvoubrankové vedení

Čeští futsalisté se na MS utkají s Brazílií, Panamou a Vietnamem

SESTŘIH: Dělba bodů po famózní obrátce Kamerunu! Srbové ztratili dvoubrankové vedení

Fotbalisté Chorvatska v generálce na MS vyhráli v Saúdské Arábii 1:0