Z jasného zápasu drama, první výhru slaví Pražané

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.03.2023 (16:31)     Sekcia sport

Hokejisté Sparty porazili v úvodním utkání čtvrtfinále play off extraligy obhájce titulu Třinec 3:2. Pražané vykročili za úspěchem hned v první třetině, kterou po gólech Ostapa Safina a Olaviho Vauhkonena vyhráli 2:0. Další branku přidal ve druhé části Pavel Kousal, teprve pak se prosadili ve třetím dějství Oceláři zásluhou Martina Růžičky a Tomáše Marcinka. Druhý zápas je na programu v pondělí, hrát se bude opět v Praze od 19 hodin. celý článek

Drama v Hradci přineslo výhru Spartě! Zlín se znovu přiblížil Kladnu. Slaví Třinec i Kometa

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.12.2021 (16:27)     Sekcia sport

Šest zápasů měla na programu hokejová Tipsport extraliga. Výhru slaví Třinec, který si poradil s Českými Budějovicemi 3:0. Bod vybojovalo Kladno, když podlehlo Pardubicím 4:5 po prodloužení. Důležitou výhru v boji záchranu slaví Zlín, jenž si poradil na vlastním ledě s Litvínovem 3:1. Tři body za výhru 3:2 nad Karlovými Vary si připsala i Kometa. Ve zbývajících zápasech podlehla Olomouc Mladé Boleslavi 3:4 a Hradec Králové se sklonil po porážce 3:4 v prodloužení před Spartou.

Drama rozseklo druhé prodloužení, slaví Pastrňák a spol. Carolina jde do trháku

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.05.2021 (05:43)     Sekcia sport

Veliké drama třetího zápasu 1. kola play off hokejové NHL mezi Bostonem a Washingtonem rozhodlo až druhé prodloužení a slavit mohli Bruins, kteří si připsali výhru 3:2 a v sérii se dostali do vedení 2:1 na zápasy. Druhou výhru má také Carolina, když porazila Nashville 3:0 a v sérii vede 2:0.

Rakousko šokovalo USA a bere bod! Britové předvedli skvělý závěr. Švýcarsko deklasovalo Dány

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.05.2022 (11:03)     Sekcia sport

Ani v neděli nebyli hokejoví fanoušci ochuzeni o pořádnou porci šesti zápasů v rámci mistrovství světa. Výhru slaví Kanada, která si podle očekávání poradila s Itálií 6:1. Dva body za výhru 4:3 po nájezdech nad Velkou Británií slaví Norsko. První výhru slaví Francie, která porazila Kazachtán 2:1. Cenný bod bere Rakousko, když podlehlo Spojeným státům 2:3 po prodloužení. První prohru si připsal český tým, který podlehl Švédsku 3:5. Pohodovou výhru nad Dánskem 6:0 naopak slaví Švýcarsko.

HOKEJ ONLINE: Rakousko šokovalo USA a bere bod! Švýcarsko drtí Dány

Ani v neděli nebyli hokejoví fanoušci ochuzeni o pořádnou porci šesti zápasů v rámci Mistrovství světa. Výhru slaví Kanada, která si podle očekávání poradila s Itálií 6:1. Dva body za výhru 4:3 po nájezdech nad Velkou Británií slaví Norsko. První výhru slaví Francie, která porazila Kazachtán 2:1. Cenný bod bere Rakousko, když podlehlo Spojeným státům 2:3 po prodloužení. Dnešní program pak od 19:20 uzavřou zápasy Česka se Švédskem a Dánska se Švýcarskem. Utkání sledujte na Sport.cz online.

HOKEJ ONLINE: Rakousko šokovalo USA a bere bod! Švýcarsko vede nad Dánskem

Rakousko šokovalo USA a bere bod! Senzační finiš Británie zaskočil Nory. Chystají se Češi

HOKEJ ONLINE: Rakousko šokovalo USA a bere bod! Švýcarsko přidává Danům další gól

Šilhavý zdravil Panenku, pak litoval: Z jasného zápasu jsme udělali drama

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.10.2020 (21:39)     Sekcia sport

Než se pustil do hodnocení vítězného přípravného zápasu na Kypru (2:1), zvážněl. „Chtěl bych nejdřív pozdravit Tondu Panenku. Před výkopem nás ta zpráva rozesmutněla. Držíme mu všichni palce a věříme, že to dobře dopadne,“ prohlásil reprezentační trenér Jaroslav Šilhavý.

