Skokani Koudelka a Rýdl ve slabší konkurenci v Rašnově postoupili do 2. kola

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.02.2023 (17:24)     Sekcia sport

Čeští skokani na lyžích Roman Koudelka a Radek Rýdl využili slabší konkurence v závodu v Rašnově k postupu do druhého kola a budou tak bodovat ve Světovém poháru. Zkušený Koudelka je průběžně dvacátý, Rýdl při svém prvním startu v závodu elitního seriálu osmadvacátý. Vede trio Němců v čele s Markusem Eisenbichlerem. celý článek

Skokani Koudelka a Rýdl bodovali v Rašnově, závod bez lídrů SP vyhrál Wellinger

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.02.2023 (18:09)     Sekcia sport

Závod Světového poháru skokanů na lyžích ve slabší konkurenci v Rašnově vyhrál Němec Andreas Wellinger. Roman Koudelka obsadil na středním můstku 21. místo, debutant mezi elitou Radek Rýdl si na 30. pozici připsal první bod v kariéře.

Skokani na lyžích Koudelka i Rýdl bodovali

Závod Světového poháru skokanů na lyžích ve slabší konkurenci v Rašnově vyhrál Němec Andreas Wellinger. Roman Koudelka obsadil 21. místo, Radek Rýdl poprvé bodoval.

Skokani Koudelka a Rýdl budou závodit v sobotním klání v Rašnově

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.02.2023 (18:36)     Sekcia sport

Čeští skokani na lyžích Roman Koudelka a Radek Rýdl se v Rašnově naladili na sobotní závod Světového poháru. V dnešní kvalifikaci, která byla kvůli nízkému počtu startujících změněna na prolog, obsadil Koudelka s pokusem dlouhým 84,5 metru 24. místo, Rýdl skončil s rovnými 80 metry na 37. příčce.

Místo kvalifikace prolog, Koudelka s Rýdlem skákali v Rašnově s klidem

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.02.2023 (18:38)     Sekcia sport

Čeští skokani na lyžích Roman Koudelka a Radek Rýdl se v Rašnově naladili na sobotní závod Světového poháru. V páteční kvalifikaci, která byla kvůli nízkému počtu startujících změněna na prolog, obsadil Koudelka s pokusem dlouhým 84,5 metru 24. místo, Rýdl skončil s rovnými 80 metry na 37. příčce.

Koudelka i Rýdl prošli na MS do závodu na středním můstku

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.02.2023 (19:20)     Sekcia sport

Oba čeští skokani na lyžích Roman Koudelka i Radek Rýdl se na mistrovství světa v Planici kvalifikovali mezi padesátku účastníků sobotního závodu na středním můstku. Třiatřicetiletý Koudelka obsadil 41. místo výkonem 92 metrů, o dvanáct let mladší Rýdl skočil o metr méně a zařadil se na 47. pozici. Na startu bylo 62 skokanů.

Koudelka i Rýdl zvládli na MS kvalifikaci na závod na velkém můstku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.03.2023 (19:11)     Sekcia sport

Oba čeští skokani na lyžích Roman Koudelka i Radek Rýdl se na mistrovství světa v Planici kvalifikovali do pátečního závodu na velkém můstku.

Čeští skokani na MS na středním můstku do 2. kola nepostoupili, vede Kraft

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.02.2023 (18:39)     Sekcia sport

Čeští skokani na mistrovství světa v Planici do druhého kola závodu na středním můstku nepostoupili. Roman Koudelka obsadil 46. místo, Radek Rýdl byl o dvě příčky horší.

Koudelka i Rýdl prošli na šampionátu v Planici do závodu na středním můstku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.02.2023 (19:52)     Sekcia sport

Oba čeští skokani na lyžích Roman Koudelka i Radek Rýdl se na mistrovství světa v Planici kvalifikovali mezi padesátku účastníků sobotního závodu na středním můstku.

Čeští skokani na MS na středním můstku do druhého kola nepostoupili

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.02.2023 (18:36)     Sekcia sport

Koudelka s Rýdlem na MS neprošli do 2. kola ani na velkém můstku, vede Kobajaši

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.03.2023 (18:31)     Sekcia sport

Skokani na lyžích Roman Koudelka a Radek Rýdl na mistrovství světa v Planici nepostoupili do druhého kola ani v závodu na velkém můstku, skončili na 42. a 48. místě. Po prvním kole těsně vede Japonec Rjoju Kobajaši.

Závod letní Grand Prix ve skoku na lyžích v Rašnově vyhrálo smíšené družstvo Rakouska

Čeští skokani byli na MS ve smíšených týmech jedenáctí, vyhráli Němci

Skokani Polášek a Koudelka byli na SP v Lahti daleko za postupem do 2. kola

Skokani Polášek a Kožíšek v Engelbergu postoupili do druhého kola, Koudelka neuspěl

Skokani osmí

Čeští skokani na lyžích skončili v soutěži smíšených týmů jedenáctí, slaví Německo

Koudelka vstoupil do letní skokanské Grand Prix osmnáctým místem

Koudelka prohrál s Bulharem, Češi tak na Turné ani jednou nebodovali. Vyhrál Kobajaši

Skokan na lyžích Koudelka vstoupil do letní Grand Prix osmnáctým místem

Skokani jsou i po devátém závodě SP bez bodů. Koudelka obsadil 34. místo

Rakouská show v Trondheimu, zvítězil Kraft. Koudelka zakončil sezonu 35. místem

ZOH ONLINE: Zaútočí Koudelka na medaile? Curleři na výhru nenavázali, Červenka kapitánem

Skokani jedou na Turné bojovat o body, k favoritům nepatří

Čeští skokani jsou i v devátém závodě SP bez bodů, Koudelka obsadil 34. místo

ONLINE: Koudelka s Kožíškem skáčou na středním můstku, postoupí z prvního kola?

Do úvodního závodu SP skokanů postoupil z českého tria jen Koudelka

Do úvodního závodu SP skokanů ve Wisle postoupil z Čechů jen Koudelka

ZOH ONLINE: Koudelka skončil osmnáctý. Curleři na výhru nenavázali, Červenka kapitánem