Slávistický kapitán: Moje chyba v první minutě? Soupeři hodně pomohla

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.10.2023 (23:52)     Sekcia sport

Věděl, že to ostatním pokazil. Po čtyřiceti vteřinách udělal chybu, která podstatně ovlivnila zbytek svátečního zápasu v Evropské lize. „Jestli na mě dolehla tíha prostředí a okamžiku? To ne. Dal jsem si prostě špatný první dotek,“ vyprávěl slávistický kapitán Tomáš Holeš po porážce 0:2 v Římě. celý článek

Rozhodl střet myšlenek. Měl to být gól, moje chyba, uznal slávista Schranz

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.10.2023 (10:29)     Sekcia sport

S monoklem pod levým okem a bohužel bez gólu opouštěl slávistický útočník Ivan Schranz stadion v Římě. Pak vysvětlil, že k modřině přišel během středečním tréninku. A co se řekl o své velké šanci proti AS Řím? „Měl to být gól. Moje chyba.“

Slávistický kapitán zná trest za brutální faul. Soupeři se omluvil

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.03.2024 (11:54)     Sekcia sport

Za rozhodnutého stavu předvedl velký zkrat. Kapitán hokejové Slavie Tomáš Knotek ve druhém utkání předkola první ligy na ledě Jihlavy v Pelhřimově v poslední minutě za stavu 2:7 z hostujícího pohledu kolenem ostře sestřelil domácího útočníka Jonáše Jungwirtha. Za brutální faul vyfasoval trest na pět minut a do konce utkání a teď zná i verdikt disciplinární komise. Pražanům bude chybět celé září.

Když se vytratí jistota. Proč slávistický brankář Kolář zažívá slabší období

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.03.2021 (00:00)     Sekcia sport

Měl setinu vteřiny na rozhodnutí. Zůstat stát na místě? Nebo skočit soupeři pod nohy? Vybral si první variantu. Chyba!

Debakl se Spartou sledoval i Milan Baroš. Šel i do šatny Baníku. Rozhoduje se na hřišti a tam bohužel není, povzdychl si Kaloč

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.03.2023 (10:30)     Sekcia sport

V 17. minutě ostře sledovaného utkání proti Spartě nezpracoval ostravský středopolař Filip Kaloč riskantní přihrávku brankáře Jana Laštůvky, o míč v souboji s Lukášem Sadílkem přišel a Jan Kuchta vstřelil první gól zápasu. „Moje hloupost, na první gól jsem jim nahrál, to byla moje chyba, kterou beru na sebe," vykládal po zápase viditelně zdrcený Kaloč.

Neomluvitelné. Jsme hloupí, nepoučíme se z chyb, zlobil se slávistický kapitán

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.09.2022 (21:56)     Sekcia sport

Žádné výmluvy, omluvy, ale kritika směrem k vlastnímu týmu. Kapitán slávistických fotbalistů Stanislav Tecl se k porážce 0:3 v Plzni postavil jako chlap. „Dneska to bude asi stručné,“ pronesl k novinářům. „Tři dny jsme se na Plzeň připravovali, po minutě jsme to všechno vzali a hodili do koše.“

Lídr si díky Hejdovi upevnil první místo

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.09.2021 (17:52)     Sekcia sport

Fotbalisté Plzně zvítězili v 9. kole první ligy nad Pardubicemi 1:0 a upevnili si první místo v tabulce. Utkání v pražském Ďolíčku, kde mají Východočeši domácí azyl, rozhodl v 75. minutě kapitán Viktorie Lukáš Hejda. Západočeši soupeři částečně oplatili porážku 0:3 z minulé sezony a v tomto ročníku nejvyšší soutěže vyhráli osmý zápas.

Liberec - Olomouc 2:2, další remíza pro Sigmu, domácí dali krásné góly

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.02.2023 (17:26)     Sekcia sport

Fotbalisté Liberce ve 20. kole první ligy remizovali s Olomoucí 2:2. Domácí poslal už ve druhé minutě do vedení Lubomír Tupta, ale ve 20. minutě srovnal z penalty Mojmír Chytil a v 55. minutě otočil stav Jan Navrátil. V 78. minutě zařídil dělbu bodů Lukáš Červ. Oba soupeři se rozešli smírně i v úvodním vzájemném duelu sezony.

