Barák nastoupil podruhé v sezoně, Fiorentina remizovala

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.09.2023 (20:35)     Sekcia sport

Fotbalisté Fiorentiny v 6. kole italské ligy remizovali 1:1 na hřišti nováčka soutěže Frosinone. Záložník hostů Antonín Barák si připsal druhý start v sezoně, na hřiště přišel v 71. minutě. celý článek

Fiorentina remizovala s Frosinone, Barák nastoupil podruhé v sezoně

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.09.2023 (20:38)     Sekcia sport

Fotbalisté Fiorentiny v 6. kole italské ligy remizovali 1:1 na hřišti nováčka soutěže Frosinone. Záložník hostů Antonín Barák si připsal druhý start v sezoně, na hřiště přišel v 71. minutě.

Fiorentina remizovala s Udine 2:2, Barák naskočil až v závěru

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     14.01.2024 (15:25)     Sekcia sport

Řím - Čtvrtá Fiorentina v italské fotbalové lize doma remizovala 2:2 s Udine, které bojuje o záchranu. Záložník Antonín Barák hrál od 88. minuty. Lazio vyhrálo počtvrté v řadě, když porazilo Lecce...

Barák se trefil i v odvetě, Fiorentina slaví postup do čtvrtfinále Konferenční ligy

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.03.2024 (21:06)     Sekcia sport

Antonín Barák byl jediným střelcem Fiorentiny, která v domácí odvetě osmifinále Konferenční ligy remizovala 1:1 s fotbalisty Maccabi Haifa a po úvodní výhře 4:3 postoupila. Český záložník, který rozhodl první zápas brankou v nastaveném čase, nastoupil v odvetě v základní sestavě a otevřel skóre v 59. minutě hlavou. Fiorentina po remíze udělala další krok k zopakování loňské účasti ve finále.

Barák střídal a Fiorentina remizovala, Lazio Řím večer vyzve Juventus

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.04.2023 (16:55)     Sekcia sport

Fotbalisté Fiorentiny v 29. kole italské ligy remizovali na svém hřišti 1:1 se Speziou a jejich vítězná série se zastavila na devíti soutěžních utkáních. Střídající záložník Antonín Barák odehrál za domácí závěrečných 19 minut.

Barák vstřelil desátý gól v sezoně italské ligy, Verona remizovala

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.02.2022 (20:03)     Sekcia sport

Fotbalový reprezentant Antonín Barák vstřelil desátý gól v sezoně italské ligy, ale Verona na hřišti AS Řím neudržela vedení 2:0 a remizovala 2:2.

ONLINE: Fiorentina uspěla, Barák střídal. Hraje se derby, pak Juventus - Inter

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.11.2022 (18:06)     Sekcia sport

Fotbalisté Fiorentiny vyhráli ve 13. kole italské ligy na hřišti Sampdorie Janov 2:0 a jsou jedenáctí, Antonín Barák nastoupil v 83. minutě utkání. Od 18 hodin můžete sledovat online vývoj skóre z derby mezi AS Řím a Laziem.

Barák odehrál první zápas za Fiorentinu, která remizovala s Neapolí

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.08.2022 (20:34)     Sekcia sport

Reprezentační záložník Antonín Barák nastoupil poprvé za Fiorentinu a odehrál celé utkání proti Neapoli, s kterou jeho tým ve 3. kole italské fotbalové ligy remizoval 0:0.

Na gól Ronalda zareagoval Barák. Verona díky němu remizovala s Juventusem

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     27.02.2021 (23:22)     Sekcia sport

Záložník Antonín Barák zařídil šestým gólem v sezoně italské fotbalové ligy Hellasu Verona remízu 1:1 s úřadujícím mistrem Juventusem Turín.

Fiorentina s Barákem nečekaně vyhrála na stadionu trápícího se Interu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.04.2023 (20:16)     Sekcia sport

Fotbalisté Fiorentiny překvapivě zvítězili v 28. kole italské Serie A na hřišti Interu Milán 1:0. Záložník Antonín Barák nastoupil za hosty od 76. minuty.

Fiorentina rozdrtila nováčka, kanonádu završil Barák

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.02.2024 (14:49)     Sekcia sport

Fotbalisté Fiorentiny rozdrtili ve 24. kole italské ligy nováčka Frosinone 5:1. Od začátku roku vyhráli poprvé po čtyřech zápasech a v neúplné tabulce se posunuli na šesté místo. Antonín Barák vyběhl na hřiště až na posledních osm minut, ale ještě stihl přispět ke kanonádě svým prvním ligovým gólem v této sezoně.

Barákova Fiorentina vyhrála na hřišti trápícího se Interu

Fiorentina porazila v lize 3:0 Cagliari, Barák nenastoupil

Barák asistencí pomohl Veroně k remíze v Neapoli, milánské derby skončilo remízou

Fiorentina si v Braze zastřílela, Barák nastoupil až v závěru

Kdo dnes hraje fotbal: Posune se Fiorentina po souboji s Laziem na čtvrtou příčku?

Zima nastoupil v italské lize podruhé za sebou v základní sestavě, jeho FC Turín jen remizoval

Neapol vyřadila Fiorentinu s Barákem a zahraje si o italský Superpohár

Lazio dominovalo, po čtvrté výhře v řadě útočí na špičku. Barák debaklu nezabránil

Barák se odvděčil Haškovi vítězným gólem, reprezentace mu chyběla

Drama se zlatým koncem. Souček s Coufalem doma získali vysněnou trofej

FOTBAL ONLINE: Barák je s Fiorentinou v semifinále Konferenční ligy. O něj bojují i Souček s Coufalem

Útočník Jeník byl podruhé v sezoně povolán z farmy do týmu Arizony

Barák se zařadil k Nedvědovi či Skuhravému. Čech dal jedenáctý gól v sezoně

FOTBAL ONLINE: Barák je s Fiorentinou v semifinále Konferenční ligy. West Ham otáčí zápas