Brankář Mrázek pomohl Chicagu k zisku bodu z ledu Dallasu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.12.2023 (07:47)     Sekcia sport

V pátek nabídla hokejová NHL devět zápasů. Čeští hráči se tentokrát bodově neprosadili a z gólmanů nastoupil jen Petr Mrázek, jehož Chicago vyválčilo bod z ledu silného Dallasu. Favorizovaní Stars uspěli 5:4 až gólem z prodloužení, ve kterém zkompletoval hattrick Fin Roope Hintz. celý článek

Mrázek pomohl v NHL Chicagu třiceti zákroky k bodu

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     30.12.2023 (06:46)     Sekcia sport

New York - Petr Mrázek přispěl v NHL hokejistům Chicaga třiceti zákroky k zisku bodu za prohru v Dallasu 4:5 v prodloužení. Českého gólmana překonal třikrát Roope Hintz, který byl vyhlášen první hvězdou...

Mrázek 39 zákroky pomohl Chicagu k zisku bodu z ledu Floridy

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.03.2023 (07:36)     Sekcia sport

V pátečních dvou zápasech hokejové NHL se z Čechů představil jen gólman Petr Mrázek. V zápase na ledě Floridy za hostující Chicago pochytal 39 z 43 střel a pomohl tak k remíze 3:3 z řádné hrací doby. Favorizovaní Panthers rozhodli o výhře až v prodloužení.

Mrázek pomohl Chicagu k výhře nad Žraloky, Nečas přispěl k demolici Ottawy

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.03.2024 (06:41)     Sekcia sport

Brankář Petr Mrázek v NHL 25 zákroky pomohl Chicagu k domácí výhře 5:2 nad San Jose. Útočník Caroliny Martin Nečas asistoval u debaklu Ottawy 2:7.

Skvělý Rittich ničil střelce Toronta, bodem pomohl k výhře Dallasu Faksa

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.02.2021 (05:49)     Sekcia sport

Český útočník Radek Faksa asistoval v NHL u výhry Dallasu na ledě Floridy 3:0. Brankář David Rittich pomohl Calgary 37 zásahy k zisku bodu v Torontu za porážku 1:2 po prodloužení.

Nečas v NHL asistoval u vysoké výhry, brankář Mrázek vychytal San Jose

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     18.03.2024 (07:31)     Sekcia sport

New York - Útočník Caroliny Martin Nečas v NHL asistoval u vysoké výhry 7:2 v Ottawě. Brankář Petr Mrázek 25 zákroky pomohl Chicagu k domácí výhře 5:2 nad San Jose. V nedělním programu chytal také...

Mrázek vychytal Chicagu výhru nad Buffalem, Gudas jednou asistoval

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.01.2023 (07:39)     Sekcia sport

Hokejový brankář Petr Mrázek 30 zásahy pomohl Chicagu k domácí výhře nad Buffalem 4:3 v prodloužení. Blackhawks i přes úspěch ve čtvrtém z posledních pěti zápasů zůstávají na chvostu Západní konference. Radko Gudas asistoval u jedné branky Floridy při prohře na ledě Toronta 4:5 v prodloužení. Po devíti porážkách zabrala Arizona, která porazila Detroit 4:3 po samostatných nájezdech.

Mrázek na startu NHL zářil mezi hvězdami, Bedard poprvé bodoval

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.10.2023 (06:02)     Sekcia sport

Český hokejový brankář Petr Mrázek v úvodním hracím dnu NHL pomohl Chicagu k výhře 4:2 nad Pittsburghem. Connor Bedard při svém debutu jednou asistoval. Uspěla také Tampa Bay, která zdolala Nashville 5:3.

Zadinovy trefy San Jose nestačily. Mrázek pomohl Chicagu k výhře

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.03.2024 (05:27)     Sekcia sport

Český útočník San Jose Filip Zadina dvakrát skóroval v duelu zámořské NHL. Sharks však podlehli na ledě Philadelphie 2:3. Brankář Petr Mrázek dovedl Chicago k vítězství nad Anaheimem 7:2. Dvaatřicetiletý Mrázek kryl 29 střel Ducks. Hlavní hvězdou duelu byl Kanaďan Connor Bedard. Jednička draftu zapsala gól a čtyři asistence.

Mrázek vychytal bod proti Rangers, Dostál z Anaheimu střídal do hry

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.02.2024 (07:51)     Sekcia sport

V pátečním programu hokejové NHL se představili dva čeští gólmani. Zkušený Petr Mrázek 31 zákroky pomohl posledními Chicagu alespoň k zisku bodu za remízu 3:3 z řádné hrací doby, v prodloužení se však radovali z výhry hostující Rangers. Mladík Lukáš Dostál se představil až od třetí třetiny souboje Anaheimu s Edmontonem a ze zbývajících deseti střel dvakrát inkasoval. Favorizovaní Oilers si odvezli vítězství 5:3 hlavně díky hattricku Evandera Kanea.

Brankář Rittich znova držel Calgary, Faksa asistoval u výhry

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.02.2021 (07:30)     Sekcia sport

Hokejový brankář David Rittich byl už potřetí v řadě zvolen mezi hvězdy zápasu NHL. Ve středu byl blízko druhé nule za sebou a nakonec přispěl Calgary 37 zákroky alespoň k zisku bodu z ledu favorizovaného Toronta, které uspělo 2:1 až po prodloužení. Centr Radek Faksa asistoval u výhry Dallasu 3:0 nad Floridou.