Gólů jako šafránu. Pardubice i Sparta slaví nejtěsnější výhry

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.12.2022 (08:16)     Sekcia sport

Hokejisté Pardubic v úterý využili příležitost a prodrali se zpět do čela extraligy. V dohrávce 25. kola porazili těsně Litvínov gólem Ciencaly z 25. minuty. Ve druhém úterním zápase Sparta v dohrávce 9. kola prodloužila svou úspěšnou sérii na sedm výher v řadě - Pražané na ledě Liberce zvítězili 1:0 brankou Dvořáčka z 27. minuty. celý článek

ONLINE: Pardubice usilují o návrat na čelo, Sparta bojuje v Liberci

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.12.2022 (17:50)     Sekcia sport

Dvě úterní dohrávky mohou znatelně zamíchat extraligovou tabulkou. Pardubice hostí Litvínov a v případě výhry se vrátí na čelo. Sparta se snaží v Liberci získat sedmou výhru v řadě, která by ji posunula už na čtvrtou příčku. Obě utkání sledujeme prostřednictvím podrobné online reportáže.

Plzeň srazila na úvod Spartu, výhry slaví i Karlovy Vary a Olomouc. Liberec deklasoval Pardubice

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.09.2020 (16:54)     Sekcia sport

Hokejisté Plzně si v prvním kole extraligy připsali výhru nad Spartou 5:3. Tři body slaví i Karlovy Vary, které si poradily s Mladou Boleslaví 3:2 a Olomouc, jenž zvítězila na ledě Zlína 4:1. V posledním dnešním utkání deklasoval Liberec hostující Pardubice vysoko 7:1.

FOTBAL ONLINE: Rozjetá Plzeň srazila i Teplice. Výhry slaví Olomouc a Hradec. Sparta jde na Pardubice

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.10.2021 (15:30)     Sekcia sport

Nedělní program fotbalové Fortuna ligy nabídl v rámci 11. kola čtyři duely. Postavení lídra potvrdila Plzeň, která zvítězila na hřišti trápících se Teplic 1:0. Dařilo se i Olomouci, když srazila poslední Karvinou 2:0. Cennou výhru na hřišti Zlína 3:2 slaví i nováček z Hradce Králové. Od 19:00 začne poslední nedělní duel mezi Pardubicemi a pražskou Spartou. Utkání sledujte na Sport.cz online.

Bez výhry už jen Litvínov, Třinec a Plzeň slaví. Sparta zdolala Vítkovice, do čela jdou Pardubice

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.09.2022 (10:46)     Sekcia sport

Kompletní porci sedmi zápasů 5. kola má v úterý na programu hokejová extraliga. Až na pátý pokus se dočkali premiérového vítězství v sezoně mistři z Třince, kteří vezou výhru 4:2 z Brna. Co se odehrálo na ostatních stadionech? Všechny duely jsme přinesli v podrobných online reportážích na Sport.cz.

Boleslav opět porazila ve čtvrtfinále Pardubice bez inkasovaného gólu, výhru Liberce řídil Vlach

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     19.03.2021 (22:08)     Sekcia sport

Hokejisté Mladé Boleslavi porazili ve druhém čtvrtfinále play off extraligy Pardubice 5:0 a úspěšně zvládli i druhý duel série. Dvěma góly se pod výhru Středočechů podepsal Jakub Kotal, brankář Jan Růžička stejně jako ve čtvrtek udržel čisté konto. Tři góly vstřelili domácí v početních výhodách. Série na čtyři výhry bude pokračovat v pondělí v Pardubicích.

Sparta neměla slitování, nastřílela deset gólů. Boleslav vyhrála přestřelku

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.12.2020 (16:04)     Sekcia sport

Hokejisté Hradce Králové sice v úterním utkání 28. kola extraligy dvakrát dokázali vymazat náskok Vítkovic a dotáhli duel do prodloužení. Tam ale Východočeši po gólu Lakatoše padli. Druhá Sparta ovládla po kanonádě domácí duel se Zlínem, nastřílela mu deset gólů (10:0) a snížila ztrátu na první Třinec. Poslední České Budějovice nebodovaly v Mladé Boleslavi, kde prohrály 4:5. Litvínov v pondělí prohrál s Brnem 6:7 po nájezdech, tentokrát ale bral výhru 2:1 v prodloužení. Pardubice si poradily doma s Plzní 4:1.

FOTBAL ONLINE: Sparta vede a pronásleduje Slavií? Plzeň utrpěla debakl, nováček slaví výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.08.2020 (16:22)     Sekcia sport

Slavia v sobotu shrábla další body a pojistila si první příčku. Nedělní program 2. kola fotbalové Fortuna ligy odstartoval debaklem Plzně na hřišti Slovanu Liberec. Viktoriáni po 14 minutách prohrávali 0:3 a z direktu se již nezvedli. Pardubice se dočkaly první ligové výhry, když v Ďolíčku přemohly Teplice 2:1. Premiérový bod má Zbrojovka Brno po remíze 0:0 s Bohemians. V posledním duelu Sparta hostí Olomouc a utkání vysílá O2 TV Sport. Zápas můžete sledovat v online reportáži na Sport.cz.

