Neviditelný muž, pak hrdina last minute. Jak se Messi mění v čase?

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.02.2023 (09:41)     Sekcia sport

Pátá minuta nastavení. Nejspíš poslední střela zápasu. Poslední reálná šance, jak odvrátit obrovský malér. Už takhle to má trenér pařížských fotbalových hvězd Christophe Galtier vážné nahnuté. A kdo jiný by měl situaci – alespoň prozatím – zachránit? celý článek

Mladík si na penaltu věřil. Když se mi ale Laštůvka díval do očí, znervóznělo mě to, líčí hrdina Klokanů

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.04.2021 (22:04)     Sekcia sport

Na hřiště vběhl až v 70. minutě, přesto se nakonec stal v Ďolíčku oslavovaným hrdinou. Vojtěch Novák v nastaveném čase zachránil fotbalisty pražských Bohemians od porážky s Ostravou, když chladnokrevně proměnil penaltu.

Manchester City rozdrtil Sporting. Bitvu gigantů rozhodl Mbappé, Messi nedal penaltu

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.02.2022 (20:00)     Sekcia sport

Loňský finalista Manchester City rozehrál báječně úvodní osmifinále fotbalové Ligy mistrů. Lídr Premier League deklasoval Sporting Lisabon na jeho hřišti 5:0, dvěma góly se na vysoké výhře podílel Bernardo Silva. Paris Saint-Germain v souboji gigantů udolal Real Madrid, o nejtěsnější výhře 1:0 rozhodl v nastaveném čase po individuální akci francouzský útočný klenot Kylian Mbappé. Jeho spoluhráč Lionel Messi v 62. minutě neproměnil penaltu.

Fenomén Messi. Podívejte se na video, jak fanoušci hromadně opouští stadion poté, co byl Messi vystřídán

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     26.07.2023 (16:58)     Sekcia sport

Jak se projevuje tzv. Fenomén Messi? Na Twitteru se objevilo video, který tento fenomén ukazuje v plné síle. Na videu uvidíte davy fanoušků, kteří hromadně začli opouštět stadión. Důvodem bylo vystřídání Messiho, který opustil hřiště v 78. minutě.

Copa América: Messi přihrával i skóroval a Argentina je v semifinále

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.07.2021 (10:12)     Sekcia sport

Lionel Messi. Hrdina. Už zase. Hvězdný útočník se ve čtvrtfinále jihoamerického fotbalového šampionátu podílel na všech gólech Argentiny a výrazně pomohl k vítězství 3:0 nad Ekvádorem. V semifinále turnaje Copa América se jeho tým utká s Kolumbií, jež na penalty vyřadila Uruguay. Ve hře gól nepadl.

Lionel Messi při svém debutu rozhodl o výhře Interu Miami přímým kopem v nastavení

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     22.07.2023 (08:32)     Sekcia sport

Přišel moment, kdy Lionel Messi oblékl dres Interu Miami a nastoupil do zápasu proti Cruz Azul v rámci Leagues Cupu. Do hry šel v 54. minutě společně se Sergiem Busquetsem. Pro jeho offside mu nebyla uznána asistence, ale ve čtvrté minutě nastavení ukázal, proč do Miami přicházel. Luxusním přímým kopem zařídil výhru 2:1 a celé USA zbláznil do jeho hry.

Šok v nastaveném čase. Slavia přišla o tři body proti Feyenoordu gólem v 93. minutě

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     25.11.2021 (20:43)     Sekcia sport

Fotbalisté Slavie hráli v předposledním duelu skupiny Evropské konferenční ligy s Feyenoordem Rotterdam 2:2. Vyrovnávací gól dostali v 93. minutě.

Messi v nastavení zařídil výhru PSG, Neymar se zranil

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.02.2023 (15:07)     Sekcia sport

Fotbalisté Paris St. Germain ve 24. kole francouzské ligy zvítězili nad Lille 4:3. Výhru jim zařídil v nastavení z přímého kopu Messi. Mistrovský tým ale přišel o zraněného Neymara, který opustil hřiště v 51. minutě s bolavým kotníkem.