Zase remíza. Olomouc vedení v Liberci neudržela

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.02.2023 (17:07)     Sekcia sport

Fotbalisté Liberce v sobotním 20. kole první ligy remizovali s Olomoucí 2:2. Domácí poslal už ve druhé minutě do vedení Lubomír Tupta, ale ve 20. minutě srovnal z penalty Mojmír Chytil a v 55. minutě otočil stav bývalý hráč Slovanu Jan Navrátil. V 78. minutě zařídil dělbu bodů Lukáš Červ. Oba soupeři se rozešli smírně i v úvodním vzájemném duelu sezony.

Moje chyba, jasný gól, vyčítal si slovácký Kalabiška po zápase s Plzní

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.04.2021 (14:37)     Sekcia sport

Mohl se stát spasitelem fotbalového Slovácka. V nastaveném čase úvodní půlky z ojedinělé šance hostů srovnal, vyrovnání měl na noze i v závěru zápasu. Jan Kalabiška však zblízka minul plzeňskou bránu a hosté museli skousnout nepříjemnou porážku v honičce za evropskými poháry. „Moje chyba, jasný gól,“ vyčítal si slovácký univerzál zahozenou tutovku.

Šílená ostuda za čtyři a půl miliardy!

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.08.2020 (11:58)     Sekcia sport

Nejdražší chyba na světě! Tu si bude mladý španělský brankář Raya vyčítat do konce života a možná se promění v jeho noční můru. Však také jeho Brentford stála čtyři a půl miliardy. Klub měl blízko k postupu do Premier League, stačilo zvládnout jeden zápas s Fulhamem. Jenže děsivá hrubka pomohla soupeři složit Brentford na lopatky. Sen o postupu do Premier League po 73 letech se po porážce 1:2 po prodloužení rozplynul. Bude ho stát ostudná chyba místo?

Jak Potočného zaskočil roztočený míč a minul prázdnou branku. Moje chyba, kál se

Neproměněné trestné střílení? Je to moje chyba, kál se Zámorský

GLOSA: Nejen Housku bolí hlava, Marciniak byl v derby výjimečným úkazem

Moje chyba! Legendární kouč vzal porážku v madridském derby na sebe

O vydřené výhře Sparty rozhodla kuriózní chyba brankáře Valeše. Titul mají Letenští na dosah

Neporažený Sivák odvrací kritiku. Není to moje chyba, objasňuje. Vyhlíží i zápas v cizině

Slávistický kouč o soupeři i dávném vyřazení: Tenkrát jsem fandil na tribuně

Před konfrontací se Skoty velká výstraha, vysvětloval slávistický kapitán, proč se rozpálil na hřišti i v kabině

Naštvaný Bílek: Písknout takovou penaltu v poslední minutě nastavení je hodně přísný!

Postup pro mě znamená hodně, neúspěch bych si vyčítal, řekl kapitán Souček

Mizérii vzal Priske na sebe. Moje odpovědnost, moje chyba, prohlásil kouč Sparty

Byla to snad moje první střela v zápase, radoval se po gólu Kaloč

Kritický Priske: Musíme přidat, především kvalita se musí zvednout

Giroud trefil Francii postup, anglický kapitán selhal

SESTŘIH: Giroud trefil Francii postup, anglický kapitán selhal

Plzeň doma překvapivě podlehla Olomouci, Motor udolal po nájezdech Třinec a slaví první domácí výhru

Kapitán Tecl: Nejtěžší období, které ve Slavii zažíváme. Jak z toho ven?

Kapitán hokejové Slavie Knotek má na celé září zastavenou činnost

Slávistický kapitán Bořil sudího nechápal: Tohle si dovolit, to klobouček

Šílená minela za čtyři a půl miliardy

Hrubý mohl vedení Zlína navýšit, ale tutovku zahodil. Moje chyba, kaje se po prohře s Plzní

Musil kousal první prohru těžce. Určitě se nehroutíme, slibuje liberecký kapitán Jelínek