FOTBAL ONLINE: Udrží Sparta krok se Slavií? Plzeňský utrpěla debakl, nováček slaví výhru

Zlín se dočkal domácí výhry

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.11.2020 (20:13)     Sekcia sport

Hokejisté Zlína porazili v 17. kole extraligy Pardubice 3:2 po samostatných nájezdech a poprvé v sezoně se doma radovali z výhry i zisku bodů. Utkání rozhodl Antonín Honejsek. Pardubice prohrály popáté za sebou a i nadále jsou poslední, Zlín je devátý.

HOKEJ ONLINE: Sparta neměla slitování, nastřílela deset gólů. Boleslav vyhrála přestřelku

Hokejisté Hradce Králové sice v úterním utkání 28. kola extraligy dvakrát dokázali vymazat náskok Vítkovic a dotáhli duel do prodloužení. Tam ale Východočeši po gólu Lakatoše padli. Druhá Sparta ovládla po kanonádě domácí duel se Zlínem, nastřílela mu deset gólů (10:0) a snížila ztrátu na první Třinec. Poslední České Budějovice nebodovaly v Mladé Boleslavi, kde prohrály 4:5. Litvínov si s Brnem zopakují pondělí zápas, včera padlo třináct gólů. Pardubice hostí Plzeň. Všechna utkání můžete sledovat v podrobných online reportážích na Sport.cz. ČT sport vysílá souboj z Boleslavi.

Sparta odskočila na čele Třinci. Budějovice slaví výhru za tři body, Pardubice narazily v Litvínově

Sparta - Pardubice 5:2, mistr soupeře hodinu válcoval, gólů mohl dát i víc

HOKEJ ONLINE: Sparta i Kladno slaví výhry v prodloužení, východočeské derby graduje

Sparta? Má dvě výhry, ale nepřesvědčila mě, tvrdí bývalý kouč pražského rivala

HOKEJ ONLINE: Sparta nemá slitování, Zlín už dostal deset gólů. Hradec padl v prodloužení

HOKEJ ONLINE: Sparta i Kladno slaví výhry v prodloužení, Boleslav má nabito

Pardubice a titul? Ne, chybí jim chtíč, míní expert. Favoritem je Sparta, dodává kouč

HOKEJ ONLINE: Sparta hraje v Plzni, v případě vysoké výhry se posune do čela extraligy

Voráček asistoval u prohry Columbusu, výhry slaví čeští brankáři

Slavia hostí v lize Pardubice, Sparta jede do Boleslavi

Litvínov utnul šňůru proher, Sparta promrhala dvougólový náskok. Kladno bere bod

Hokejisté Sparty podruhé v přípravě vyhráli, uspěl i Třinec nebo Pardubice

Extraliga má nového krále! Sparta vyhořela s Motorem, Kladno i bez Jágra uspělo

Litvínov utnul dlouhou šňůru proher, Sparta promrhala dvougólový náskok. Kladno bere bod

HOKEJ ONLINE: Pardubice znovu vítězně, slaví i Vítkovice. Kladno drtí Hanáky, Sparta vede nad Libercem

Kladno vyhořelo na Spartě, exhibici Třince odnesla Plzeň. Výhry slaví Pardubice i Vítkovice

Exhibici Třince odnesla Plzeň. Kladno vyhořelo na Spartě. Výhry slaví Pardubice i Vítkovice

Čtvrtfinále extraligy je tu. Boleslav porazila na úvod Pardubice, slaví i Liberec

Těsný začátek play off. Basketbalistky Tany Brno i Hradce Králové urvaly výhry

Bezzubé Dynamo znovu bez gólu, Bruslaři vládli

Sparta zničila bezmocné Teplice 7:2, nastřílela jim sedm gólů. Krejčí má hattrick

Pardubice - Sparta 2:4, domácí jen snižovali, u třech gólů vítězů byl Minčev

ONLINE: Video momenty z utkání Sparta - Olomouc

Extraliga se rozběhla extraliga, Sparta deklasovala Pardubice

Blázinec s dobrým koncem. Vedení nám ale utíkat nesmí, velel Červenka

HOKEJ ONLINE: Oceláři drtí Plzeň, Pardubice znovu nezaváhaly. Kladno vyhořelo na Spartě. Výhry slaví Vítkovice i Litvínov

Olomouckým hokejistům stačí i pár gólů. A Sparta je v pozoru

Sparta postoupí, Třinec už není, co býval. Pardubice senzaci nedopustí, myslí si experti

Giganti nezaváhali. Slaví Plzeň i Sparta. Karviná a Teplice dál na chvostu

Vedoucí Pardubice slaví šestou výhru v řadě

HOKEJ ONLINE: Hradec padl po nájezdech, Sparta bere těsnou výhru, slaví už i Boleslav s Motorem

Poslední Pardubice podlehly Spartě 1:3 a pošesté v řadě prohrály

HOKEJ ONLINE: Budějovice míří za výhrou, Pardubice koncertovaly. Sparta zase padla, ustojí to Patera?