Hronek si udržel průměr bodu na zápas, Mrázek vychytal Chicagu výhru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.11.2023 (08:15)     Sekcia sport

V deseti úterních zápasech hokejové NHL se z Čechů bodově prosadil jen obránce Filip Hronek, jenž zapsal jednu asistenci u výhry Vancouveru 3:1 nad Anaheimem a svým 23. bodem z 23 startu sezony si udržel famózní průměr bodu na zápas. V bráně Chicaga vychytal výhru 4:3 nad Seattlem zkušený Petr Mrázek, naopak Vítek Vaněček po čtvrtém obdrženém gólu střídal. Jeho New Jersey však nakonec udolalo 5:4 Islanders. celý článek

Mrázek vychytal v NHL po měsíci výhru, McDavid překonal hranici 100 bodů

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     18.02.2023 (07:33)     Sekcia sport

New York - Petr Mrázek zastavil v NHL na ledě Ottawy 28 střel a dovedl hokejisty Chicaga k vítězství 4:3 v prodloužení. Český gólman si připsal výhru poprvé od 19. ledna. Filip Chytil...

Mrázek vychytal Chicagu výhru nad Buffalem, Gudas jednou asistoval

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.01.2023 (07:39)     Sekcia sport

Hokejový brankář Petr Mrázek 30 zásahy pomohl Chicagu k domácí výhře nad Buffalem 4:3 v prodloužení. Blackhawks i přes úspěch ve čtvrtém z posledních pěti zápasů zůstávají na chvostu Západní konference. Radko Gudas asistoval u jedné branky Floridy při prohře na ledě Toronta 4:5 v prodloužení. Po devíti porážkách zabrala Arizona, která porazila Detroit 4:3 po samostatných nájezdech.

Skvělý Vejmelka vychytal Nashville! Hronek má asistenci

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.02.2023 (06:15)     Sekcia sport

Brankář Karel Vejmelka se v NHL blýskl v souboji s Nashvillem. Český gólman kryl 29 střeleckých pokusů a vychytal Arizoně výhru 4:2. Vejmelka svůj tým dotáhl k devátému bodu z posledních pěti zápasů. Coyotes v nich ztratili pouze proti St. Louis, kterému podlehli 5:6 v prodloužení. Bodově se prosadil také obránce Detroitu Filip Hronek, který zaznamenal asistenci při výhře Red Wings nad Vancouverem.

Skvělý Vejmelka vychytal Nashvill! Hronek má asistenci

Mrázek vychytal za Toronto čisté konto, gól slavili Kämpf a Kubalík

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.09.2021 (07:52)     Sekcia sport

Ve středečních přípravných zápasech hokejové NHL byli Češi hodně vidět. Gólman Petr Mrázek vychytal nulu u triumfu Toronta 4:0 nad Ottawou, proti které bodovali i útočníci Kämpf (1+0) s Kašem (0+1). Nastoupili i další brankáři Vladař z Calgary, Dostál z Anaheimu a šanci ukázat se měl i Vejmelka z Arizony. Bodově se prosadili ještě Kempný, Voráček, Kubalík a Hronek.

Mrázek pomohl v NHL Chicagu třiceti zákroky k bodu

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     30.12.2023 (06:46)     Sekcia sport

New York - Petr Mrázek přispěl v NHL hokejistům Chicaga třiceti zákroky k zisku bodu za prohru v Dallasu 4:5 v prodloužení. Českého gólmana překonal třikrát Roope Hintz, který byl vyhlášen první hvězdou...

Mrázek byl hvězdou zápasu, výhru vychytal i Vladař a Faksa asistoval

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.01.2024 (06:50)     Sekcia sport

V úterním programu hokejové NHL se dařilo českým gólmanům. Souboj týmů ze spodních pater soutěže mezi Chicagem a San Jose ovládl Petr Mrázek, jenž k výhře Blackhawks 2:1 po penaltovém rozstřelu přispěl 37 zákroky a řadou zneškodněných nájezdů. Výhru ve stejný den vychytal i Dan Vladař z Calgary, bodově se díky asistenci z Čechů prosadil jen centr Dallasu Radek Faksa.

Vejmelka vychytal Arizoně výhru na ledě nováčka, Hronek asistoval

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.02.2022 (08:12)     Sekcia sport

Hokejový brankář Karel Vejmelka nastoupil v NHL ke druhému zápasu Arizony ve dvou dnech. Po porážce 1:5 s Vancouverem si ve středu vylepšil bilanci úspěchem 5:2 nad nováčkem soutěže ze Seattlu, proti kterému vychytal 34 z 36 střel. Bodově se z Čechů v daný hrací den prosadil jako jediný obránce Filip Hronek, jenž asistoval u výhry Detroitu 6:3 nad Philadelphií.

Mrázek vychytal bod proti Rangers, Dostál z Anaheimu střídal do hry

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.02.2024 (07:51)     Sekcia sport

V pátečním programu hokejové NHL se představili dva čeští gólmani. Zkušený Petr Mrázek 31 zákroky pomohl posledními Chicagu alespoň k zisku bodu za remízu 3:3 z řádné hrací doby, v prodloužení se však radovali z výhry hostující Rangers. Mladík Lukáš Dostál se představil až od třetí třetiny souboje Anaheimu s Edmontonem a ze zbývajících deseti střel dvakrát inkasoval. Favorizovaní Oilers si odvezli vítězství 5:3 hlavně díky hattricku Evandera Kanea.

Krejčí se Zachou bodovali u další výhry Bostonu, Nečas byl u dvou gólů

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.01.2023 (07:37)     Sekcia sport

Suverénní lídr hokejové NHL z Bostonu ve čtvrtek dobyl led slavné Madison Square Garden. Výhru 3:1 nad Rangers podpořili produktivitou i Pavel Zacha (1+0) a David Krejčí (0+2). Dařilo se rovněž Martinu Nečasovi, jenž u vítězství Caroliny nad Minnesotou posbíral dva body (1+1). Mezi střelce se zapsal i Dominik Kubalík z Detroitu. Gólman Petr Mrázek byl hvězdou zápasu poté, co 37 zákroky vychytal Chicagu výhru 4:1 nad Philadelphií.

Nečas v NHL asistoval u vysoké výhry, brankář Mrázek vychytal San Jose

Mrázek vychytal v NHL výhru nad Flyers, skórovali Nečas, Zacha a Kubalík

Pastrňák skóroval potřetí v řadě, Vrána byl u obou branek St. Louis

Hronek bodoval potřetí za sebou, brankáři Mrázek s Dostálem neuspěli

Senzace na účet Bostonu! Hronek pomohl Detroitu k výhře

Pastrňák se rozjel. Trefil se už ve třetím utkání v řadě a s Bostonem slavil výhru