Vítek! Vítek! Gólman Devils zažil ovace. Vaněček zpacifikoval McDavida a prodloužil sérii!

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.11.2022 (09:52)     Sekcia sport

Ještě to mohlo být drama. Kapitán Edmontonu Connor McDavid ve třetí třetině bleskurychle obkroužil branku New Jersey a už už chtěl zamést puk za čáru. Záměr mu ale na poslední chvíli překazil skvělý zákrok Vítka Vaněčka. Šestadvacetiletý český brankář chytá v oslnivé formě. Pod třináctou výhru (5:2) Devils v řadě se podepsal 28 zákroky. celý článek

Rozjetí Devils, v bráně jistý Vaněček. Ještě se můžu zlepšit, hlásí gólman

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.11.2022 (13:58)     Sekcia sport

Tým s lepší formou momentálně v NHL nenajdete. Hokejisté New Jersey vyhráli už deset zápasů po sobě a vytvořili třetí nejdelší sérii bez porážky v klubové historii. Výrazný podíl na povedeném vstupu Devils do nové sezony má i Vítek Vaněček. Český brankář má výbornou formu, proti Montrealu (5:1) vychytal sedmé vítězství v řadě.

V New Jersey je Vaněčkovo. Český gólman táhne Devils do play off

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.01.2023 (08:47)     Sekcia sport

Arénou Prudential Center v New Jersey se v posledních měsících pravidelně rozléhá nadšené volání. „Vítek, Vítek, Vítek...“ Po pěti letech mají hokejoví fanoušci Devils naději na účast v play off NHL a ve velkém za ni vděčí českému brankáři Vítku Vaněčkovi, a tak mu vřele vyjadřují náklonnost.

Osm střel, žádná trefa. Vaněček zkrotil Ovečkina. Moc mi chtěl dát gól, věděl brankář Devils

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.11.2022 (13:39)     Sekcia sport

Jedna vítězná série skončila, další hokejisté New Jersey v NHL nastartovali. Gólman Devils Vítek Vaněček se precizním výkonem zasloužil o výhru 5:1 nad bývalými spoluhráči z Washingtonu. Zastavil 37 střel, včetně osmi, které na domácí branku vyslal Alexandr Ovečkin.

Gólman Vaněček vychytal Jersey výhru v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.01.2023 (21:52)     Sekcia sport

Český gólman Vítek Vaněček přispěl 31 zákroky k výhře New Jersey nad New York Rangers 4:3 po prodloužení. Devils dlouho dotahovali ztrátu, po druhé třetině prohrávali 1:3, ale poté dvěma góly během dvou minut poslali zápas do prodloužení, které rozhodl obránce Damon Severson.

Já to chytil? Vaněček ustál nájezdy a s Palátem jsou Devils zase lepší

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.01.2023 (12:04)     Sekcia sport

Už to s nimi nevypadalo dobře. Do střely Jacka Hughese ale vložil hokejku domácí nešťastník Erik Karlsson a hostující Devils deset sekund před vypršením 60. minuty srovnali v San Jose na 3:3. Bod navíc do tabulky NHL jim pak v nájezdech vychytal Vítek Vaněček.

Tak kolik? Vaněček usiluje o dohodu s Devils. Jinak má rozhodovat arbitráž

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.07.2022 (16:24)     Sekcia sport

Začínat v novém klubu arbitráží o výši gáže asi není snem žádného hokejisty. Gólman Vítek Vaněček si ale jako chráněný volný hráč po trejdu z Washingtonu do New Jersey podal žádost, aby jeho plat stanovil nezávislý posuzovatel. Že by opravdu došlo na arbitráž?

Palát gólem a asistencí přispěl k demolici Caroliny

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.05.2023 (06:18)     Sekcia sport

Hokejisté New Jersey dokázali v nedělním zápase 2. kola play off NHl porazit Carolinu 8:4. Jednou brankou a asistencí dokázal přispět český útočník Ondřej Palát. Gólman Vítek Vaněček si připsal 26 zákroků z 30 střel. Devils tak v sérii vedou po třetím zápase 2:1.

Carolina smetla New Jersey, hurikán nezastavil ani Vaněček

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.05.2023 (06:29)     Sekcia sport

Hokejisté New Jersey v úvodním souboji 2. kola Stanleova poháru prohráli s Carolinou 1:5 a porážce nezabránil ani Vítek Vaněček, který ve 22. minutě spěchal na led po třetím gólu Hurricanes jako náhrada za Akiru Schmida. Český gólman si připsal deset úspěšných zákroků z jedenácti střel, poslední gól domácí vsítili při power play Devils.

Washington překvapil na ledě New Jersey, Vaněček střídal do hry

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.10.2023 (07:37)     Sekcia sport

Po šestnáctizápasové náloži ve středu hokejová NHL nabídla jen jediný duel. New Jersey nenaplnilo roli favorita, když na domácím ledě podlehlo 4:6 Washingtonu. Útočník Devils Ondřej Palát se bodově neprosadil, gólman Vítek Vaněček střídal do hry na startu druhé třetiny a ze zbylých šestnácti střel dvakrát inkasoval.

Vaněček vychytal výhru New Jersey

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.10.2023 (06:01)     Sekcia sport

Hokejisté New Jersey přehráli v utkání NHL Minnesotu 4:3. Český gólman Vítek Vaněček si připsal 31 zákroků.