2:0 a 2:0. Čerešňák sestřelil Olomouc v poslední minutě a hlásil: Velká úleva

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.03.2023 (22:31)     Sekcia sport

Pardubičtí hokejisté zvládli doma i druhé čtvrtfinále play off hokejové extraligy. Nad Olomoucí vedou po výhře 2:0 stejným poměrem i na zápasy. Kdo čekal podobný scénář jako v prvním, velice jednoznačném utkání, ten se hodně spletl. Rozuzlení přinesla až poslední minuta. celý článek

Zmrazil Třinec a posunul Olomouc na třetí místo. Velká úleva, hlásil Navrátil

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.11.2022 (21:26)     Sekcia sport

Konečně! Šance měl, ale neproměňoval je. Devět zápasů čekal útočník olomouckých hokejistů Jakub Navrátil až vstřelí další gól. V úterní dohrávce 12. kola extraligy dvěma zásahy po přihrávkách Karla Pláška v závěrečných dvanácti minutách sestřelil obhájce titulu na jejich ledě 3:2. Třineckým ukončil i čtyřzápasovou vítěznou sérii.

Bylo mi kluků až líto, řekl plzeňský kouč. Úleva, dali jsme to, radoval se Kalvach

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.08.2023 (23:42)     Sekcia sport

Ukázal kuráž, sebevědomí, pevné nervy i kopací techniku. Erik Jirka je hrdinou plzeňských fotbalistů, v odvetě 2. předkola Konferenční ligy se ve čtyřiadvacáté minutě nastavení za stavu 1:1 postavil k pokutovém kopu. A suše proměnil. „Velká úleva, že jsme to zvládli,“ oddychoval spoluhráč Lukáš Kalvach.

Měli jsme na tři body, kroutil hlavou plzeňský obránce Čerešňák

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.01.2021 (14:30)     Sekcia sport

Jeho spoluhráč Vráblík už seděl na trestné lavici, když slovenský obránce ve službách hokejové Plzně Peter Čerešňák u mantinelu atakoval libereckého útočníka Bulíře a sudí poslali domácí do tří. Dalších 113 vteřin pak jen za plexisklem smutně sledoval, jak nejprve Lenc srovnal na 1:1 a v pokračující přesilovce Vlach skóre otočil. „Vyloučení nás v poslední době trápí a rozhodly i dnešní zápas,“ litoval sedmadvacetiletý Čerešňák.

Čerešňák chtěl do Ruska, ale i kvůli válce šel do Dynama: Pardubice jsou nejlepší možnost

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.06.2022 (16:13)     Sekcia sport

Už na začátku sezony věděl, že šestý rok v Plzni je jeho poslední. Hokejový obránce Peter Čerešňák už v prosinci málem podepsal v ruské Kazani, ale z přestupu na poslední chvíli sešlo. A teď je za to slovenský reprezentant rád. Vzhledem k začátku války na Ukrajině do KHL nechce, ačkoliv dostal další nabídku. Uvítal tak zájem ambiciózních Pardubic, kde se upsal na čtyři roky.

Čerešňák byl na odchodu do Kazaně, ale zůstává nakonec v Plzni

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.12.2021 (22:53)     Sekcia sport

Slovenský obránce hokejistů plzeňské Škody Peter Čerešňák byl před reprezentační přestávkou na odchodu do Kazaně. Na webových stránkách Západočechů dokonce vyšel článek o jeho odchodu do Ruska a Čerešňák se rozloučil se spoluhráči, přesto nakonec z jeho přestupu sešlo.

Poprvé za čtyři. Bedard zničil Tampu a v kabině hlásil: Máma bude nadšená!

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.11.2023 (14:42)     Sekcia sport

Až dosud sbíral body po jednom. Fanoušci Chicaga čekali, kdy se konečně utrhne z řetězu. Možná trochu překvapivě se dočkali proti Tampě (5:3), která v posledních letech patří k nejúspěšnějším týmům NHL. Connor Bedard ji sestřelil čtyřmi body, na ledě nešel přehlédnout. „Ale v sezoně už jsem odehrál lepší zápasy,“ hlásil kanadský hokejista.

Gól po roce? Velká úleva, oddechl si hrdina Budějovic

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.07.2021 (19:40)     Sekcia sport

První ostrý zápas za Dynamo, hned gól a ke všemu vítězný. Fotbalista Ondřej Mihálik, který je v Českých Budějovicích na ročním hostování z Plzně, prožil úspěšnou ligovou premiéru na Střeleckém ostrově. V 61. minutě rozsekl nerozhodné skóre ranou na bližší tyč.