Basketbalisté USK porazili Hradec, výhru slaví po 13 porážkách

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.03.2022 (20:29)     Sekcia sport

Basketbalisté USK Praha ukončili čekání na první letošní výhru. V utkání 3. kola nadstavbové skupiny A1 porazili v domácí hale Hradec Králové 104:84 a vítězství se dočkali po třinácti soutěžních porážkách. Naposledy Pražané slavili ligové vítězství 29. prosince v Ostravě, nyní na posledním místě tabulky zaostávají za svým soupeřem znovu jen o jednu výhru.

Hronkova gólová asistence nestačila, Columbus slaví první výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.01.2021 (21:02)     Sekcia sport

Hokejisté Columbusu slaví první výhru v novém ročníku NHL. I díky skvělému výkonu brankáře Joonase Korpisala, který předvedl 35 úspěšných zákroků, zvítězili na ledě Detroitu 3:2. Nerozhodný stav 1:1 zlomili hosté v závěrečné třetině, kdy se trefili Alexandre Texier a Pierre-Luc Dubois, za domácí už jen stačil snížit v poslední minutě Bobby Ryan. Gólovou asistenci u jeho druhého zápasu v utkání si připsal i český obránce ve službách Red Wings Filip Hronek.

Středočeši zpátky do první ligy nespěchají, Viktorka slaví první výhru

Maďarsko poprvé na MS slaví výhru, Francie padla v prodloužení

Volejbalisté Ústí slaví první výhru. Ale je kupa věcí, co vylepšovat, ví kouč

Outsider trápil švédského přemožitele a bere první bod na MS

Will na vše nestačil, Pražané dominovali a slaví další výhru

Zápas orámovali dvěma góly a vyhráli po čtyřech kolech. Bohemians zdolali Karvinou

Siniaková slaví první letošní výhru, v Petrohradu zdolala Flipkensovou

Brno padá. Sparta slaví klíčovou výhru, Plzeň vyhořela. Slavia ztratila vedení

Horák vystřelil Spartě v Liberci výhru 2:1, Pražané vedou už 3:0

Dynamo bez šance, Pražané dominovali a slaví další výhru

Extraliga má nového krále! Sparta vyhořela s Motorem, Kladno i bez Jágra uspělo

HOKEJ ONLINE: Děsivý úvod zničil Kometu! Třinec znovu slaví, Kladno vydřelo výhru v Plzni

Horák vystřelil Spartě třetí výhru, Pražané mají nakročeno do semifinále

ONLINE: Video momenty z utkání Mladá Boleslav - Sparta

Dukla v druhé lize znovu ztratila, nováček z Blanska slaví první výhru

Sparta vedla na půdě outisdera o tři góly, nakonec brala těsnou výhru

Sparta slaví na soustředění v Rakousku první výhru! Kuchta odehrál poločas, gól nedal

FOTBAL ONLINE: Slavia míří za titulem, derby je ale vyrovnané. Sparťan Hložek slaví hattrick

Děsivý úvod zničil Kometu! Třinec jede, výhry slaví Kladno, Vary i Olomouc

Česká jednička se dočkala, slaví první výhru od února

Nevídaná přestřelka přinesla výhru Kometě! Výhry slaví Liberec i Zlín, Třinec znovu padl

Sparta slaví druhou výhru, Salák i první čisté konto

Klokani předvedli úchvatný obrat a slaví první domácí výhru v sezoně

Středočeši zpátky mezi elitu nespěchají, Viktorka slaví první výhru. Sparta padla

Třinec z jasného zápasu udělal drama. Ukázali jsme charakter, řekl Voženílek

Pražané se dočkali, poprvé v sezoně si poradili s Motorem

Sparta se topí v krizi! Série porážek narostla už na osm zápasů

FOTBAL ONLINE: Slavia spěchá za titulem! Sparťan Hložek slaví hattrick, Brno remizovalo

HOKEJ ONLINE: Debakl Sparty, Motor dominuje! Kladno drží těsný náskok. Kometa slaví výhru

Sparta - Baník 4:3, z jasného zápasu drama, hosté v závěru dotahovali