Vaněček vychytal výhru New Jersey

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.10.2023 (06:01)     Sekcia sport

Hokejisté New Jersey přehráli v utkání NHL Minnesotu 4:3. Český gólman Vítek Vaněček si připsal 31 zákroků. celý článek

Vaněček vychytal výhru New Jersey, Kubalík a Chytil asistovali

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     29.11.2022 (07:31)     Sekcia sport

New York - Český brankář Vítek Vaněček 35 zásahy vychytal výhru New Jersey 5:3 nad New York Rangers a pomohl svému týmu do čela NHL. Jednu branku poražených připravil Filip Chytil. Do...

Vaněček znovu zazářil. Vychytal výhru Washingtonu nad New Jersey

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     03.04.2021 (07:26)     Sekcia sport

Český brankář Vítek Vaněček pomohl Washingtonu dvaadvaceti zásahy k výhře 2:1 v prodloužení na ledě New Jersey.

Vaněček vychytal výhru Washingtonu nad New Jersey 2:1 v prodloužení

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     03.04.2021 (07:05)     Sekcia sport

Český brankář Vítek Vaněček pomohl Washingtonu dvaadvaceti zásahy k výhře 2:1 v prodloužení na ledě New Jersey. Capitals se díky vítězství odpoutali na čele Východní divize od Pittsburghu a New York Islanders.

Skvělý Vaněček vychytal v NHL Pastrňáka a spol.

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.12.2023 (06:15)     Sekcia sport

Český hokejový brankář ve službách New Jersey Vítek Vaněček vychytal v NHL výhru 2:1 v prodloužení nad Bostonem Bruins. Sedmadvacetiletý rodák z Havlíčkova Brodu zlikvidoval celkem třiadvacet střel hostů. Útočné eso Medvědů David Pastrňák vyšel tentokrát bodově naprázdno.

Nečas asistoval u vítězství Caroliny, Vaněček vychytal výhru pro New Jersey

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.12.2022 (06:04)     Sekcia sport

Český hokejový útočník Martin Nečas asistencí pomohl Carolině k výhře 4:0 nad Floridou. Z vítězství se po šesti prohrách za sebou radoval také brankář Vítek Vaněček, jenž 25 zákroky přispěl New Jersey k výhře 4:2 nad Pittsburghem.

Gólman Vaněček vychytal Jersey výhru v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.01.2023 (21:52)     Sekcia sport

Český gólman Vítek Vaněček přispěl 31 zákroky k výhře New Jersey nad New York Rangers 4:3 po prodloužení. Devils dlouho dotahovali ztrátu, po druhé třetině prohrávali 1:3, ale poté dvěma góly během dvou minut poslali zápas do prodloužení, které rozhodl obránce Damon Severson.

Vaněček vychytal výhru, Edmonton slavil pod širým nebem nad Calgary

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.10.2023 (07:35)     Sekcia sport

Hokejový brankář Vítek Vaněček nastoupil v NHL už do čtvrtého zápasu New Jersey za sebou a z dané fáze vychytal tři výhry. Naposledy se v neděli radoval z výsledku 4:3 nad Minnesotou, proti které kryl 31 střel a byl zvolen třetí hvězdou. V utkání pod širým nebem Edmonton porazil kanadské rivaly z Calgary 5:2.

Nečas asistoval u vítězství Caroliny, Vaněčeken vychytal výhru pro New Jersey

Útočník Martin Nečas asistencí pomohl Carolině k výhře 4:0 nad Floridou. Vítek Vaněček 25 zákroky přispěl k výhře New Jersey nad Pittsburghem 4:2.

Zacha skóroval po přihrávce Pastrňáka, Vaněček vychytal výhru

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     07.02.2024 (06:53)     Sekcia sport

New York - Pavel Zacha vstřelil v NHL po přihrávce Davida Pastrňáka jediný gól hokejistů Bostonu při prohře s Calgary 1:4. Vítek Vaněček přispěl 35 zákroky k výhře New Jersey 5:3 nad Coloradem. V sestavě...

Kubalíkova asistence nestačila, vítězná série Rudých křídel končí. Vaněček vychytal Ďáblům další výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.11.2022 (06:03)     Sekcia sport

Jednu přihrávku na úvodní gól zápasu zaznamenal český útočník Detroitu Dominik Kubalík v pondělním souboji NHL, jeho tým v něm však podlehl Torontu 2:4. Kanadský celek tak ukončil čtyři zápasy trvající vítěznou sérii Rudých křídel. Dalším skvělým výkonem se blýskl Vítek Vaněček. Český brankář 35 zásahy vychytal výhru New Jersey nad New York Rangers a pomohl svému týmu do čela NHL. Za poražené jednou asistoval Filip Chytil.