Messi zařídil Argentině vítězný vstup do kvalifikace MS

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.10.2020 (09:16)     Sekcia sport

Kapitán Lionel Messi se postaral o vítězný vstup argentinských fotbalistů do opožděné kvalifikace mistrovství světa 2022. Na prázdném stadionu v Buenos Aires proměnil ve 13. minutě penaltu a zařídil vítězství 1:0 nad Ekvádorem.

Neviditelný gól? Mrázka zaskočila kuriózní trefa, Blackhawks mu nepomáhají

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.02.2024 (12:12)     Sekcia sport

Další spolehlivý výkon podepřený 23 úspěšnými zákroky. Čárka do rubriky ‚Výhry‘ se za něj v NHL ale brankáři Chicaga Petru Mrázkovi nepočítala. Mohl za to i gól, kterého si v reálném čase málokdo všiml. Blackhawks nakonec doma podlehli Minnesotě 1:2.

Vítězný přímák a dojatý Beckham. Messi při debutu v nastavení rozjásal Miami

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.07.2023 (07:23)     Sekcia sport

Lionel Messi při svém debutu v Major League Soccer nastoupil z lavičky. Sedminásobný držitel Zlatého míče si to nejlepší pošetřil na samý závěr. V nastaveném čase nejprve vybojoval přímý kop, sám se k němu následně postavil. Levá šibenice, první gól za Inter Miami a triumf 2:1 nad mexickým Cruz Azul.

Červená po 753 zápasech. Messi udeřil soupeře a musel ze hřiště, Superpohár získalo Bilbao

Messi pojistil gólem výhru Argentiny v kvalifikaci nad poslední Venezuelou

Messi, Pelé, ani Maradona, ale Valencia! Hrdina Ekvádoru se zapsal do historie a skončil na nosítkách

Messi konečně vítězem. S Argentinou triumfoval na Copa América

MS 2022: Lionel Messi se obul do Louise van Gaala: Vždyť jen nakopávali na vysoké hráče

Ronaldo, Messi, po nich potopa? El Clásico si podmaňuje nová hvězdička. Už pálí a trsá

Zákeřný Messi! Kolaps Barcelony zakončil záludností, za níž viděl ve Španělsku poprvé červenou

Slavit budeme brutálně, slíbil třinecký hrdina Cienciala

Messi se proti Barceloně nepostaví. Proč Inter Miami odmítl?

Totální kolaps Dynama, Motor v poslední minutě otočil zápas

Výhra last minute. Bílek nevyloučil pohyb v kádru Plzně

Lionel Messi gólem v nastavení zachránil remízu s L.A Galaxy

Neviditelný Erling Haaland:Je to hráč pro velké zápasy?

Neviditelný Erling Haaland: Je to hráč pro velké zápasy?

Šokující novinka! Messi je na odchodu z Barcelony, nepodepsal novou smlouvu

Ostrava - Jablonec 1:2, k výhře zavelel nejstarší ligový střelec Hübschman

Hrdina Pastrňák. V prodloužení rozhodl o výhře Bostonu a byl největší hvězdou utkání

Šokující novinka! Messi opouští Barcelonu, nepodepsal novou smlouvu

Messi si odbyl premiéru za PSG. Naskakoval z lavičky a pomáhal udržet náskok

Messi nejrychlejší brankou v kariéře pomohl Argentině k výhře

Argentina začala kvalifikaci díky Messimu výhrou, Suárez odchod z Barcelony oplakal

Mes(s)iáš. Baví mě to, mám plno sil, jásal hrdina Argentiny

Messi nejrychlejší brankou v kariéře pomohl Argentině k výhře nad Austrálií

Euforie PSG v poslední minutě nastavení. Mbappé srazil Real vítěznou trefou

České Budějovice - Plzeň 0:1, radost v nastaveném čase. Tři body trefil Mosquera

Tenhle okamžik si pro mě schoval Bůh, řekl Messi po vítězném finále Copy América

Fotbalisté Young Boys Bern zachránili remízu v nastaveném čase

Messi: Takový vyhazov si Suárez nezasloužil. Ale už mě nemůže překvapit nic

Jak tohle vysvětlí? Zvoral to! zuří Colorado. Sudí uznal "neviditelný" gól, který měl dostat Francouz