Benzema dal hattrick a je čtvrtým nejlepším střelcem historie španělské ligy

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     29.04.2023 (21:01)     Sekcia sport

Madrid - Karim Benzema rozhodl hattrickem v prvním poločase o výhře Realu Madrid 4:2 nad Almeríou a je čtvrtým nejlepším střelcem španělské fotbalové ligy. Francouzský útočník se... celý článek

Debakl Valladolidu, Benzema nasázel za sedm minut hattrick

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.04.2023 (18:44)     Sekcia sport

Fotbalový útočník Karim Benzema vstřelil hattrick během sedmi minut a pomohl Realu Madrid v nedělním 27. kole španělské ligy k výhře 6:0 nad Valladolidem. Úřadující mistři jsou druzí v tabulce a na rivaly z Barcelony ztrácejí 12 bodů.

Benzema vstřelil hattrick za sedm minut, Real deklasoval Valladolid

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     02.04.2023 (18:33)     Sekcia sport

Madrid - Fotbalový útočník Karim Benzema vstřelil hattrick během sedmi minut a pomohl Realu Madrid ve 27. kole španělské ligy k výhře 6:0 nad Valladolidem. Úřadující mistři jsou druzí...

Satoranský nejlepším střelcem utkání, Barceloně pomohl 14 body k postupu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.06.2023 (10:32)     Sekcia sport

Tomáš Satoranský byl se 14 body nejlepším střelcem druhého čtvrtfinále španělské basketbalové ligy, v němž Barcelona zvítězila na hřišti Valencie 87:64. Soupeře porazila i podruhé a postoupila do semifinále, v němž se utká s Málagou.

Benzema odstartoval hattrick faulem, úplně to změnilo zápas, zlobí se v PSG

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.03.2022 (08:58)     Sekcia sport

Další večer v Lize mistrů, další hattrick. V úterý to byl Robert Lewandowski z Bayernu, ve středu zase Karim Benzema z Realu Madrid. Lewandowski dal Salcburku nejrychlejší tři branky od výkopu, když hattrick zaznamenal už ve 23. minutě. Benzema se zase třikrát v jednom zápase Ligy mistrů trefil jako nejstarší hráč ve věku 34 let a 80 dnů. Pomohl tím svému týmu do čtvrtfinále, Real v součtu obou zápasů přestřílel Paris St. Germain 3:2.

Útočník Realu Benzema byl zvolen nejlepším hráčem Ligy mistrů

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.05.2022 (16:08)     Sekcia sport

Nejlepším fotbalistou uplynulé sezony Ligy mistrů byl zvolen francouzský útočník Karim Benzema, který 15 brankami pomohl Realu Madrid k rekordnímu čtrnáctému triumfu v nejprestižnější klubové soutěži. V nejlepší jedenáctce, kterou dnes UEFA zveřejnila na webu, jsou i čtyři jeho spoluhráči.

Veselý dal Murcii 14 bodů, Barcelona ve španělské lize doma opět vyhrála

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.05.2023 (23:27)     Sekcia sport

Basketbalista Jan Veselý byl se 14 body druhý nejlepším střelcem Barcelony, která v posledním utkání základní části španělské ligy porazila Murcii 86:57 a vyhrála i 17. domácí zápas v soutěži.

Veselý se vrátil do Euroligy a byl nejlepším střelcem zápasu

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.12.2020 (21:09)     Sekcia sport

Jan Veselý dal po dvouzápasové absenci 17 bodů a byl nejlepším střelcem Fenerbahce Istanbul v utkání basketbalové Evropské ligy proti Olympiakosu Pireus. Turecký celek zvítězil 84:77 a uspěl po třech prohrách.

Další rekord: Messi se stal posedmé nejlepším střelcem ligy

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     21.07.2020 (10:10)     Sekcia sport

Barcelona se rozloučila se sezonou španělské ligy vysokou výhrou 5:0 nad Alavésem. V posledním zápase se Messimu podařilo vstřelit dva góly a posedmé se stal držitelem trofeje Pichichi za nejlepšího střelce La Ligy. Letos mu k prvenství stačilo 25 zásahů.

Nejlepší střelec v dějinách Andorry. Jelínek v horách vytvořil památnou stopu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.05.2021 (18:05)     Sekcia sport

David Jelínek prokázal střelecké geny. Po pěti letech působení v Andoře se stal pevnou součástí klubové historie jako střelecký rekordman. Třicetiletý český basketbalista sice neodvrátil v posledním duelu španělské ACB Ligy porážku s Obradoriem 51:79, ale o bod v něm překonal dosavadní maximum Connera Henryho a s 1459 body je nyní nejlepším střelcem v ligových dějinách klubu.

Koncert střelce Benzemy: na hattrick mu stačilo sedm minut, Real vyhrál 6:0

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.04.2023 (18:36)     Sekcia sport

Fotbalisté Realu Madrid rozdrtili v 27. kole španělské ligy nebohý Valladolid 6:0. Zářil především francouzský snajpr Karim Benzema, jenž v prvním poločase zvládl tři góly během necelých sedmi minut.

Na hřišti jen třetinu času, i tak je sparťan Haraslín nejlepším střelcem

Tři penalty pro Real. Benzema dal dvě branky ve Vigu a Real vyhrál

Hokej? Radši se uč. Britovi se smáli, teď je nejlepším střelcem MS a myslí na NHL

Real Madrid zvítězil v Bilbau, Benzema gólem vyrovnal Raúla

En-Nejsrí vstřelil hattrick a vládne střelcům La Ligy, Real dotáhl k výhře Hazard

Benzema zařídil Realu dvěma góly výhru

Giroudův večer: perfektní hattrick, čtyři góly. Výtečný výkon, chválil kouč

Frk se stal druhým nejlepším střelcem AHL, v produktivitě skončil šestý

Ovečkin předstihl Jágra a je nejlepším evropským střelcem v historii NHL

James je nejlepším střelcem basketbalové Euroligy, Veselý se blýskl 21 body

Karim Veliký. Může si fantom Benzema vystřílet Zlatý míč?

Nejlepším fotbalistou Evropy byl v anketě UEFA vyhlášen Benzema, trenérům vládne Ancelotti

Zidane o Benzemovi: Po mě je nejlepším francouzským útočníkem všech dob

Benzema rozhodl dvěma góly z pokutových kopů

"Je to luk i šíp." Neymar spasil Brazilce a už je druhým nejlepším střelcem historie

James zajistil Lakers další výhru, Embiid se přiblížil titulu krále střelců NBA

Satoranský pomohl 14 body jako nejlepší střelec zápasu Barceloně do semifinále

Karim Benzema se blýskl hattrickem za 6 minut

Messi opět zářil

James je nejlepším střelcem Euroligy, z Olympu srazil Spanulise

Třetí hattrick v sezoně. Jaškin řídil jasnou výhru Dynama a je suverénně nejlepším střelcem KHL

FOTBAL ONLINE: Je zle! Češi už si koledují s Portugalskem o debakl