Debakl Valladolidu, Benzema nasázel za sedm minut hattrick

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.04.2023 (18:44)     Sekcia sport

Fotbalový útočník Karim Benzema vstřelil hattrick během sedmi minut a pomohl Realu Madrid v nedělním 27. kole španělské ligy k výhře 6:0 nad Valladolidem. Úřadující mistři jsou druzí v tabulce a na rivaly z Barcelony ztrácejí 12 bodů. celý článek

Benzema vstřelil hattrick za sedm minut, Real deklasoval Valladolid

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     02.04.2023 (18:33)     Sekcia sport

Madrid - Fotbalový útočník Karim Benzema vstřelil hattrick během sedmi minut a pomohl Realu Madrid ve 27. kole španělské ligy k výhře 6:0 nad Valladolidem. Úřadující mistři jsou druzí...

Koncert střelce Benzemy: na hattrick mu stačilo sedm minut, Real vyhrál 6:0

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.04.2023 (18:36)     Sekcia sport

Fotbalisté Realu Madrid rozdrtili v 27. kole španělské ligy nebohý Valladolid 6:0. Zářil především francouzský snajpr Karim Benzema, jenž v prvním poločase zvládl tři góly během necelých sedmi minut.

Karim Benzema se blýskl hattrickem za 6 minut

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     03.04.2023 (22:02)     Sekcia sport

Real Madrid v neděli zničil Real Valladolid 6:0. Největší dojem zanechal francouzský útočník Karim Benzema, který vstřelil hattrick za 6 minut a 30 vteřin. Útočník se nejprve ve 29. minutě sehnul, aby hlavičkou dorazil míč do brány z bezprostřední blízkosti po centru křídelníka Viníciuse Juniora. O 3 minuty později zakončil své sólo střelou zpoza vápna, která skončila v šibenici. V 36. minutě pak hattrick dokončil akrobatickým volejem po centru od Rodryga.

Benzema odstartoval hattrick faulem, úplně to změnilo zápas, zlobí se v PSG

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.03.2022 (08:58)     Sekcia sport

Další večer v Lize mistrů, další hattrick. V úterý to byl Robert Lewandowski z Bayernu, ve středu zase Karim Benzema z Realu Madrid. Lewandowski dal Salcburku nejrychlejší tři branky od výkopu, když hattrick zaznamenal už ve 23. minutě. Benzema se zase třikrát v jednom zápase Ligy mistrů trefil jako nejstarší hráč ve věku 34 let a 80 dnů. Pomohl tím svému týmu do čtvrtfinále, Real v součtu obou zápasů přestřílel Paris St. Germain 3:2.

Kruse nasázel hattrick

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.04.2022 (22:28)     Sekcia sport

Fotbalisté Wolfsburgu ve 31. kole německé ligy deklasovali Mohuč 5:0. Už během první půle Max Kruse nasázel hattrick a Jonas Wind přidal dva góly.

Benzema zařídil Realu dvěma góly výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.12.2022 (19:00)     Sekcia sport

Fotbalisté Realu Madrid zvítězili v 15. kole španělské ligy na hřišti Valladolidu 1:0. Výhru zařídil dvěma brankami v závěru utkání držitel Zlatého míče Karim Benzema, který se zotavil ze svalového zranění, kvůli němuž přišel o mistrovství světa v Kataru.

Real vyhrál v Barceloně 4:0 a postoupil do finále poháru, Benzema dal hattrick

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.04.2023 (23:19)     Sekcia sport

Fotbalisté Realu Madrid v odvetě semifinále Španělského poháru deklasovali úhlavního rivala FC Barcelona na soupeřově stadionu 4:0 a smazali úvodní domácí prohru 0:1. Premiérový hattrick v El Clásicu dal útočník Karim Benzema. Svěřenci trenéra Carla Ancelottiho postoupili do finále po devíti letech. O trofej si zahrají 6. května proti Pamploně, která vyřadila Bilbao.

Sedm letenských kulí po 22 letech! Krejčí mladší stihl hattrick za šestnáct minut

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.04.2021 (20:22)     Sekcia sport

Bodová ztráta v Českých Budějovicích je zapomenuta. Fotbalisté pražské Sparty se po reprezentační přestávce vrátili ve velkém stylu a v utkání 25. kola Fortuna ligy rozstříleli Teplice 7:2 a na druhém místě tabulky snížili ztrátu na vedoucí Slavii na 13 bodů. Ladislav Krejčí mladší stihl za 16 minut hattrick. Letenští dali sedm gólů v samostatné české lize počtvrté a poprvé od září 1999, kdy zdolali České Budějovice 7:0.

Bulíř srazil Zlín hattrickem za osm minut: Změnil jsem mentalitu a snažím se dát gól z každé pozice

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.02.2022 (21:42)     Sekcia sport

Hokejisté Zlína přijeli do Plzně bojovat o všechno a snížit ztrátu na Kladno v boji o záchranu v Tipsport extralize. To se jim však nepovedlo. Západočechy v dohrávce 43. kola dovedl k jednoznačnému vítězství 4:0 útočník Michal Bulíř. Ten nasázel hattrick ve druhé třetině za osm minut a čtyři sekundy.

Hattrick za 17 minut! Všichni slintali nad Mbappém, Evropa se ale po středě klaní Benzemovi

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.03.2022 (09:20)     Sekcia sport

Zraje jako víno. Čím starší, tím lepší. Útočník Realu Madrid Karim Benzema. Všichni vynášejí do nebes Kyliana Mbappého, který také ve středeční odvetě osmifinále Ligy mistrů gólem zařídil Paris St. Germain vedení. Jenže po přestávce to byla Benzemova one man show! Hattrickem během 17 minut poslal Bílý balet do čtvrtfinále.

Hattrick za šestnáct minut a milion podpisů. Rashford servíruje góly i obědy

Čert Černík slaví sedmdesát. Frajer, který nasázel hattrick Treťjakovi

Benzema dal hattrick a je čtvrtým nejlepším střelcem historie španělské ligy

Chelsea vládne Anglii. Zoufalý Norwich zničila sedmi góly, hattrick nasázel Mount

Karim Veliký. Může si fantom Benzema vystřílet Zlatý míč?

Nejrychlejší hattrick v historii francouzské ligy! Openda nepotřeboval ani pět minut

Sparta zmrazila Celtic. Ze Skotska veze výhru 4:1, Juliš nasázel hattrick

David Pastrňák zářil v utkání proti Philadelphii, nasázel hattrick pod širým nebem

Sedm kulí do Jedličky! Kat Jablonce dostal výprask a atakoval slovenský rekord

Hattrick! Ewerton bojuje o místo v sestavě Slavie. Trpišovský chválil jeho intenzitu