Jablonečtí fotbalisté porazili Teplice 4:1, Sejk byl u tří branek

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     26.02.2023 (17:44)     Sekcia sport

Jablonec nad Nisou - Fotbalisté Jablonce ve 21. kole první ligy porazili Teplice 4:1. Už v prvním poločase domácím zajistili náskok Václav Sejk a Matěj Polidar, kteří jsou na Střelnici... celý článek

Posily ze Sparty řádily, Skláři byli bez šance

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.02.2023 (17:13)     Sekcia sport

Fotbalisté Jablonce ve 21. kole první ligy porazili Teplice 4:1. Už v prvním poločase domácím zajistili náskok Václav Sejk a Matěj Polidar, kteří jsou na Střelnici na hostování ze Sparty a před týdnem tak na Letné nemohli nastoupit. Po změně stran Sejk přihrál Janu Chramostovi na třetí gól a sám přidal čtvrtý. Senegalec Abdallah Gning z penalty jen zmírnil teplickou porážku.

Hosté sněžení domácí nestavilo, Skláři byli bez šance

Fotbalisté Jablonce porazili v 21. kole Fortuna ligy na svém hřišti Teplice 4:1. Dvěma góly se na výhře domácích podílel Sejk.

Jablonečtí fotbalisté remizovali se Zlínem 0:0, znovu nevyužili početní převahu

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     20.04.2024 (18:09)     Sekcia sport

Jablonec n.N. - Jablonečtí fotbalisté ve 29. ligovém kole remizovali doma se Zlínem bez branek a v nejvyšší soutěži bodovali po čtyřech porážkách za sebou. Severočeši hráli od 37. minuty přesilovku...

Liberec - Teplice 0:1, tři body v boji o záchranu trefil mladík Sejk

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.04.2022 (17:54)     Sekcia sport

Tepličtí fotbalisté si významně pomohli v boji o záchranu. V utkání 27. kola Fortuna ligy vyhráli po boji v Liberci 1:0, když jediným střelcem byl mladý útočník Sejk. Liberec nenavázal na své poslední domácí utkání, v němž zdolal mistrovskou Slavii.

Teplice překvapivě vyhrály v Liberci, v druhé půli rozhodl Sejk

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.04.2022 (17:56)     Sekcia sport

Fotbalisté Teplic překvapivě zvítězili v 27. kole první ligy v Liberci 1:0. Vyrovnaný zápas rozhodl v 67. minutě Václav Sejk. Hosté naplno bodovali po třech porážkách a v boji o záchranu se v neúplné tabulce posunuli na 12. místo. Slovan podruhé po sobě prohrál, v obou případech 0:1, a klesl na devátou příčku.

Teplice - České Budějovice 2:1, domácí prohrávali, obrat a posun tabulkou zařídil Sejk

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.04.2022 (20:17)     Sekcia sport

Tepličtí fotbalisté v utkání 30. kola Fortuna ligy prohrávali, ale po obratu České Budějovice porazili 2:1. Díky vítězství se v tabulce posunuli na dvanáctou příčku, v současném ročníku výš nebyli.

ONLNIE: Jablonec - Bohemians 0:0, start kouče Horejše, v útoku je mladík Sejk

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.07.2022 (15:41)     Sekcia sport

Jablonečtí fotbalisté hrají první soutěžní zápas pod trenérem Davidem Horejšem, v úvodním ligovém kole hostí doma na Střelnici pražské Bohemians. Sledujte od 16 hodin podrobný online přenos.

Jablonec - Hradec Kr. 3:0, skvělá druhá půle a domácí poprvé v sezoně slaví

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.09.2022 (18:25)     Sekcia sport

Jablonečtí fotbalisté vyhráli v nové sezoně až na osmý pokus. Utkání s rozjetým Hradcem Králové rozhodli ve druhém poločase, kdy se nedlouho po sobě prosadili Sejk a Martinec. Na konečných 3:0 v závěru upravil Chramosta.

