Trápení Ocelářů ukončil Růžička, Indiáni padli pošesté za sebou

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.02.2023 (20:13)     Sekcia sport

Hokejisté Třince zvítězili ve 49. kole extraligy na ledě Plzně 5:4 v prodloužení a v souboji trápících se týmů ukončili čtyřzápasovou sérii porážek. Indiáni naopak prohráli pošesté za sebou. Po bezbrankové první třetině drželi hosté po přestřelce v prostřední části vedení 3:2, jenže domácí dokázali díky trefě kapitána Jana Schleisse v 54. minutě skóre otočit na 4:3. O necelé dvě minuty později však zajistil Ocelářům prodloužení vyrovnáním na 4:4 ještě nedávno plzeňský obránce Lukáš Kaňák. celý článek

Verva trápila mistra, výhru Ocelářů trefil Růžička

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.11.2022 (20:06)     Sekcia sport

Hokejisté Litvínova prohráli ve 22. kole Tipsport extraligy na svém ledě s Třincem 1:2 po prodloužení. O vítěznou branku Ocelářů se postaral Růžička.

Trápení Motoru pokračuje, pošesté za sebou doma nebodoval

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.02.2021 (19:58)     Sekcia sport

Hokejisté Českých Budějovic prohráli v úterním utkání 16. kola Tipsport extraligy doma s Kometou Brno 4:5. Jihočeši přitom vedli 2:0 a 3:1. Kometa zabrala po třech prohrách, Motor pošesté za sebou doma nebodoval.

Duel trápících se týmů urvala Olomouc. Proher je už příliš, stát se může cokoliv, ví plzeňský kouč

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.10.2023 (22:30)     Sekcia sport

Hokejisté Olomouce v domácím duelu s Plzní, kterému chybělo snad kromě gólů úplně všechno, po utrápeném výkonu zvítězili 3:2 a po čtyřech zápasech tak přerušili sérii porážek. Indiáni naopak padli už pošesté v řadě.

Růžička netušil, že překonal Krále. Když mi Petr Vrána dával puk, tak jsem se divil, smál se

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.01.2021 (12:40)     Sekcia sport

V šesté minutě třetí dvacetiminutovky vlétl třinecký Martin Růžička do obranného pásma Komety a parádní ranou do pravého horního roku branky Karla Vejmelky ukončil střelecký účet zápasu 40. kola, který Třinec vyhrál 4:1. Pro třineckého snajpra výjimečný okamžik. Gólem s pořadovým číslem 191 překonal dosavadního vládce střelecké tabulky Ocelářů v základní části extraligy Richarda Krále.

Růžička se v nahrávače nemění, uměl to vždycky, říká Peterek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.12.2020 (08:41)     Sekcia sport

Richard Král, Jiří Polanský a... Martin Růžička. To jsou tři nejproduktivnější hokejisté základní části extraligy v historii Ocelářů Třinec. Růžička se na třetí příčku dostal v úterý, v den svých 35. narozenin, když v derby s Vítkovicemi (6:0) dal gól a na dva nahrál. Nasbíral 405 bodů za 186 branek a 219 asistencí. Král má 513 bodů a Polanský 459.

Základem výhry byla naše obětavost, radoval s třinecký útočník Růžička

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.02.2023 (10:27)     Sekcia sport

Podílel se na obou gólech hokejových Ocelářů Třinec. Na první nahrál, druhý vstřelil sám. Kapitán Martin Růžička výrazně přispěl k tomu, že Třinečtí zvítězili ve Vítkovicích 2:1.

Útočníka Růžičku nominace překvapila. Nejprve trenérovi ani nevzal telefon

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.01.2024 (21:50)     Sekcia sport

Šest let nebyl hokejový útočník třineckých Ocelářů Martin Růžička v reprezentaci. Nyní ho trenér Radim Rulík povolal na Švédské hokejové hry. Růžička něco takového už nečekal.

Růžička rozhodl, nepochválil se a ještě potěšil malého Gulaše

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.01.2024 (22:08)     Sekcia sport

Byl u všech gólů. U tří asistoval a jeden, jimž v prodloužení rozhodl, sám vstřelil. Martin Růžička řídil výhru hokejových Ocelářů Třinec nad Českými Budějovicemi 4:3 ve 37. kole extraligy.

Plzeň hledá cestu z krize. S takovým výkonem tady nemáme co dělat, hořekoval kouč

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.03.2023 (10:12)     Sekcia sport

K rekordu Chomutova v počtu proher za sebou sice mají plzeňští hokejisté ještě hodně daleko, jejich série však už začíná být také strašidelná. Zatímco Piráti před devíti lety padli 24krát za sebou, Indiáni zaznamenali po prohře s Libercem 1:4 v prvním předkole play off už desátou porážku v řadě.

Mladá Boleslav má skvělý tým, smeká elitní třinecký kanonýr Růžička

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.04.2021 (11:17)     Sekcia sport

Hbitý útočník Martin Růžička od této sezony vládne střelcům hokejových Ocelářů Třinec. V základní části nejvyšší domácí soutěže přestřílel Richarda Krále a v nynějším play off už také Jiřího Polanského.