Vítej zpátky, Patriku! Leverkusen oslavil Schickův návrat kanonádou

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.10.2023 (08:18)     Sekcia sport

Předlouhých 232 dní nezasáhl do žádného soutěžního duelu. Český kanonýr Patrik Schick ale konečně potěšil všechny fandy jak Bayeru Leverkusen. Po vleklých potížích s třísly naskočil na závěrečnou půlhodinu domácího utkání Evropské ligy proti Karabachu, jeho mančaft navíc soupeře deklasoval výsledkem 5:1. „Jsem neskutečně šťastný, že je zase s námi,“ pravil na adresu 27letého útočníka trenér Xabi Alonso. celý článek

Schickův Leverkusen remizoval s Daridovou Herthou

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.11.2020 (17:31)     Sekcia sport

Souboj českých reprezentantů Patrika Schicka a Vladimíra Daridy nepoznal střelce, Leverkusen se s Herthou Berlín v německé lize rozešel bez branek. Oba fotbalisté odehráli plnou porci 90 minut.

Leverkusen nadále odmítá šanci dotáhnout se na špičku. Schickův tým podlehl Unionu

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     15.01.2021 (23:01)     Sekcia sport

Leverkusen se mohl v případě vítězství na hřišti Unionu Berlín posunout na druhé místo za Bayern, jenže z posledních čtyř zápasů získal jediný bod.

Patrik Schick je zpátky: Hattrickem za 16 minut sestřelil Bochum

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     20.12.2023 (22:14)     Sekcia sport

Xabi Alonso dal Patriku Schickovi v Bundeslize šanci v základní sestavě naposledy v říjnu 2022. Dnes už byl Schick konečně fit a s dostatečnou formou na to, aby v sestavě opět nastoupil. A pražský rodák se Alonsovi odvděčil nejlépe jak mohl. Zápas hattrickem rozhodl už po prvním poločase. Utkání s Bochumí následně na 4:0 uzavíral Schickův konkurent Boniface.

Nečekaný konec kariéry přehodnotil. Vítej zpátky, volali na Helešice soupeři

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.05.2023 (22:08)     Sekcia sport

Dojel do cíle rozjížďky a maďarští soupeři na něj anglicky volali: „Vítej zpátky!“ Lukáš Helešic se vrátil z předčasného veslařského důchodu a po téměř čtyřech letech se vrátil na vrcholnou veslařskou akci. Na mistrovství Evropy ve slovinském Bledu ho s novým parťákem Václavem Baldriánem čeká finále C na dvojce bez kormidelníka.

Schickův přestup potvrzen. Leverkusen utratil za Čecha více než 700 milionů

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     08.09.2020 (19:14)     Sekcia sport

Fotbalový útočník Patrik Schick přestoupil z AS Řím do Leverkusenu.

Hložek třikrát asistoval, Schick dal gól a Leverkusen stále drží neporazitelnost

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.05.2024 (19:24)     Sekcia sport

Další výhra fotbalistů Leverkusenu nese výrazný český podpis. Adam Hložek v utkání s Frankfurtem (5:1) připravil tři góly, z toho jeden dalšímu českému útočníkovi Patriku Schickovi. Leverkusen, který už má jistý mistrovský titul, protáhl ve 32. kole německé ligy sérii bez prohry už na 48 zápasů napříč všemi soutěžemi.

Schickův gól neplatil, Leverkusen prohrál. Inter podlehl Bayernu

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.09.2022 (13:14)     Sekcia sport

Osm zápasů uzavřelo ve středu večer úvodní kolo skupinové fáze fotbalové Ligy mistrů. Kromě Viktorie Plzeň, kterou čekal duel v Barceloně, vstoupil do soutěže i reprezentační útočník Patrik Schick, jehož Leverkusen se představil na hřišti Brugg a prohrál 0:1 (Hložek nastoupil až ve druhé půli). Druhý zápas "plzeňské" skupiny C obstarával šlágr Inter Milán - Bayern Mnichov (0:2).

