Proč sudí nenařídil penaltu proti Slavii? Šlo o odraz od nohy, hájí se. Byla jasná, oponuje mu expert

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.02.2023 (07:47)     Sekcia sport

Zatímco při obou penaltových zákrocích ve prospěch Slavie neváhal, v případě zahrání rukou hostujícího stopera Ogbua při centru teplického Urbance hlavní rozhodčí Tomáš Klíma mlčel. Jeho verdikt v sobotním duelu fotbalové ligy (1:1) mu posvětil VAR. Ovšem správně? celý článek

Proč Klíma nepískl penaltu proti Slavii? Míč šel do ruky od nohy, hájí se

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.02.2023 (22:03)     Sekcia sport

Na Stínadlech se nakonec penalty kopaly dvě, obě zahrávala Slavia. Ale neměla i ona v prvním poločase čelit pokutovému kopu? Vždyť unikající teplický fotbalista Jakub Urbanec trefil skluzujícího Igoha Ogbua do ruky.

Olomouc chtěla penaltu. Bojí se sudí písknout proti Spartě? štvalo Pospíšila

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.05.2023 (07:59)     Sekcia sport

Trenér olomouckých fotbalistů Václav Jílek ironicky sudímu Janu Všetečkovi zatleskal, když po ruce sparťana Kairinena v pokutovém území v 65. minutě nenařídil penaltu. A křivda po domácí porážce 0:1 v sigmácích přetrvala i po zhlédnutí opakovaných záběrů. „Stoprocentní penalta,“ zlobil se Jílek.

Chyb až hrůza. Sudí po šíleném výkonu v derby "S" nebudou nasazováni v lize

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     10.02.2022 (12:46)     Sekcia sport

Pavel Orel při pohárovém souboji Slavie a Sparty mimo jiné nenařídil proti Letenským penaltu a nevyloučil už v první půli jejich obránce Suchomela.

Rozhodčí v derby nenařídil penaltu správně, Halinského vyloučení bylo v pořádku

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.03.2024 (15:58)     Sekcia sport

Sudí v nedělním ligovém derby mezi fotbalisty Sparty a Slavie v druhém poločase správně nenařídili penaltu po zákroku na domácího Lukáše Haraslína. V komuniké o tom informovala komise rozhodčích Fotbalové asociace ČR. Sudí také správně uznali branku ostravského Jana Jurošky ve Zlíně a podle pravidel vyloučili pardubického Denise Halinského v zápasu se Plzní.

Penalta proti Spartě ne, pro Slavii ano. Sudí se mýlili, viděla komise

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.04.2021 (12:16)     Sekcia sport

Ve sparťanech po remíze 2:2 s Pardubicemi bublaly emoce a komise rozhodčích Fotbalové asociace ČR teď uznala, že jejich zloba byla oprávněná. Letenští totiž ve středečním utkání 28. kola podle jejího názoru neměli čelit pokutovému kopu, z něhož nováček následně vyrovnal. Sudí v neděli poškodili i Slavii, která už by mohla slavit titul. V duelu 29. kola na hřišti Bohemians, který skončil bezbrankovou remízou, měl lídr kopat penaltu.

Rozhodčí připravili Teplice hrubou chybou proti Slavii o penaltu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.02.2023 (19:42)     Sekcia sport

Podle komise rozhodčích měli fotbalisté Teplic v sobotním utkání 20. kola první ligy proti Slavii kopat v 16. minutě penaltu za hraní rukou stopera Igoha Ogbua. Sudí Tomáš Klíma však pokutový kop neodpískal a videorozhodčí Tomáš Kocourek neintervenoval. Komise v komuniké uvedla, že se jednalo o hrubou chybu rozhodčích. V ostatních víkendových zápasech rozhodčí nepochybili.

Sudí Berka v Ostravě nechyboval, i třetí penaltu nařídil správně

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.11.2021 (16:50)     Sekcia sport

Třetí pokutový kop v zápase, v němž ostravský fotbalista Tetour v hektickém ligovém boji proti Spartě vyrovnal v samém závěru na 2:2, sudí Ondřej Berka nařídil správně. „Pro nás jasná věc, Dočkal protihráče podrazil,“ vysvětlil předseda komise rozhodčích Radek Příhoda.

Sudí podle komise rozhodčích v Olomouci správně nenařídil penalty proti Plzni

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.09.2022 (20:13)     Sekcia sport

Podle komise rozhodčích Fotbalové asociace ČR sudí ve víkendovém utkání 8. ligového kola mezi Olomoucí a Plzní dobře posoudili všechny klíčové situace ve vápně. V souladu s pravidly nejprve po půlhodině nařídili penaltu pro Viktorii a poté hlavní arbitr Marek Radina dvakrát správně neodpískal pokutový kop pro Hanáky. Komise zároveň zkritizovala výkon prvního asistenta Jiřího Kříže a zohlední to při nominaci na další kola.