Teplický Sejk zůstává pozitivní: Pořád doufám, že baráž nebude

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.05.2022 (13:20)     Sekcia sport

Když fotbalové Teplice po základní části ligy vybojovaly 12. místo, útočník Václav Sejk sebevědomě vyhlašoval útok na prvenství ve skupině o záchranu. Po sobotní domácí porážce 0:1 s Jabloncem jsou však skláři v úplně jiné pozici, baráži už se vyhnou jedině zázrakem.

Slavia doma rozdrtila Teplice

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.03.2024 (16:57)     Sekcia sport

Fotbalisté Slavie porazili ve 24. kole fotbalové ligy Teplice 4:0.

Jablonec v pětigólové bitvě přestřílel Teplice

Mladíci porazili v přípravném utkání Severní Irsko

Fotbalisté Pardubic díky skvělému začátku zdolali Teplice a nejsou poslední

Klokani rozstříleli Teplice, Liberec loupil na jihu Čech. Ohrožené týmy braly po bodu

Fotbalisté Plzně porazili Teplice 1:0 a jsou poprvé po sedmi letech ve finále poháru

Budějovičtí fotbalisté porazili Teplice 2:0, venku zvítězili počtvrté v sezoně

Teplice přiživují sen i ping-pongem. Trochu jim nahrávají i terény, myslí si Palička

Teplice bodovaly po třech porážkách za sebou

Tepličtí fotbalisté porazili Sigmu 2:1 a vyhráli po třech ligových porážkách

Baráž: Teplice doma porazily Vlašim 3:0, Bohemians zvítězili v Opavě 1:0

Liberec loupil na Dynamu, Opava hrála s Karvinou bez branek. Klokani rozstříleli Teplice 4:0

Fotbalisté Brna porazili v zimní lize Zlín, Teplice prohrály se Spartou B

Fotbalisté Brna porazili v Tipsport lize Zlín, Teplice prohrály se Spartou B

13. kolo: Zlín ukončil čekání na výhru, Teplice ho prodloužily

Teplice i v oslabení udolaly Hradec, rozhodla Hybšova penalta

Sejk rozhodl, Jihočeši v sezoně jako jediní venku nevyhráli

ONLINE: Teplice - Jablonec 1:0, slibný vstup domácích, trefuje se Krunert

Fotbalisté do 21 let nedali penaltu, pak srovnal Sejk. Proti Nizozemcům měli na výhru

Václav Sejk mííř do Nizozemska. Hostovat bude v Rodě

Fotbalisté Anglie porazili v přípravném utkání Irsko

České Budějovice porazily Teplice a drží šanci na elitní skupinu

ONLINE: Jablonec - Teplice, domácí v boji o druhé místo, hostům jde o záchranu

Fotbalisté Liberce i Jablonce mají formu. Prodlouží své bodové série?

Celý poločas v oslabení, přesto Jablonec porazil Zlín, další dva odpolední duely bez branek

Teplice na úvod baráže o ligu doma porazily Vlašim 3:0, dva góly dal Fortelný

Sparta vyhrála i pátý přípravný zápas, Teplice podlehly Vlašimi

Liberec dal přípravě čtyři góly Varnsdorfu, Teplice udolaly Žižkov

Teplice - Pardubice 1:0, těsný duel parádní brankou rozhodl Trubač

Sparta přejela žalostné Teplice a vrátila se do boje o třetí příčku. Dvakrát pálil Kozák

Pardubice porazily Teplice 2:1 a oslavily první ligovou výhru

Fotbalisté Plzně i Jablonce vyhráli proti ruským týmům generálku. Plzeňské čeká Brest

Plzeň - Teplice 3:0, góly až po přestávce, dvakrát se trefil Chorý

Sparta pokořila Teplice 7:2, Slovácko se po vítězství nad Opavou posunulo na třetí místo v tabulce

Pardubice - Teplice 2:0, k první jarní výhře zavelel kapitán Jeřábek