Blamáž v německém poháru. Schickův Leverkusen senzačně končí, vypadl s účastníkem čtvrté ligy

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     02.02.2021 (21:44)     Sekcia sport

Patrik Schick a jeho Leverkusen zažili blamáž v Německém poháru. V osmifinále soutěže, ve které vloni Bayer postoupil až do finále, vyřadil bundesligistu účastník čtvrté nejvyšší soutěže Rot-Weiss Essen. Domácí tým porazil velkého favorita 2:1 po prodloužení, v normální hrací době gól nepadl. Schick odehrál v Essenu první poločas a ve 24. minutě měl největší šanci hostů, jenže hlavou trefil jen tyč.

Schickův Leverkusen podlehl Unionu a už čtyři zápasy nevyhrál

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     15.01.2021 (22:50)     Sekcia sport

Berlín - Fotbalisté Leverkusenu s Patrikem Schickem v sestavě prohráli v 16. bundesligovém kole 0:1 na hřišti Unionu Berlín po inkasované brance dvě minuty před koncem. Bayer, jenž se mohl...

Schickův Leverkusen si vyšlápl na Dortmund. Mönchengladbach porazil těsně Brémy

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     19.01.2021 (22:53)     Sekcia sport

Fotbalisté Leverkusenu porazili ve šlágru 17. kola německé ligy Dortmund 2:1 a v neúplné tabulce se posunuli na druhé místo. Útočník vítězného celku Patrik Schick nastoupil od 69. minuty. Brémy prohrály v Mönchengladbachu 0:1.

Schick je zpátky v plném tréninku, brzy by zase mohl hrát za Leverkusen

Je opravdu zpátky! Schick parádně přihrával a Leverkusen udržel neporazitelnost

Vítej zpátky, Jakube! Bylo to od nich opravdu hezké, děkoval navrátilec Vrána za emotivní moment

Schickův Leverkusen posílí od příští sezony íránský útočník Azmún

Exmistr světa těžké váhy Joshua oslavil vítězný návrat do ringu

Vítej v NHL, Connore. O Bedardově štaci proti hvězdám, za kterou lize zaplatí

Další těžká rána pro Schickův manšaft

Vítej zpět! První Češka v UFC zažila návrat snů. Jako namazaný stroj přejela soupeřku

Schickův Leverkusen mění trenéra. Výsledkovou krizi odnesl Bosz, nahradí jej mladý Wolf

Litvínov udržel jedničku Godlu. Slovenský brankář prodloužil o dvě sezony

Má Bayer Leverkusen šanci přilákat do klubu Xhaku?

Schickova velká šance při absenci Bonifaceho?

Schickův návrat je fantastický, hrozně mu to přeju, chválí Kadeřábek

Žižkov oslavil návrat na vlastní stadion výhrou nad Příbramí

Vítej v klubu. Litvínovský Lukeš je po 250. gólu v elitní společnosti

Trpišovský po derby: Návrat zpátky, co nikdo nechceme. Co jsem slyšel, Řehák chtěl situaci uklidnit

Kovářův cíl: Do dvou let chci být v bráně Leverkusenu. A Schick? Už mi střílí góly

Černý zařídil výhru Wolfsburgu! Leverkusen triumfoval trefou v nastavení, Schick s Hložkem v základu

Blíží se pikantní návrat. Slavia láká zpátky Deliho, naopak Musa míří do bundesligy

Nejen Slavia, v Evropské lize překvapili i další outsideři. Končí Schickův Leverkusen nebo Neapol

Parádní návrat Matějovského. Gólem zachránil Boleslavi bod

Pešánův kulturní šok. Švýcaři motivační vulgarismy nechápali

Schickův konkurent Boniface napodobil Haalanda. Je nováčkem i hráčem měsíce Bundesligy

Pokud Bayer Leverkusen v příštím kole nezvítězí, klub se rozloučí s trenérem Seoanem

Neporazitelní: Bayer Leverkusen překonal rekord Bundesligy

FOTBAL ONLINE: Schickův gól neplatí. Inter hostí šlágr s Bayernem

Kanonýr Schick je zpátky, ale kdo k němu? Šilhavý vybírá ze tří variant

Schickovo břevno, Hložkova tyč. České hvězdy pálily šance, Leverkusen však přesto skolil giganta