Koncert střelce Benzemy: na hattrick mu stačilo sedm minut, Real vyhrál 6:0

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.04.2023 (18:36)     Sekcia sport

Fotbalisté Realu Madrid rozdrtili v 27. kole španělské ligy nebohý Valladolid 6:0. Zářil především francouzský snajpr Karim Benzema, jenž v prvním poločase zvládl tři góly během necelých sedmi minut. celý článek

Benzema vstřelil hattrick za sedm minut, Real deklasoval Valladolid

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     02.04.2023 (18:33)     Sekcia sport

Madrid - Fotbalový útočník Karim Benzema vstřelil hattrick během sedmi minut a pomohl Realu Madrid ve 27. kole španělské ligy k výhře 6:0 nad Valladolidem. Úřadující mistři jsou druzí...

Nejdřív rána od Mbappého, pak Benzemův koncert. Real neskutečně vyřadil PSG

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     09.03.2022 (22:53)     Sekcia sport

Real po brance Kyliana Mbappého prohrával a potřeboval vstřelit dvě branky, ale díky hattricku Karima Benzemy dokázal dvojutkání otočit.

Real v generálce na finále LM zakončil domácí soutěž bezbrankovou remízou

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     20.05.2022 (23:29)     Sekcia sport

Madrid - Mistrovský Real Madrid zakončil španělskou nejvyšší soutěž bezbrankovou remízou s Betisem Sevilla. Zápas byl pro tým kolem jasně nejlepšího ligového střelce Karima Benzemy...

Real v generálce na finále LM zakončil ligu bezbrankovou remízou

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.05.2022 (23:32)     Sekcia sport

Mistrovský Real Madrid zakončil španělskou nejvyšší soutěž páteční bezbrankovou remízou s Betisem Sevilla. Zápas byl pro tým kolem jasně nejlepšího ligového střelce Karima Benzemy generálkou na finále Ligy mistrů, ve kterém se příští sobotu utká v Paříži s Liverpoolem.

Karim Benzema se blýskl hattrickem za 6 minut

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     03.04.2023 (22:02)     Sekcia sport

Real Madrid v neděli zničil Real Valladolid 6:0. Největší dojem zanechal francouzský útočník Karim Benzema, který vstřelil hattrick za 6 minut a 30 vteřin. Útočník se nejprve ve 29. minutě sehnul, aby hlavičkou dorazil míč do brány z bezprostřední blízkosti po centru křídelníka Viníciuse Juniora. O 3 minuty později zakončil své sólo střelou zpoza vápna, která skončila v šibenici. V 36. minutě pak hattrick dokončil akrobatickým volejem po centru od Rodryga.

Debakl Valladolidu, Benzema nasázel za sedm minut hattrick

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.04.2023 (18:44)     Sekcia sport

Fotbalový útočník Karim Benzema vstřelil hattrick během sedmi minut a pomohl Realu Madrid v nedělním 27. kole španělské ligy k výhře 6:0 nad Valladolidem. Úřadující mistři jsou druzí v tabulce a na rivaly z Barcelony ztrácejí 12 bodů.

Smlouva Karima Benzemy s Realem Madrid byla prodloužena díky tajemné klauzuli

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     22.04.2023 (11:41)     Sekcia sport

Smlouva Karima Benzemy v Realu Madrid již byla skutečně prodloužena, a to díky málo známé klauzuli, kterou má Real ve všech smlouvách. Jen málokterý hráč má takový vliv na tažení Ligou mistrů, jaký se Benzemovi podařil v loňském roce, kdy se Real stal po čtrnácté mistrem Evropy.

Sedm letenských kulí po 22 letech! Krejčí mladší stihl hattrick za šestnáct minut

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.04.2021 (20:22)     Sekcia sport

Bodová ztráta v Českých Budějovicích je zapomenuta. Fotbalisté pražské Sparty se po reprezentační přestávce vrátili ve velkém stylu a v utkání 25. kola Fortuna ligy rozstříleli Teplice 7:2 a na druhém místě tabulky snížili ztrátu na vedoucí Slavii na 13 bodů. Ladislav Krejčí mladší stihl za 16 minut hattrick. Letenští dali sedm gólů v samostatné české lize počtvrté a poprvé od září 1999, kdy zdolali České Budějovice 7:0.

Real zdolal Bilbao a vede ligu o sedm bodů

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.12.2021 (23:02)     Sekcia sport

Fotbalisté Realu Madrid v dohrávce devátého kola španělské ligy doma porazili Bilbao 1:0 gólem Karima Benzemy. "Bílý balet" vede neúplnou tabulku o sedm bodů před městským rivalem a obhájcem titulu Atléticem, který má zápas k dobru.

I bez Benzemy čtyři góly. Real přejel Mallorcu a zůstává stoprocentní

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.09.2022 (16:11)     Sekcia sport

I bez zraněného kanonýra Karima Benzemy fotbalisté Realu Madrid porazili v pátém kole španělské ligy doma Mallorcu 4:1. Díky páté výhře jsou v soutěži dále stoprocentní a kralují tabulce.

Hattrick za šestnáct minut a milion podpisů. Rashford servíruje góly i obědy

Real Madrid podvanácté získal španělský Superpohár

Korunovaný král Benzema řídil výhru nad Elche. VAR mu sebral 2 góly

Panenka, Dubovský a nyní Souček. Českému záložníkovi stačilo na hattrick dvacet minut

Real vyhrál v Barceloně 4:0 a postoupil do finále poháru, Benzema dal hattrick

En-Nejsrí vstřelil hattrick a vládne střelcům La Ligy, Real dotáhl k výhře Hazard

Real Madrid skolil trápící se Chelsea. AC Milán v LM vyhrál nad lídrem Serie A

Adam Hložek si po dlouhém zranění připsal první gól. Trefil se i Krejčí mladší, který si připsal hattrick

Rashford hattrickem ‚z lavičky’ napodobil kouče Solskjaera, na tři branky mu stačilo šestnáct minut

Fotbalisté Líšně i napodruhé vyhráli, Vandas dal za sedm minut hattrick

Blomstrand hattrickem skolil Spartu. Trenéři mě nabádají, abych střílel ještě víc

Benzema a Vinícius se poprvé trefili. Real Madrid porazil Celtu Vigo 4:1

Real nastřílel Mallorce šest gólů. Asensio hattrick v síti mateřského klubu neslavil

Atlético zvítězilo gólem z deváté minuty nastavení, Benzemův hattrick pomohl Realu

Real Madrid otočil dvojzápas s Barcelonou a díky hattricku Benzemy si zahraje finále Copa del Rey

Benzema ukázal Ballon d´Or na Santiago Bernabeu. Real při té příležitosti porazil Sevillu

Raketa vystřelila a zasáhla cíl. Nechci být jako McGregor, říká vycházející hvězda UFC

Benzemův hattrick pomohl k čtvrtfinálové výhře Realu nad Chelsea, Bayern prohrál

Udělal jsem díru do ledu a byl z toho hattrick, smál se třinecký Daňo

Sparta zničila bezmocné Teplice 7:2, nastřílela jim sedm gólů. Krejčí má hattrick

MADE IN ENGLAND: Je radost koukat na Ödegaarda, Haalandovi bych dal taky žlutou