Van Aert vyhrál závod Grand Prix E3

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.03.2023 (18:01)     Sekcia sport

Cyklistický závod Grand Prix E3 (WorldTour) - 204,1 km: 1. Van Aert (Belg./Jumbo-Visma) 4:44:59, 2. Van der Poel (Niz./Alpecin-Deceuninck), 3. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates) oba stejný čas, 4. Jorgenson (USA/Movistar) -33, 5. García (Šp./Movistar) -44, 6. Küng (Švýc./Groupama-FDJ) -56, ...86. Štybar (ČR/Jayco AlUla) -8:31. celý článek

Verstappen je definitivně králem Red Bullu. Vyhrál na něm druhou Grand Prix po soně

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     04.07.2021 (16:28)     Sekcia sport

Max Verstappen v Red Bullu vyhrál během sedmi dní podruhé závod F1 na Red Bull Ringu. Po VC Štýrska opanoval také nedělní Grand Prix Rakouska.

Úvodní závod plochodrážní Grand Prix v Praze vyhrál Polák Janowski, Kvěch třináctý

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.07.2021 (22:27)     Sekcia sport

Úvodní závod plochodrážního seriálu Grand Prix v Praze vyhrál Polák Maciej Janowski. Na divokou kartu startující český jezdec Jan Kvěch byl se čtyřmi body třináctý. Do závodu zasáhl z pozice náhradníka v jedné jízdě i Daniel Klíma a připsal si bod.

První pražskou Grand Prix ovládl Zmarzlik, Milík skončil bez bodů

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     18.09.2020 (21:50)     Sekcia sport

Obhájce titulu Bartosz Zmarzlik z Polska vyhrál v pátek první z dvojice plochodrážních Grand Prix v Praze. Václavu Milíkovi závod nevyšel.

V plochodrážní Grand Prix byl zrušen další závod v Polsku

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.07.2020 (12:21)     Sekcia sport

V seriálu plochodrážního mistrovství světa byla bez náhrady zrušena i druhá polská Grand Prix, která se měla jet 1. srpna ve Vratislavi. V kalendáři jsou nyní v důsledku koronavirové krize už jen tři závody, a to včetně přeložené Grand Prix České republiky. V Praze se má jet 19. září.

Premiérový závod SP v cyklokrosu na sněhu ve Val di Sole vyhrál Van Aert

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.12.2021 (17:52)     Sekcia sport

Premiérový závod Světového poháru v cyklokrosu na sněhu ve Val di Sole vyhrál Wout van Aert. Belgický univerzál, jenž patří k nejlepším světovým silničářům, absolvoval první pohárový závod v cyklokrosové sezoně a nedal soupeřům šanci.

Beran vítězem šermírské Grand Prix

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.05.2023 (08:18)     Sekcia sport

Jiří Beran vyhrál šermířskou Grand Prix v Cali. Jednačtyřicetiletý kordista vyhrál v Kolumbii 11 zápasů a ve finále porazil Itala Di Veroliho 9:8.

Grand Prix Německa na ploché dráze vyhrál Polák Dudek

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.06.2022 (22:11)     Sekcia sport

Grand Prix Německa, závod MS na ploché dráze v Teterowě (Německo): 1. Dudek, 2. Zmarzlik (oba Pol.), 3. Lindgren (Švéd.), 4. Lambert (Brit.). Pořadí MS (po 4 z 12 závodů): 1. Zmarzlik 62, 2. Janowski (Pol.) 51, 3. Madsen (Dán.) 50, ...18. Kvěch (ČR) 1.

Krpálek vyhrál Grand Prix v Linci

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.05.2023 (21:35)     Sekcia sport

Judista Lukáš Krpálek dva týdny po zisku stříbra na MS vyhrál Grand Prix v Linci. Na turnaji v Rakousku startoval ve "staré" kategorii nad 100 kg.

Na Markétě se i v roce 2023 pojede plochodrážní Grand Prix a juniorská SGP2

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.10.2022 (11:33)     Sekcia sport

Stadion Markéta bude i v příštím roce dějištěm plochodrážní Grand Prix a stejně jako letos budou pražští pořadatelé hostit o stejném víkendu také závod juniorského seriálu Speedway Grand Prix 2. Nejlepší světoví jezdci se na Břevnově představí v sobotu 3. června, o den dříve bude závodit elita do 21 let.

Závod letní Grand Prix ve skoku na lyžích v Rašnově vyhrálo smíšené družstvo Rakouska

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.09.2022 (14:57)     Sekcia sport

Závod letní Grand Prix ve skoku na lyžích v Rašnově (Rumunsko): Smíšená družstva: 1. Rakousko 416,9, 2. Slovinsko 413,2, 3. Norsko 407,0, ...6. Česko (Ulrichová, Rýdl, K. Indráčková, Koudelka) 330,1.