To, co jsme udělali na začátku obou poločasů, je nepřijatelné, zlobil se Erik ten Hag

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     09.02.2023 (15:22)     Sekcia sport

Manchester United v dohrávce osmého kola ztratil dva body, když doma pouze remizoval s Leedsem 2:2. Navíc musel dotahovat dvougólové manko. Alespoň bod zařídil střídající Jadon Sancho. Red Devils se mohli bodově vyrovnat druhému Manchesteru City. Svou šanci promarnili. Erik ten Hag se po zápase hodně zlobil. Jeho celek vůbec nezvládl vstup do obou poločasů. celý článek

Porážka s Brightonem byla zbytečná. S Ronaldem jsme vypadali lépe, říká Erik Ten Hag

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     07.08.2022 (20:33)     Sekcia sport

V prvním soutěžním zápase pod vedením Erika ten Haga Manchester United na Old Trafford prohrál s Brightonem 1:2, a nepomstil se mu tak za poslední výprask 4:0. Dvakrát udeřil Pascal Gross. V základní sestavě Red Devils scházel Cristiano Ronaldo. Přišel až na začátku druhého poločasu. Erik ten Hag nebyl spokojen. Harry Maguire označil výsledek za noční můru.

Proč nestřídal? Udělali jsme správně, i když jsme dostali gól, řekl Šilhavý

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.06.2022 (06:59)     Sekcia sport

Nevystřídal zraněného hráče hned, v závěru poločasu nechal mužstvo hrát několik minut v deseti a ono v oslabení inkasovalo. Přesto trenér českých fotbalistů Jaroslav Šilhavý po nedělním utkání Ligy národů proti Španělsku (2:2) řekl: „Udělali jsme správné rozhodnutí.“

Klopp neměl slov, ten Hag zuřil. Nechápu to, nepřijatelné, omlouval se za debakl

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.03.2023 (21:18)     Sekcia sport

Jejich fanoušci houfně odcházeli ještě před koncem, už se na to nemohli dívat. „A já se jim nedivím. Nemůžu jim to vyčítat, protože jsme byli opravdu špatní. Stydím se,“ pravil Erik ten Hag, trenér fotbalistů Manchesteru United, po historickém debaklu 0:7 v derby s Liverpoolem.

Trápení Bohemians v Ďolíčku nebere konce. Doj*bali jsme další domácí zápas, nebral si servítky trenér Veselý

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.09.2022 (19:49)     Sekcia sport

Klokani venku? Nebezpeční dravci, kteří vyhráli tři ze čtyř utkání a remizovali jen na Spartě. Doma ale Zelenobílí naopak rozdávají body, jako kdyby to snad bylo jejich hobby. Po zpackaných úvodech obou poločasů, kdy se prosadili liberečtí Matěj Valenta a Lukáš Červ, prohráli se Slovanem 0:2. „Utkání se prakticky rozhodlo ve dvou minutách, od mých hráčů tam byla obrovská nekoncentrovanost,“ zlobil se kvůli rychlé úvodní brance po utkání trenér Bohemians Jaroslav Veselý.

To bylo na zlomení nohy a nedá ani žlutou. Šílenost, zlobil se Kováč na sudího Klímu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.08.2023 (18:27)     Sekcia sport

Naštval ho výkon jeho mužstva, ale ještě víc trenéra pardubických fotbalistů Radoslava Kováče po porážce 2:5 na Spartě nadzvedlo počínání hlavního rozhodčího Tomáše Klímy. „Ne, utkání neovlivnil, slabí jsme byli my. Ale tohle je nepřijatelné,“ zuřil Kováč kvůli zákroku Kaana Kairinena na Michala Hlavatého.

Udělali jsme zbytečné fauly, zlobil se Myšák po tragickém vstupu do MS

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.12.2020 (04:59)     Sekcia sport

Když poprvé v roli kapitána českého národního týmu do 20 let na mistrovství světa juniorů přišel odpovídat novinářům na otázky po debaklu se Švédském (1:7), bylo na útočníkovi Janu Myšákovi znát, že je zadumaný a kouše vztek z tvrdé porážky.

Kolaps v nastavení! Totálně jsme vypadli ze hry, zlobil se Jílek po těsné prohře

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.08.2023 (19:43)     Sekcia sport

Měli nedělní zápas v Plzni solidně rozehraný, když vedli po parádním voleji slovenského obránce Juraje Chvátala. Jenže v nastavení prvního poločasu fotbalisté Olomouce zkolabovali, po dvou bleskových úderech Viktorie odjeli na Hanou s porážkou 1:2.

