Vítkovičtí zlomili odpor Boleslavi i spekulace o Muellerově odchodu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.12.2022 (10:00)     Sekcia sport

V posledním domácím zápase v kalendářním roce se hokejisté Vítkovic vrátili na vítěznou vlnu. Ve 32. kole extraligy porazili Mladou Boleslav 5:2. „Začali jsme skvěle. Ve druhé minutě jel sám na branku Mueller. Přišly ale dva fauly a od té doby jsme fanouškům moc nenabídli. Jenže po první přestávce jsem viděl vycházet z kabiny jiné mužstvo,“ prohlásil vítkovický kouč Miloš Holaň. celý článek

Američané zlomili dánský odpor až v poslední desetiminutovce

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.05.2023 (07:26)     Sekcia sport

Hokejisté USA vyhráli na mistrovství světa v Tampere i pátý zápas a po výhře nad Dánskem 3:0 mají jistý postup do čtvrtfinále. Američané zlomili odpor houževnatého soupeře až ve třetí třetině, do 50. minuty se hrálo bez branek. Gól a dvě asistence si připsal Alex Tuch, čisté konto udržel Casey DeSmith. Dánsko prohrálo podruhé na šampionátu, s osmi body drží čtvrté místo v tabulce skupiny A.

SESTŘIH: Američané zlomili dánský odpor až v poslední desetiminutovce

Vítkovice čtyřmi góly ve druhé části zničily Motor

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.02.2021 (19:19)     Sekcia sport

Vítkovičtí hokejisté porazili ve 45. kole extraligy České Budějovice po jasném průběhu 5:3. Domácí zlomili odpor nováčka čtyřmi góly během jedenácti minut ve druhé části, když gól a přihrávku si připsal Rastislav Dej. Hostující Miroslav Holec dvěma góly v závěru už pouze zkorigoval vysoké vedení domácích.

Hlavy dole, psychika bídná. V prodloužení ale Vítkovičtí Olomouc zlomili

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.10.2023 (22:23)     Sekcia sport

Měli namále, ke čtvrté domácí porážce nechybělo moc. Vítkovičtí hokejisté se ale vzchopili. Byť 10 minut před koncem prohrávali 1:3, mohutný finiš jim v 7. kole extraligy přinesl vítězství 4:3 v prodloužení. Tři góly dali v početní výhodě, o branky se podělili Petr Chlán a Roberts Bukarts, který také rozhodl.

Vítkovičtí florbalisté ukončili čtyřicetizápasovou vítěznou sérii Boleslavi

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.10.2021 (22:03)     Sekcia sport

Vítkovičtí florbalisté doma vyhráli v předehrávce 7. kola superligy nad Mladou Boleslaví 6:4 a v repríze posledních tří superfinále ukončili sérii 40 výher úřadujícího mistra. Posunuli se díky tomu do čela tabulky o skóre před Střešovice, které už zůstávají jediným neporaženým týmem soutěže. Třetí Mladá Boleslav ztrácí dva body.

Real Madrid zlomil odpor Pamplony až na konci, góly dali Valverde a Asensio

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.02.2023 (23:23)     Sekcia sport

Fotbalisté Realu Madrid zlomili ve 22. kole španělské ligy odpor domácí Pamplony až na konci druhého poločasu a po výhře 2:0 snížili v neúplné tabulce náskok vedoucí Barcelony na pět bodů.

Spekulace o odchodu? Hvězda PSG promluvila

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.10.2022 (09:47)     Sekcia sport

V minulém týdnu zaplnily stránky novin po celém světě spekulace o odchodu hvězdného Kyliana Mbappého z PSG. Francouz byl prý nespokojený se svým současným postavením v klubu a v lednu z něj chtěl odejít. Po víkendové ligové výhře nad Marseille (1:0) se rozhodl promluvit a uvést věci na pravou míru.

Ronaldo s United nepojede na turné, zesílily spekulace o jeho odchodu

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.07.2022 (18:38)     Sekcia sport

Hvězdný portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo s Manchesterem United neabsolvuje předsezonní turné v Thajsku a Austrálii. Zesílily tak spekulace o možném odchodu sedmatřicetiletého útočníka od "Rudých ďáblů".

Puk přešel čáru pozdě. Vítkovičtí hokejisté tak s Boleslaví prohráli

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.11.2021 (09:58)     Sekcia sport

Karel Plášil poslal puk před branku, Rostislav Marosz jej šikovně dostal za záda mladoboleslavského gólmana Jana Růžičky. Vítkovičtí hokejisté se v tu chvíli radovali z vyrovnání na 2:2, ovšem jejich nadšení velmi rychle uťal videorozhodčí. Puk podle něj přešel brankovou čáru po vypršení základní hrací doby.

Osobní záležitosti! Kouč United vyvracel spekulace o odchodu absentujícího Ronalda

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.07.2022 (14:02)     Sekcia sport

Trenér fotbalistů Manchesteru United Erik ten Hag vyvracel spekulace o odchodu hvězdného Portugalce Cristiana Ronalda. Sedmatřicetiletý kanonýr, který z rodinných důvodů vynechá první část letního turné v Thajsku, podle nizozemského kouče není na prodej. Ten Hag se těší na spolupráci s Ronaldem v následujícím ročníku

Alonso prodloužil smlouvu s Aston Martinem a ukončil spekulace o odchodu

Vítkovičtí se střelecky zasekli, proti Boleslavi jim scházel gól

Wijnaldum je na odchodu z PSG. Zájem má Mourihův Řím

Hrozně si téhle výhry ceníme, ale práce nekončí, prohlásil sparťan Tomášek

Osobní záležitosti! Kouč United vyvrací spekulace o odchodu absentujícího Ronalda. Kde ho vidí bookmakeři?

Bod je málo, Boleslavi jsme příležitost dát nechtěli, litoval vítkovický Jeřábek

Vítkovičtí hokejisté zatím do ciziny nevyrazili, ale už to zvažují

Další zájemce o Simu! Spekulace naznačují větší pohyb ve Slavii

Přestupové spekulace: Problémový snajpr do Chelsea či Arsenalu? Varane na odchodu a rošáda v obraně United

Portugalci penaltu zahrávat neměli. Vzalo nám to naději, řekl uruguayský Gimenéz

Vítkovičtí florbalisté porazili Ostravu i potřetí a jsou výhru od semifinále

Přesilovka Realu? Vyloučení bylo přísné, úplně stačila žlutá, tvrdí bývalý rozhodčí