Pastrňák rozhodl v NHL prodloužení, skórovali i Vrána, Kubalík a Hertl

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     31.03.2023 (06:58)     Sekcia sport

New York - Hokejisté Bostonu zdolali díky gólu Davida Pastrňáka Columbus 2:1 v prodloužení a zajistili si Prezidenstký pohár za vítězství v základní části NHL. Jakub Vrána překonal... celý článek

Pastrňák rozhodl prodloužení. Gól slavili také Kubalík, Hertl a Vrána

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.03.2023 (07:12)     Sekcia sport

Další střelecky vydařený večer prožili čeští útočníci v NHL. Ve čtvrtečních duelech se prosadil druhý nejlepší kanonýr soutěže David Pastrňák, jenž v prodloužení rozhodl o výhře Bostonu 2:1 nad Columbusem. Formu opětovně potvrdil Jakub Vrána ze St. Louis a přesně mířili také Dominik Kubalík z Detroitu a Tomáš Hertl ze San Jose. V bráně se představili Vítek Vaněček z New Jersey a Petr Mrázek z Chicaga.

Vrána s Faksou zařídili vítězné góly, skórovali i Zadina, Gudas a Hertl

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.04.2022 (07:39)     Sekcia sport

Česká hokejová ekipa z Detroitu se v NHL výrazně podílela na vítězství nad Bostonem 5:3. Jakub Vrána slavil po asistenci Filipa Hronka rozdílový gól a přihrál i na branku Filipa Zadiny, na druhé straně jednou asistoval Tomáš Nosek. Radek Faksa gólem v oslabení rozhodl o výhře Dallasu 3:2 nad New Yorkem Islanders, Radko Gudas pomohl Floridě k obratu v zápase s Torontem z 1:5 na 7:6 v prodloužení. A trefil se i Tomáš Hertl, jehož San Jose však prohrálo s Edmontonem 1:2 v prodloužení.

Nečas rozhodl prodloužení, v NHL skórovali i Hertl se Zachou

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     10.11.2021 (06:46)     Sekcia sport

New York - Hokejový útočník Martin Nečas rozhodl v NHL gólem v prodloužení o výhře Caroliny 2:1 na ledě Tampy Bay a byl vyhlášen první hvězdou zápasu. Tomáš Hertl pojistil trefou...

Palát, Pastrňák, Krejčí, Vrána a Zacha skórovali, Rittich slavil výhru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.04.2021 (07:47)     Sekcia sport

Ve čtvrtek bylo o českých hokejistech v NHL hodně slyšet. Mezi střelce se zařadila hned pětice útočníků: Palát, Pastrňák, Krejčí, Vrána a Zacha. Voráček a Kubalík pak přidali ještě asistence. Svou první výhru po nedávném přestupu do Toronta vychytal gólman David Rittich.

Vrána se dvakrát trefil za St. Louis, gól slavili i další čtyři Češi

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.03.2023 (07:14)     Sekcia sport

Bohatý úterní program hokejové NHL nabídl hned pět českých střelců. Prosadil se produktivní David Pastrňák z Bostonu, Dominik Kubalík z Detroitu, Filip Chytil z Rangers, Martin Kaut ze San Jose a hned ve dvou případech Jakub Vrána v dresu St. Louis včetně vítězné trefy z prodloužení. Jednu asistenci bral centr Sharks Tomáš Hertl.

Kubalík a Hertl dali gól, Gudas se Zachou nahrávali

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     02.05.2021 (07:56)     Sekcia sport

Detroit - Čeští hokejisté Tomáš Hertl a Dominik Kubalík v sobotním programu NHL skórovali, jejich branky ale k bodovému zisku nevedly. San Jose podlehlo Coloradu 3:4 a Chicago nestačilo na Floridu...

Pastrňák i Hertl skórovali ve finále Utkání hvězd NHL, jejich tým však padl

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.02.2024 (00:46)     Sekcia sport

Čeští hokejoví útočníci David Pastrňák a Tomáš Hertl skórovali ve finále Utkání hvězd NHL, ale s týmem Connora McDavida podlehli výběru Austona Matthewse 4:7. Americký kanonýr se z vítězství radoval na domácím ledě v Torontu.

Pastrňák přihrál na dva góly Bostonu, skórovali Zacha, Hertl a Kubalík

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.01.2024 (07:15)     Sekcia sport

David Pastrňák si připsal na ledě Detroitu dvě asistence a po jeho přihrávce zpečetil Pavel Zacha ve svém 500. startu v NHL výhru hokejistů Bostonu 5:3. Tomáš Hertl vstřelil jediný gól San Jose při prohře 1:3 v Coloradu. Ottawa porazila i díky trefě Dominika Kubalíka doma Buffalo 5:1. Petr Mrázek utrpěl s Chicagem debakl v Dallasu 1:8. Český brankář pustil šest gólů z 31 střel a byl ve 45. minutě střídán.

Nečas suverénní trefou rozhodl prodloužení, v NHL skórovali i Hertl se Zachou

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     10.11.2021 (06:56)     Sekcia sport

Kubalík a Hertl dali v NHL gól. Gudas se Zachou nahrávali

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     02.05.2021 (07:18)     Sekcia sport

Čeští hokejisté Tomáš Hertl a Dominik Kubalík v sobotním programu NHL skórovali, jejich branky ale k bodovému zisku nevedly. San Jose podlehlo Coloradu 3:4 a Chicago nestačilo na Floridu 4:5. Bodovali také Pavel Zacha a Radko Gudas, kteří svým týmům pomohli k výhrám nahrávkou.

Pastrňák s Hertlem skórovali ve finále Utkání hvězd NHL

Faksa dal v NHL dva z deseti gólů Dallasu, skórovali i Pastrňák, Vrána a Hertl

Vránovy dvě trefy Detroitu nestačily, radoval se Voráček. Skórovali i Zacha a Hertl