Kubalík zavelel k obratu, národní tým se protrápil k výhře

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.05.2023 (14:00)     Sekcia sport

Možná se v pátek od kouče Kariho Jalonena dozvíme, že na „superšance“ to byla pro Česko jednoznačná záležitost a že i „kontrolované vstupy do pásma“ jeho borci zvládali téměř na výbornou. Jenže ve skutečnosti předváděla hokejová reprezentace na světovém šampionátu proti Slovinsku dlouho tuze bídný výkon a od blamáže ji zachránily až přesilovkové rány Dominika Kubalíka. Nakonec se dokázala ze stavu 0:2 propracovat ve třetí třetině k zdánlivě jasné výhře 6:2. To jí může dodat klid, protože po sobotním duelu s Norskem (11:20) přijdou klíčové mače se Švýcarskem a Kanadou. celý článek

SESTŘIH: Kubalík zavelel k obratu, národní tým se protrápil k výhře

Palát gólem zavelel k vítěznému obratu Tampy, Kubalík jednou asistoval

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.03.2021 (23:41)     Sekcia sport

Trio nejproduktivnějších českých hokejistů dosavadního průběhu sezony NHL se dostalo do akce v rámci předehrávaných nedělních duelů. Útočníci Ondřej Palát (1+1) a Dominik Kubalík (0+1) se v souboji Tampy s Chicagem zlepšili na 20 bodů a vyrovnali tak lídra Davida Pastrňáka. Ten si však může vylepšit bilanci ve stále probíhajícím zápase Bostonu s New Jersey.

Já a nájezdy? Utrpení, říkal Kubalík. A teď už je zase po všem, hořce se usmál po trestném střílení

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.05.2023 (22:44)     Sekcia sport

Góly od něj národní tým očekává a útočník Dominik Kubalík své střelecké kvality na mistrovství světa v Rize proti Kazachstánu při výhře 5:1 potvrdil.

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     22.04.2021 (07:19)     Sekcia sport

Český hokejový útočník Dominik Kubalík pomohl Chicagu gólem k výhře nad Nashvillem 5:4 v prodloužení a s patnácti brankami je druhý nejlepší český střelec v NHL. Skóroval také Tomáš Hertl, prohru San Jose ve Vegas 2:5 ale neodvrátil.

Kubalík pomohl Jestřábům k obratu a výhře, Hertlův gól nestačil

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.04.2021 (06:00)     Sekcia sport

Nikdy to nevzdávej! Osvědčené pravidlo v zámořské NHL opět naplnili hokejisté Chicaga, kteří otočili v duelu s Nashvillem nepříznivý stav 1:4 ve třetí třetině k výhře 5:4 v prodloužení. Útočník Dominik Kubalík jim k tomu pomohl svým 15. gólem v sezoně a je druhý nejlepší český střelec v aktuálním ročníku soutěže. Tomáš Hertl svou trefou jen zmírnil prohru San Jose 2:5 na ledě nejlepšího týmu NHL Las Vegas Golden Knights.

Bayer Leverkusen je v semifinále poháru. K obratu proti Stuttgartu zavelel fenomenální Wirtz

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     06.02.2024 (21:49)     Sekcia sport

29 zápasů, ani jedna prohra. Bayer Leverkusen zatím bojuje na všech frontách bez nalezení pokořitele. Předmětem snah je samozřejmě i DFB Pokal, kde byli Alonsovi svěřenci favority i před duelem se skvělým Stuttgartem. A jako těžký soupeř se ukázal i dnes. Bayer dvakrát prohrával, ale k obratu zavelel Wirtz, jehož 2 neskutečné asistence zajistily Bayeru postup.

Skvělý Souček zavelel k obratu, Kladiváři slaví důležitou výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.12.2021 (18:04)     Sekcia sport

Fotbalisté West Hamu otočili i díky brance Tomáše Součka duel 20. kola anglické ligy s Watfordem a po výhře 4:1 bodovali naplno po třech zápasech.

Jágr zavelel k obratu, Oceláři neudrželi dvoubrankový náskok

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.09.2021 (20:56)     Sekcia sport

Hokejisté Kladna porazili v sedmém kole extraligy mistrovský Třinec 4:3 po samostatných nájezdech. Jednou branou se na výhře domácích podílel i Jaromír Jágr.

Yzerman, krajané, nová výzva. Kubalík o lákadlech Detroitu a krizi v Chicagu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.07.2022 (00:00)     Sekcia sport

Minulou sezonou se protrápil. Gólově strádal, pendloval mezi formacemi, několik zápasů strávil i na tribuně. „Takovou krizi jsem ještě nezažil,“ přiznává Dominik Kubalík v rozhovoru pro iDNES Premium. Na nepovedený závěr tříletého působení v Chicagu už nemyslí. V hokejové NHL se poprvé stěhuje. A vyhlíží nový začátek v Detroitu.

Kubalík pomohl Chicagu přihrávkou k výhře, Ovečkin vyrovnal rekord NHL

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     16.12.2021 (06:42)     Sekcia sport

New York - Hokejový útočník Dominik Kubalík přispěl v NHL jednou asistencí k výhře Chicaga nad Washingtonem 5:4 v prodloužení. V dresu poražených vyrovnal Alexandr Ovečkin svým 274....

Kubalík asistencí pomohl Chicagu k výhře

Kubalík přispěl gólem k výhře Chicaga, Vaněček držel Washington

Kubalík nasměroval v NHL Ottawu dvěma góly k výhře v Torontu

Kubalík gólem pomohl Detroitu k výhře

Kubalík pomohl Chicagu k výhře nad Philadelphií

Kubalík asistencí pomohl v NHL Chicagu k výhře 3:1 nad Philadelphií

Dárek v podobě penalty nám pomohl, připustil liberecký Rabušic po další výhře „last minute“

Kubalík zahájil kanonádu Blackhawsk, Hronek asistencí mírnil porážku

Kubalík dal dva góly, Detroit v NHL ale stejně prohrál. Vejmelka vychytal vítězství pro Arizonu

Kubalík pomohl gólem k výhře Chicaga, Voráčkovy dvě asistence proti New Jersey nestačily

Kubalík dvakrát asistoval u první výhry Chicaga

Kubalík mezi hvězdami, Jestřábi slaví. Nečas utkání nedohrál

Kubalík překonal Vaněčka a ukončil v NHL gólový půst, skóroval i Palát

Kubalík pomohl v NHL gólem a asistencí Detroitu k výhře

Kubalík zajistil v NHL výhru Detroitu, Dostál pomohl Anaheimu k zisku bodu

Útočník Chytil pomohl v NHL gólem k výhře Rangers. Skóroval i Kubalík, stal se třetí hvězdou utkání

Liberec - Boleslav 1:3, domácí zlomila penalta, k obratu zavelel Matějovský