Naštvaný Bílek: Písknout takovou penaltu v poslední minutě nastavení je hodně přísný!

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.04.2023 (22:54)     Sekcia sport

Jak je jeho zvykem, udržel nervy na uzdě. Ve výrazu trenéra Plzně Michala Bílka však bylo jasně poznat, co si myslí o divokém závěru středečního šlágru na Spartě. Rozsoudil ho kapitán Sparty Ladislav Krejčí z penalty ve 104. minutě za nastřelenou ruku plzeňského stopera Lukáše Hejdy, který byl po druhé žluté kartě vzápětí vyloučen. celý článek

Olomouc chtěla penaltu. Bojí se sudí písknout proti Spartě? štvalo Pospíšila

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.05.2023 (07:59)     Sekcia sport

Trenér olomouckých fotbalistů Václav Jílek ironicky sudímu Janu Všetečkovi zatleskal, když po ruce sparťana Kairinena v pokutovém území v 65. minutě nenařídil penaltu. A křivda po domácí porážce 0:1 v sigmácích přetrvala i po zhlédnutí opakovaných záběrů. „Stoprocentní penalta,“ zlobil se Jílek.

Ostrava - Slavia 2:2, dva góly v nastavení, domácí srovnali i podruhé

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.06.2020 (20:04)     Sekcia sport

Slávističtí fotbalisté znovu zakopli v Ostravě. Přitom ve čtvrté minutě nastavení dali gól na 2:1, ale nebyl vítězný. Domácí z poslední akce vytěžili roh a z něj vyrovnal kapitán Stronati. V sedmé minutě nastavení. Slavia má na Plzeň už jen šestibodový náskok.

Euforie PSG v poslední minutě nastavení. Mbappé srazil Real vítěznou trefou

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     15.02.2022 (23:01)     Sekcia sport

Lionel Messi nedal v úvodním osmifinále Ligy mistrů penaltu proti Realu Madrid, fotbalisté PSG přesto vyhráli 1:0.

Konečně klidný zápas! A to jsme ještě nedali penaltu, pochvaloval si Bílek

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.02.2022 (08:03)     Sekcia sport

Po dlouhé době si užil klidný zápas. Plzeň vítězí v této sezoně většinou o jediný gól, o tři body se třese do poslední vteřiny. V sobotním duelu s Pardubicemi si kouč Michal Bílek nervy ušetřil, Viktoria využila brzké vyloučení hostujícího Čiháka a s přehledem vyhrála 4:0. Navíc Bucha zahodil penaltu, Chorý nastřelil tyč a Beauguel nůžkami břevno.

Vyšehradský Procházka: Bílek mě vytočil. Rozebírat zápas, zabijeme se

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.04.2021 (09:10)     Sekcia sport

Třikrát za sebou schytal fotbalový Vyšehrad čtyřku, ve středu v Ústí ale za obětního beránka rozhodně nebyl. Favorizovaná Arma poslední tým 2. ligy zlomila až gólem Michala Bílka ze standardky ve třetí minutě nastavení.

Naštvaný Bílek: Mosquera udělal hovadinu, čeká ho postih! Co opora Plzně provedla?

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.10.2022 (22:27)     Sekcia sport

Byl spokojený s výhrou nad Baníkem (3:1), pochvaloval si, že si Plzeň připsala další tři body a jasně vévodí české lize. Trenér Viktorie Michal Bílek byl na tiskové konferenci ale také notně naštvaný. Na autora třetího gólu Jhona Mosqueru, který přehnal oslavu a dostal čtvrtou žlutou kartu. Za týden ve Zlíně bude stát.

Atlético Madrid vyhrálo, v nastavení přečkalo penaltu

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.05.2021 (16:04)     Sekcia sport

Fotbalisté Atlétika Madrid vyhráli v 34. kole španělské ligy v Elche 1:0, poté co v závěrečném nastavení přečkali penaltu. Neúplnou tabulku vedou o...

Češi řídili stíhací jízdu West Hamu. Ten Tottenhamu ukradl bod v poslední minutě

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     18.10.2020 (19:24)     Sekcia sport

Kladiváři po 16 minutách prohrávali 0:3, ale nakonec vydřeli remízu 3:3 v poslední minutě nastavení.