Hrubá chyba. Měla to být penalta proti Slavii, tvrdí komise

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.02.2023 (18:47)     Sekcia sport

Rozhodčí Tomáš Klíma udělal hrubou chybu, když v 16. minutě sobotního utkání 20. kola první fotbalové ligy Teplice - Slavia nenařídil penaltu za ruku slávisty Ogbua v pokutovém území. Stojí to v komuniké komise rozhodčích.

Přes šest minut zkoumání. VAR měl technické problémy, sudí viděl šmouhy

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.05.2024 (22:59)     Sekcia sport

Na jednu stranu vypadal smířeně. Jako by snad ani nechtěl rozebírat, jestli sudí ve středu na Slavii odvolali původně nařízenou penaltu pro Plzeň správně. Nakonec to ale hostujícímu trenérovi Miroslavu Koubkovi nedalo a spustil: „Sedm minut? Proč rozhodčí tu situaci zkoumali sedm minut?! Něco tam asi nesedělo.“

Hrubá chyba rozhodčích. Měla to být penalta proti Slavii, tvrdí komise

Rozhodčí si počínal správně, když penaltu pro Plzeň v Teplicích nenařídil

Sudí v Plzni dostal ránu do hlavy, motal se a otřesený pak neviděl penaltu

Podle komise rozhodčích nařídil sudí penaltu pro Spartu proti Bohemians správně

Falešné tóny ve Slavii! Vím, proč skončil Nezmar, tvrdí expert. Pak si rýpl do Tvrdíka

Jak sudí Lerch vysvětlil diskutabilní penaltu? Střet byl tak intenzivní, že se jednalo o přestupek, řekl

Liberec nezahrával penaltu správně, ta proti Spartě byla v pořádku

Rozhodčí v derby nechybovali, řekla komise. Penalta na Haraslína být neměla

Derby zvládli rozhodčí bez větších chyb. Zlín měl kopat penaltu, Brno ne

Skandál! Naprosto nepochopitelné, zuří v Německu kouč, který odstavil Čechy

Rozhodčí derby zásadně ovlivnil! Klokani podali protest na Klímu, komise mu vytkla jen penaltu pro Slavii

Penalta Slavie byla odvolána správně. Ligoví sudí výrazně nechybovali

Rozhodčí v lize výrazněji nechybovali, penalta Slavie byla odvolána správně

Úmysl, nebo nesmysl? Everton zuřil kvůli penaltě. Expert viní nešťastná pravidla

Komise rozhodčích se postavila za Klímu. Hradecká penalta se správně nepískala

Sudí Zelinka se nemýlil, správně odvolal penaltu Sparty v Olomouci

Sudí penaltu pískl správně, ale necitlivě. Šlo mi o zdraví spoluhráče, nechápe Sáček

Karviná měla v zápase bez videorozhodčího kopat proti Boleslavi penaltu

Fotbalisté Karviné měli proti Mladé Boleslavi kopat penaltu

Podle komise nařídil rozhodčí první penaltu na Slavii správně

Baník měl proti Spartě dohrávat v deseti, Bohemce sudí upřeli penaltu

Penalty v Liberci? Rozhodčí se podle komise nemýlili

Skandální souhra sudích. Proč z penalty pro Kanadu udělali ofsajd

Polský sudí ukázal, jak řídit šlágry. Problémy VAR? Někdy je to Kocourkov, hlásí expert

Nepochopitelné! Proč se VAR ozval? Bývalý sudí rozebírá kontroverzi z Edenu. Je to i politika, říká

Další pomoc Spartě? Nevím, jestli se sudí bojí písknou něco proti ní, prohlásil olomoucký Pospíšil

Další pomoc Spartě? Nevím, jestli se sudí bojí písknout něco proti ní, prohlásil olomoucký Pospíšil

Dlouhé čekání, pak sudí Plzni odvolal penaltu. Nechápu, proč to VAR zkoumal tak dlouho, zlobil se Koubek

Liberec podle komise neměl proti Slovácku kopat penaltu

Zkrat Limberského! Tohle si nemůže dovolit, odsoudil ho expert. Proč ale sudí netrestal?!

Kuchtův neuznaný gól měl platit, penaltu v Olomouci nařídil rozhodčí správně

Rozhodčího z Ligy mistrů zadržela při razii policie. Byla to jen náhoda, hájí se sudí

Chybující sudí Černý přiznává, co slyšel od videa. A co mu řekl Trpišovský?