Hertl byl u dvou gólů, Francouz a Mrázek neuspěli v prodloužení

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.02.2023 (07:47)     Sekcia sport

Hokejový útočík Tomáš Hertl asistoval u dvou branek San Jose, které překvapivě zvítězilo 4:3 po prodloužení na ledě Tampy Bay. V nastavení se rozhodovaly i další duely NHL s českou účastí. Brankáři Pavel Francouz a Petr Mrázek v nich odcházeli naopak poraženi poté, co Colorado podlehlo 1:2PP Pittsburghu a Chicago nestačilo 2:3PP na Anaheim. celý článek

Francouz i Mrázek pomohli svým týmům aspoň k bodu, k výhře San Jose přispěl Hertl

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.02.2023 (06:21)     Sekcia sport

Pavel Francouz chytil 36 střel a necelé čtyři minuty jej dělily v NHL od čistého konta, ale s Coloradem nakonec podlehl v Pittsburghu 1:2 v prodloužení. Tomáš Hertl dvěma druhými asistencemi pomohl San Jose k výhře 4:3 v prodloužení na ledě Tampy Bay. Chicagu nestačilo 23 zákroků Petra Mrázka a podlehlo Anaheimu 2:3 v prodloužení.

Francouz i Mrázek pomohli svým týmům aspoň k bodu, k výhře Tampy přispěl Hertl

Hokejisté Colorada s brankářem Pavlem Francouzem prohráli v nočním zápase NHL na hřišti Pittsburghu 1:2 po prodloužení, stejně dopadl v brance Chicaga Petr Mrázek, když jeho Blackhawsks padli doma s Anaheimem 2:3. Jedním bodem za asistenci pomohl k výhře San Jose na hřišti Tampy 4:3 po prodloužení Tomáš Hertl.

Kubalík byl u dvou gólů, Francouz s Coloradem nečekaně podlehl Seattlu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.10.2022 (07:04)     Sekcia sport

Ve třech pátečních zápasech hokejové NHL se v bráně představili dva Češi. Petr Mrázek za Chicago odchytal úvodních čtyřicet minut partie proti Detroitu, v jehož dresu proti němu bodovali krajané Dominik Kubalík (1+1) a Filip Hronek (0+1). Brankářská rošáda domácí nakopla a nakonec zvítězili v prodloužení. To Pavel Francouz vydržel v bráně Colorada celý zápas, výhru 2:3 si ale překvapivě odvezl Seattle.

Skvělý Hertl zařídil tři ze čtyř gólů San Jose, Mrázek vynuloval Detroit

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     15.01.2021 (06:34)     Sekcia sport

Útočník Tomáš Hertl pomohl ve čtvrtečním utkání NHL dvěma góly a asistencí k výhře hokejistů San Jose na ledě Arizony 4:3 po samostatných nájezdech.

Kubalík byl u dvou gólů v síti Vejmelky, prohře nezabránil i Francouz

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.04.2022 (08:12)     Sekcia sport

Ve středečním programu hokejové NHL se představili dva čeští gólmani. Jak Karel Vejmelka, tak Pavel Francouz se však z výhry neradovali. Prvně jmenovaný s Arizonou doma podlehl 3:4 po prodloužení Chicagu, za které se dvěma body (1+1) blýskl Dominik Kubalík. Francouz pak s lídrem soutěže z Colorada překvapivě padl u nováčka ze Seattlu 2:3.

Chicago si vyšláplo na Boston, Hertl asistoval u dvou gólů

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.03.2023 (07:48)     Sekcia sport

Hokejisté Chicaga překvapili výhrou 6:3 nad lídrem NHL z Bostonu, za který bodovali Pavel Zacha (1+0) a Davidové Krejčí s Pastrňákem (oba 0+1). V přestřelce San Jose s Columbusem 5:6 po prodloužení si za domácí dvě asistence připsal centr Tomáš Hertl. Z Čechů dále bodoval ještě Martin Nečas, jenž jednou přihrával u výhry Caroliny 5:3 nad Winnipegem.

Hertl opět řádil za San Jose, Mrázek vychytal nulu proti Anaheimu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.12.2023 (07:43)     Sekcia sport

Ve čtvrtečních zápasech hokejové NHL byli Češi hodně vidět. Tomáš Hertl navázal na hattrick dalšími dvěma góly. Divokou výhru San Jose 6:5 po prodloužení na ledě Detroitu dvěma přihrávkami podpořil i Jan Rutta. V dalších duelech skórovali i David Kämpf z Toronta a Ondřej Palát z New Jersey. V českém brankářském souboji slavil Petr Mrázek. Opora Chicaga 37 zákroky pomohla k výhře 1:0 nad Anaheimem s Lukášem Dostálem v bráně.

Francouz vychytal v NHL výhru, Hertl s Noskem asistovali

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     19.03.2022 (06:58)     Sekcia sport

New York - Hokejový brankář Pavel Francouz zastavil v NHL 25 střel při výhře Colorada 5:3 na ledě San Jose. Za domácí si připsal Tomáš Hertl jednu přihrávku. V pátečním programu se...

Pastrňák rozhodl prodloužení. Gól slavili také Kubalík, Hertl a Vrána

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.03.2023 (07:12)     Sekcia sport

Další střelecky vydařený večer prožili čeští útočníci v NHL. Ve čtvrtečních duelech se prosadil druhý nejlepší kanonýr soutěže David Pastrňák, jenž v prodloužení rozhodl o výhře Bostonu 2:1 nad Columbusem. Formu opětovně potvrdil Jakub Vrána ze St. Louis a přesně mířili také Dominik Kubalík z Detroitu a Tomáš Hertl ze San Jose. V bráně se představili Vítek Vaněček z New Jersey a Petr Mrázek z Chicaga.

Nečas byl u dvou gólů Caroliny, asistoval i Hertl ze San Jose

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.04.2023 (07:28)     Sekcia sport

V pondělních zápasech hokejové NHL bodovali dva Češi. Martin Nečas byl díky přihrávkám u obou gólů Caroliny, která ovšem těsně podlehla 2:3 v Ottawě. Jednou asistencí mírnil prohru i Tomáš Hertl, jehož San Jose propadlo 2:6 ve Winnipegu.

Hertl rozhodl o výhře San Jose a vede bodování Čechů. Tampa inkasovala devět gólů