Brněnský talent, kterého obletuje Sparta, naštval kouče. Nezodpovědné chování, zlobí se

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.02.2023 (09:21)     Sekcia sport

Vzdorovali, v první půli přečkali mraky centrů do vlastního pokutového území včetně třinácti rohů. Ve druhé půli ale doplatili na triviální chybu a sami dvě dobré šance nevyužili. Fotbalisté Brna podlehli favorizované Slavii 0:2. „Uhráli jsme jeden z těch lepších výsledků, co soupeři v Edenu uhrávají. Ale zápas jsme si prohráli po neskutečné chybě, kterou jsme udělali při standardní situaci. To nás stalo bod nebo možná lepší výsledek,“ zlobil se trenér Zbrojovky Richard Dostálek.

Byli jsme lepší, rozhodla ale efektivita a náš nedůraz, štvala další domácí porážka Vrbu

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.10.2022 (20:02)     Sekcia sport

Nejde to, skřípe to. Fotbalisté ostravského Baníku nezvládli nástupy do obou poločasů, ve 2. a v 50. minutě inkasovali dva góly a po porážce 1:2 s Českými Budějovicemi zůstali v lize počtvrté doma bez bodů.

Ze začátku se Stanciu trošku zlobil, že jsem mu vzal gól. Po zápase jsme se tomu smáli, říká Kuchta

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     22.11.2020 (07:13)     Sekcia sport

Slávistický útočník Jan Kuchta o přestávce v kabině říkal spoluhráčům, že je na sebe naštvaný. A ve druhé půli? Dvěma góly přispěl k drtivé výhře Slavie nad Opavou 6:0.

Gól do poločasu pomohl, pak už se nám hrálo lépe, řekl útočník Baníku Zajíc

Skvělý zákrok? Moc nás nenakopl, když jsme pak inkasovali, štvalo Holce

Karviná opět na body nedosáhla, dvěma góly ji sestřelil Poznar

Wenger po letech na Emirates, viděl pád Součka a spol. Druhá půle byla strašná, zlobil se kouč West Hamu

Erik ten Hag odpovídá Jamiemu Carragherovi: Rozhodně jsme zpátečku nezařadili, stále se zlepšujeme

Erik ten Hag o Cristianu Ronaldovi, Harrym Maguireovi i přerušení nadvlády City a Liverpoolu

Liberec brankami v úvodu poločasů srazil Klokany

Koukali jsme na vyloučení a nevíme. Mění se pravidla během sezony, zlobil se trenér Plzně

Erik ten Hag opět brání Andrého Onanu

Obavy o místo? Mám je vždy, připravený jsem na všechno, ujišťuje Vrba

Ten Hag: Být jen dobrým nestačí!

Erik ten Hag: U Antonyho a Sancha jsme museli být tvrdí. Před mým příchodem tu nepanovala dobrá kultura

Neomluvitelné. Jsme hloupí, nepoučíme se z chyb, zlobil se slávistický kapitán

Vypnuly nám motory. Vyloučení s Milánem se projevila, řekl Trpišovský po duelu s Libercem

Pohádka trvala jen tři minuty. V určitých momentech jsme ale obstáli, ví kouč Brna

Ten Hag: Být jen dobrým nestačí, stále se musíme zlepšovat

Odehráli jsme velmi dobrý zápas, tvrdil Erik ten Hag po prohře Manchesteru United 4:3 s Kodaní

Suchopárek po prohraném startu kvalifikace: Nemáme horší tým než Island, jenže…

Extralize vládne kreativec ze severu. Soupeře rozkládá jako švédský nábytek

Mizerný výkon. Sami jsme si ale udělali derby těžké, štvalo kouče Slavie

Erik ten Hag: Schůzka s Jimem Ratcliffem byla velmi pozitivní. Jsme na stejné vlně

Nováček znovu zlobil, nakonec však Makedonci na vyrovnání proti Ukrajině nedosáhli

Olomouc - Mladá Boleslav 2:0, góly jen na začátku poločasů. Domácí dál neporažení

Všichni jsme to chtěli dohrát. Led však nebyl bezpečný, vysvětloval v Olomouci sudí Šindel