Baník navzdory dlouhému oslabení vyhrál derby

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.12.2020 (15:54)     Sekcia sport

Fotbalisté Ostravy zvítězili v 10. ligovém kole ve slezském derby v Opavě 2:1, přestože od závěru prvního poločasu hráli v deseti bez vyloučeného Jakuba Pokorného. Skóre otevřel v 78. minutě z penalty hostující Dyjan Carlos de Azevedo, v 86. minutě sice srovnal Jan Žídek, ale v úvodní minutě nastavení rozhodl Jaroslav Svozil. Žídek v 15. minutě za bezbrankového stavu neproměnil penaltu.

United se zlobí na video kvůli neodpískané penaltě proti Chelsea: Máme obavu, že se nám bojí písknout penaltu

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     01.03.2021 (20:35)     Sekcia sport

Po bezbrankovém šlágru na Chelsea byl trenér Ole Gunnar Solskjaer pořádně rozladěný. „Upřeli nám stoprocentní penaltu, upřeli nám dva body,“ nelíbilo se kouči Manchesteru United. Nekonečná debata o videu a pravidlu o hře rukou pokračuje.

Olomouc - Ostrava 0:2, domácí zahodili v závěru penaltu, pak hosté dali druhý gól

Plzeň doma překvapivě podlehla Karviné, Opava nezvládla nervózní závěr derby a prohrála proti Baníku

Úder v nastavení, Karviná přenechala Dynamu poslední místo

SLEDOVALI JSME ŽIVĚ: Liberec - APOEL Nikósie 1:0. Slovan slaví postup, v nastavení proměnil penaltu

Zklamání pro oba. Gól v nastavení srazil šance Liberce na Evropu, Brno blízko sestupu

Jürgen Klopp po zisku Community Shield chválil Darwina Núñeze, hrdinu zápasu

Sparta veze z Hané bod

Maddison nedal penaltu a Leicester v boji o záchranu remizoval s Evertonem

Kanonýři zachránili aspoň bod v šesté minutě nastavení

Klokani přišli v Hradišti o bod na poslední chvíli. Hořká porážka, stýská si útočník Puškáč

Senegal na mistrovství Afriky udolal prvního soupeře, Mané v nastavení proměnil penaltu

Senegal na mistrovství Afriky udolal Zimbabwe, Mané v nastavení proměnil penaltu

Liverpool přišel po penaltě v nastavení o výhru v Brightonu, přesto se dostal do čela Premier League

Luke Shaw: Rozhodčí řekl Harrymu Maguireovi, že nemůže písknout penaltu. Prý by se o tom hodně mluvilo

Úder v 9. minutě nastavení. Osud Rudých Ďáblů zpečetila penalta

Síla dlouhých nastavení na MS 2022 v akci. Írán zdolal Wales až v 9. minutě nastavení

Rána pro Slovan! Zbrojovka srovnala v nastavení a drží naději na záchranu

Bílek: Byli jsme fotbalově lepší, gól v poslední minutě potěší

Milán srovnal v druhé minutě nastavení

Na penaltu rovnou z lavičky. Noble selhal a brankář líčil: Bylo to zvláštní

Další pomoc Spartě? Nevím, jestli se sudí bojí písknout něco proti ní, prohlásil olomoucký Pospíšil

Divočina v Příbrami. Slavia dala pět gólů, dva však byly vlastní. V 6. minutě nastavení srovnal Voltr

Rozhodující gól Slavie správně platil, Pardubice měly kopat na Slovácku penaltu

Nepříjemnost, pak radost. Takovou druhou půli jsme potřebovali jako sůl, řekl Bílek

Série Karviné pokračovala i po restartu ligy. Gól nedostala už 454 minut

Síla dlouhých nastavení na MS ve fotbale 2022 v akci. Írán zdolal Wales až v 9. minutě nastavení

Pardubice - Olomouc 1:1, hosté srovnali až v nastavení a dotáhli se na Plzeň

Liverpool přišel po penaltě v nastavení o výhru v Brightonu, Manchester City rozstřílel Burnley