Zacha vykřesal naději, Tampa ale nakonec vítěznou šňůru Bostonu ukončila

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.01.2023 (06:28)     Sekcia sport

Vítězná série hokejistů Bostonu se v zámořské NHL zastavila na šesti zápasech. Šňůru Bruins v čtvrtek zastavila na domácím ledě Tampa Bay, jejíž výhru vystřelil v 54. minutě Victor Hedman. Z české legie se mezi střelce Bostonu zapsal Pavel Zacha, který po souhře s Davidem Pastrňákem a Davidem Krejčím vyrovnával na začátku třetí třetiny na 2:2. Čtyři sekundy před třetí sirénou měl na holi další vyrovnávací branku Pastrňák, jeho ránu ale úspěšně zblokoval Michail Sergačjov. celý článek

Zacha vykřesal naději, Tampa ale nakonec vítěznou sérii Bostonu ukončila

Výsledky pátečních utkání NHL: Montreal - Detroit 3:4 v prodl., Tampa Bay - Boston 3:2, Washington - Pittsburgh 3:2 po sam. nájezdech, Nashville - New Jersey 6:4, Arizona - St. Louis 5:0, Minnesota - Philadelphia 3:2 v prodl., Colorado - Anaheim 3:5, Calgary - Chicago 1:5, Winnipeg - Buffalo 2:3.

Zacha protrhl střelecký půst, Pastrňák přispěl k výhře Bostonu nad Winnipegem

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     23.01.2022 (07:26)     Sekcia sport

Pavel Zacha pomohl gólem a nahrávkou New Jersey k výhře 7:4 nad Carolinou. David Pastrňák vstřelil vítěznou branku v utkání Bostonu s Winnipegem.

Boston vyhnal Vladaře z branky, z Čechů skóroval jen Zacha

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.03.2023 (06:31)     Sekcia sport

Sice až v nastavení, hokejisté Bostonu ale přesto protáhli vítěznou šňůru na osm utkání v řadě. V úterý na ledě Calgary sice nejprve ztratili dvoubrankový náskok, Pavel Zacha ale při přesilovce ve třetí třetině poslal zápas do prodloužení, v němž necelých pět sekund před sirénou rozhodl o triumfu hostů 4:3 Charlie McAvoy. Daniel Vladař v brance Flames v úvodní třetině inkasoval z pěti střel dva góly z hole Dmitrije Orlova a od druhé části přepustil své místo Jacobu Markströmovi. Asistenci u prvního gólu Bostonu si připsal Tomáš Nosek.

Zacha protrhl střelecký půst, skvělý Pastrňák rozhodl o výhře Bostonu

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.01.2022 (21:46)     Sekcia sport

Český hokejový útočník Pavel Zacha gólem a nahrávkou pomohl New Jersey k výhře 7:4 nad Carolinou. V dresu poražených Hurricanes jednou asistoval Martin Nečas. V sobotním programu NHL bodoval také David Pastrňák, jenž vstřelil vítěznou branku Bostonu při výhře 3:2 nad Winnipegem.

Češi řídili výhru Bostonu

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.11.2022 (22:08)     Sekcia sport

Čeští hokejisté zařídili v NHL výhru Bostonu 3:2 v prodloužení nad Carolinou. Dva góly dal David Krejčí, David Pastrňák přidal vítěznou trefu, Pavel Zacha měl dvě asistence.

Neskutečné galapředstavení české lajny v Bostonu! Krejčí, Pastrňák a Zacha zářili

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.10.2022 (09:28)     Sekcia sport

Výtečný večer prožilo trio českých hokejistů v dresu Bostonu Bruins. Pavel Zacha, navrátilec David Krejčí a David Pastrňák v přípravě na NHL poprvé společně nastoupili v první útočné formaci a ve druhé třetině utkání s New Yorkem Rangers zařídili obrat z 1:3 na 4:3. Nakonec Medvědi zvítězili ve slavné Madison Square Garden 5:4. Zacha s Pastrňákem zapsali každý po třech bodech, Krejčí zakončil zápas s dvěma body.

Pastrňákův dvacátý letošní gól Bostonu nestačil, trefil se i Zacha

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     02.03.2022 (07:03)     Sekcia sport

Bostonu nestačily gól Davida Pastrňáka a dvě asistence Tomáše Noska a podlehl v NHL v Anaheimu 3:4. Skóroval i Pavel Zacha při prohře New Jersey.

Zacha v prodloužení trefil výhru Bostonu, Zohorna překonal Dostála

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.10.2023 (07:28)     Sekcia sport

Pod vítězný obrat hokejistů Bostonu proti Floridě se v pondělním zápase NHL podepsal Pavel Zacha. Společně s Davidem Pastrňákem nejprve v 48. minutě asistovali u vyrovnávací trefy na 2:2 a v následném prodloužení český centr utkání rozhodl. Hned dva čeští brankáři střídali do hry. Lukáš Dostál inkasoval od krajana Radima Zohorny, přesto nakonec slavil výhru Anaheimu 4:3. Petr Mrázek šel do hry za hrozivého stavu 1:7, nakonec Arizona rozdrtila Chicago osmi trefami.

Zacha s Pastrňákem asistovali u výhry Bostonu, Francouz má druhou výhru za sebou

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     14.12.2022 (06:48)     Sekcia sport

New York - Hokejový útočník Pavel Zacha dvěma asistencemi pomohl Bostonu k výhře nad NY Islanders. Na vítězství Bruins 4:3 po samostatných nájezdech se nahrávkou a rozhodující trefou...

Rybakinová ve finále v Brisbane ukončila vítěznou australskou sérii Sabalenkové

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.01.2024 (09:24)     Sekcia sport

Čtvrtá tenistka světa Jelena Rybakinová z Kazachstánu deklasovala ve finále turnaje v Brisbane dvojku žebříčku WTA Arynu Sabalenkovou 6:0, 6:3 a vybojovala šestý titul v kariéře. Předloňská vítězka Wimbledonu ovládla reprízu posledního Australian Open a ukončila běloruské soupeřce patnáct zápasů trvající vítěznou šňůru na australské půdě. Během ní Sabalenková ovládla před rokem turnaj v Adelaide a následně i v Melbourne úvodní grandslam sezony.

Zacha dal další gól za Boston, v dresu Sharks bodovali Zadina s Ruttou

Hole hore! Synchronizovanou šavlovačku odnesl Crosby. Krejčího lepanec hokejkou sudí přehlédli