Triatlonový SP v Karlových Varech vyhrála americká hvězda Jorgensenová

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.09.2023 (12:34)     Sekcia sport

Závod Světového poháru v triatlonu v Karlových Varech vyhrála americká hvězda Gwen Jorgensenová. Česká reprezentantka Petra Kuříková skončila čtrnáctá. celý článek

Triatlonový Světový pohár v Karlových Varech vyhrál mistr světa Luis

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.09.2020 (13:36)     Sekcia sport

Francouzský triatlonový mistr světa Vincent Luis vyhrál závod Světového poháru v Karlových Varech. Hned za ním doběhl Portugalec Vasco Vilaca a třetí byl Belgičan Jelle Geens. Nejlepší z českých reprezentantů František Linduška obsadil 29. místo.

Triatlonový závod SP v Karlových Varech vyhrál mistr světa Luis

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.09.2020 (11:57)     Sekcia sport

Francouzský triatlonový mistr světa Vincent Luis vyhrál závod Světového poháru v Karlových Varech. Druhý skončil Portugalec Vasco Vilaca a třetí Belgičan Jelle Geens. Nejlepší z českých reprezentantů František Linduška obsadil 29. místo.

Sparta jede. Vyhrála v Karlových Varech 4:1 a připsala si páté vítězství v řadě

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     04.03.2022 (20:09)     Sekcia sport

Hokejisté třetí Sparty vyhráli v 58. kole extraligy v Karlových Varech 4:1 a natáhli vítěznou sérii na pět zápasů.

Sparta vyhrála v Karlových Varech 4:1 a připsala si páté vítězství v řadě

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     04.03.2022 (20:09)     Sekcia sport

Karlovy Vary - Hokejisté třetí Sparty vyhráli v 58. kole extraligy v Karlových Varech 4:1 a natáhli vítěznou sérii na pět zápasů. Shodně gólem a asistencí se na tom podíleli obránce...

Půlmaraton v Karlových Varech ovládl Pavlišta, mezi ženami vyhrála Pastorová

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.05.2022 (14:06)     Sekcia sport

Půlmaraton v Karlových Varech: Muži: 1. Pavlišta 1:08:16, 2. Kohut 1:09:42, 3. McAneny (USA) 1:11:36. Ženy: 1. Pastorová 1:17:41, 2. Pavlíčková 1:18:44, 3. Vrabcová Nývltová 1:19:33.

Luis a Duffyová vyhráli triatlon ve Varech, Frintová odstoupila

Francouzský triatlonový mistr světa Vincent Luis a druhá žena posledního šampionátu Flora Duffyová z Bermud vyhráli závod Světového poháru v Karlových Varech. Domácí obhájkyni Vendule Frintové nevyšel útok na zlatý hattrick a kvůli žaludečním problémům odstoupila. Nejlepším českým výsledkem v lázeňském městě bylo 12. místo Petry Kuříkové.

Triatlonistka Zimovjanová ve Varech skončila desátá, vyhrála Périaultová

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.09.2022 (12:22)     Sekcia sport

Česká triatlonistka Tereza Zimovjanová obsadila desáté místo v závodu Světového poháru v Karlových Varech. Vyhrála Francouzka Léonie Périaultová před Italkou Biancou Seregniovou a Američankou Summer Rappaportovou.

Americká plavecká hvězda Ledecká vyhrála na MS kraulařskou čtyřstovku a má šestnácté zlato

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.06.2022 (19:13)     Sekcia sport

Americká plavecká hvězda Katie Ledecká vyhrála na MS v Budapešti kraulařskou čtyřstovku a získala šestnáctou zlatou medaili v kariéře.

Třetí výhra ve Varech za sebou? Triatlonistka Frintová s ní nepočítá

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.09.2020 (08:04)     Sekcia sport

Přestože náchodská triatlonistka Vendula Frintová vyhrála předchozí dva ročníky Světového poháru v Karlových Varech, na vítězný hattrick s ohledem na velkou konkurenci nepomýšlí.

Triatlonistka Kuříková byla jedenáctá na Světovém poháru ve Valencii

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.09.2023 (19:25)     Sekcia sport

Jedenácté místo vybojovala triatlonistka Petra Kuříková na Světovém poháru ve Valencii. Ztratila minutu a půl na vítěznou Američanku Gwen Jorgensenovovou, pro kterou to byl první triumf na světové scéně od zisku zlaté medaile na olympijských hrách v Riu de Janeiro. O příštím víkendu se Jorgensenová stejně jako Kuříková představí na Světovém poháru v Karlových Varech.

Sparta vyhrála v Karlových Varech v prodloužení, rozhodl Řepík

Povedená stíhací jízda. Triatlonistka Zimovjanová ve Varech skončila desátá

Česká triatlonistka Tereza Zimovjanová obsadila desáté místo v závodu SP v Karlových Varech.

V Karlových Varech končí finští hokejisté Huttula a Kangasniemi

Sparta vyhrála v Plzni 6:2, stejným výsledkem slavily i Vítkovice proti Litvínovu

Zimní královnou se v Karlových Varech stala Muguruza s žokejem Chaloupkou

Vítkovice poletí na západ. Na zápasy v Karlových Varech a v Plzni se vydají letadlem