Robert Lewandowski dvěma góly sestřelil Celtu Vigo

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     17.02.2024 (20:46)     Sekcia sport

Robert Lewandowski je v tomto ročníku pod velkou palbou kritiky. Polský kanonýr má spoustu zápasů, kdy ani na hřišti není vidět, nebo pálí šance. Obojí už letos stálo Barcelonu pár výsledků. Dnes to však ten případ nebyl. Robert Lewandowski dvěma góly sestřelil Celtu Vigo. Opět to ale bylo jen tak tak. O výhře rozhodla opakovaná penalta v poslední minutě nastavení.

Ohromná úleva. Nejlepší zápas za poslední dobu, oddychl si Klopp po derby

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.02.2023 (10:42)     Sekcia sport

Pumpoval pěstmi, radoval se s fanoušky. Je starý dobrý Jürgen Klopp zpátky? „Ohromně se mi ulevilo,“ hlásil liverpoolský fotbalový trenér poté, co jeho mužstvo ukončilo nelichotivou sérii a poprvé v roce 2023 vyhrálo ligový zápas. Navíc šlo o městské derby s Evertonem (2:0).

Drama do poslední minuty, Dynamo udeřilo dvacet sekund před koncem!

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.03.2023 (19:42)     Sekcia sport

Hokejisté Pardubic porazili ve druhém zápase čtvrtfinálové série Tipsport extraligy na svém ledě Olomouc 2:0, když vítěznou branku vstřelil dvacet sekund před koncem třetí třetiny Čerešňák. Dynamo se ujalo vedení v sérii 2:0 na zápasy.

Olomouc před 30 lety šokovala. Parta bojovníků, vzpomíná brankář Blažek

Fotbalisté Sparty zdolali Olomouc 2:0 a vyhráli druhé kolo po sobě

Dvě třetiny dobré, pak ústup. Podobným scénářům se musíme vyhnout, říká Čerešňák

Plzeňský hrdina Čerešňák po demolici Kladna: Už nejsme tým jednoho lídra

Slováci v euforii: Jsme pořád špička! Hokejistům pomohl na olympiádu i brutální faul

Fotbalisté Zlína zdolali Olomouc a v lize zvítězili po pěti kolech

Chtěli jsme na Spartu, takhle jdeme akorát domů, litoval Čerešňák

Pešán si po Švýcarech oddechl: Velká úleva, atmosféra už byla napjatá

Olomouc na úvod sezony porazila Liberec, ten neproměnil penaltu. Slovácko otočilo derby se Zlínem

Pokorný nůžkami sestřelil Olomouc. I takové blbosti mohou rozhodovat, smál se stoper Baníku

V Plzni se pořád cítím trochu zvláštně, přiznává pardubický bek Čerešňák

Čerešňák nejprve zahodil tutovku, pak těsně před sirénou rozhodl: Šel jsem to tam napálit

Čerešňák lituje zpackaného přestupu do Kazaně: Snad mi Rusko vyjde po sezoně

Trpišovský: Klíčový první krok, ale výkon patřil k nejhorším za poslední dobu

Liberec - Olomouc 2:2, další remíza pro Sigmu, domácí dali krásné góly

O čtyřku se ještě popereme, slíbil plzeňský bek Čerešňák

Zase remíza. Olomouc vedení v Liberci neudržela

Dvě třetiny fantastické, třetí infarktová. Ale urvali jsme to, radoval se obránce Pardubic Čerešňák

Bronzový chalan Čerešňák: Při oslavách teklo kromě borovičky snad všechno

Olomoucko se dotáhlo na Slavii, v poslední minutě udolalo USK Praha

Češi řídili stíhací jízdu West Hamu. Ten Tottenhamu ukradl bod v poslední minutě

Úleva pro Olomouc. Povzbudila ji důležitá výhra i návrat Krejčího

Velká úleva třineckého Hrni: Do poslední chvíle jsem se bál, že minu...

Žádná Kazaň, Čerešňák zůstává v Plzni. Všechno je, jak má být, říká smířeně

Poslední rána, co zabolí. Proč Olomouc na druhé místo před Spartu neskočila

Pardubice dominovaly na ledě mistrovského Třince

Párkrát tam zahulil, ale krizové situace ustál, komentoval Procházkův triumf jeho kouč

Ve druhé třetině jsme selhali, uznal v Hradci plzeňský Čerešňák

Brutální knokaut! Američan sestřelil soupeře, pak si řekl o Procházku

Plzeň po sérii čtyř porážek přehrála Kladno v prodloužení, rozhodl Čerešňák

Velká úleva, ale i splněná povinnost, tvrdí po remíze ve Zlíně jablonecký kapitán