Blamáž v německém poháru. Schickův Leverkusen senzačně končí, vypadl s účastníkem čtvrté ligy

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     02.02.2021 (21:44)     Sekcia sport

Patrik Schick a jeho Leverkusen zažili blamáž v Německém poháru. V osmifinále soutěže, ve které vloni Bayer postoupil až do finále, vyřadil bundesligistu účastník čtvrté nejvyšší soutěže Rot-Weiss Essen. Domácí tým porazil velkého favorita 2:1 po prodloužení, v normální hrací době gól nepadl. Schick odehrál v Essenu první poločas a ve 24. minutě měl největší šanci hostů, jenže hlavou trefil jen tyč. celý článek

U ostudy byl i Schick. Leverkusen senzačně vypadl z poháru s týmem ze čtvrté ligy

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     02.02.2021 (21:37)     Sekcia sport

Patrik Schick a jeho Leverkusen zažili blamáž v Německém poháru.

Ter Stegen vychytal Barceloně postup do finále, Bayern v poháru senzačně končí

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     14.01.2021 (08:08)     Sekcia sport

Barcelona si zahraje finále španělského Superpoháru, naopak Bayern vypadl v Německém poháru s druholigovým Kielem.

Ostuda Ajaxu. V domácím poháru nestačil na amatéry ze čtvrté ligy

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.12.2023 (23:10)     Sekcia sport

Nejúspěšnější nizozemský fotbalový klub Ajax Amsterodam utrpěl v už tak nevydařené sezoně jednu z nejostudnějších porážek v historii. Čtyřnásobný vítěz Ligy mistrů senzačně vypadl v 2. kole domácího poháru po porážce 2:3 s týmem USV Hercules ze čtvrté nejvyšší soutěže. S amatérským klubem prohrál Ajax vůbec poprvé.

Fotbalisté Ajaxu vypadli z poháru s amatéry ze čtvrté ligy

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.12.2023 (23:04)     Sekcia sport

Nejúspěšnější nizozemský fotbalový klub Ajax Amsterodam utrpěl v už tak nevydařené sezoně jednu z nejostudnějších porážek v historii. Čtyřnásobný vítěz Ligy mistrů dnes senzačně vypadl v 2. kole domácího poháru po porážce 2:3 s týmem USV Hercules ze čtvrté nejvyšší soutěže. S amatérským klubem prohrál Ajax vůbec poprvé.

Senzace v Německém poháru. Bayern schytal historický debakl od Mönchengladbachu

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     27.10.2021 (23:13)     Sekcia sport

Bayern vypadl v Německém poháru znovu už ve druhém kole, prohra 0:5 je pro něj nejhorší v dějinách soutěže. Druholigové Karlsruhe vyřadilo Leverkusen.

Schick zažil s Leverkusenem senzační vyřazení z poháru v Essenu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.02.2021 (21:47)     Sekcia sport

Leverkusen bojuje ve finále Německého poháru s favorizovaným Bayernem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.07.2020 (20:01)     Sekcia sport

Získá mnichovský Bayern double? Po zajištění ligového titulu touží bavorský fotbalový celek i po vítězství v Německém poháru. V cestě mu na berlínském Olympiastadionu stojí nebezpečný Leverkusen. Duel startuje ve 20 hodin.

Schickův Leverkusen remizoval s Daridovou Herthou

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.11.2020 (17:31)     Sekcia sport

Souboj českých reprezentantů Patrika Schicka a Vladimíra Daridy nepoznal střelce, Leverkusen se s Herthou Berlín v německé lize rozešel bez branek. Oba fotbalisté odehráli plnou porci 90 minut.

Leverkusen nadále odmítá šanci dotáhnout se na špičku. Schickův tým podlehl Unionu

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     15.01.2021 (23:01)     Sekcia sport

Leverkusen se mohl v případě vítězství na hřišti Unionu Berlín posunout na druhé místo za Bayern, jenže z posledních čtyř zápasů získal jediný bod.

Bayern senzačně končí v domácím poháru, vyřadil ho druholigový Kiel

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.01.2021 (23:58)     Sekcia sport

Fotbalisté Bayernu Mnichov senzačně vypadli z Německého poháru ve druhém kole na penalty s druholigovým Kielem. Lídr bundesligové tabulky a rekordman pohárové soutěže s 20 trofejemi přišel o výhru v nastaveném čase, v prodloužení už se gólově neprosadil a selhal v rozstřelu.

V Německém poháru skončil další favorit. Dortmund nestačil na druholigový klub

Schickův gól neplatil, Leverkusen prohrál. Inter podlehl Bayernu

Vítej zpátky, Patriku! Leverkusen oslavil Schickův návrat kanonádou

Schick se netrefil, Leverkusen nečekaně vypadl. Končí i Hoffenheim, nestačil na Nory

Schickův přestup potvrzen. Leverkusen utratil za Čecha více než 700 milionů

Kuchta debutoval v ruské lize vítězným gólem. Jeho Lokomotiv napravil blamáž z poháru

Leverkusen se střídajícím Hložkem prošel přes Ferencváros do čtvrtfinále EL. Arsenal končí

Schickův Leverkusen si vyšlápl na Dortmund. Mönchengladbach porazil těsně Brémy

První ligový tým senzačně končí v poháru! Trápil se i Baník

Nejen Slavia, v Evropské lize překvapili i další outsideři. Končí Schickův Leverkusen nebo Neapol

Leverkusen vypadl z Evropské ligy, Schick nebyl ani na lavičce. Barce jde dál

Pohárový konec Pardubic. Ligového nováčka zaskočil divizní Kolín

Hložek zazářil v poháru dvěma góly a asistencí, Leverkusen soupeře potupil

Blamáž Realu Madrid, v poháru podlehl týmu z třetí ligy, rozhodl v oslabení

Do semifinále fotbalového Francouzského poháru postoupil tým ze čtvrté ligy

Bayern Mnichov doma senzačně prohrál s Brémami, na vedoucí Leverkusen ztrácí už sedm bodů

Leverkusen bez Schicka vypadl

Chaos v Lize mistrů. Rozhodčí odvolal konec zápasu, velkoklub předvedl fiasko a končí

Saarbrücken v poháru inkasuje miliony. Německé čtvrtfinále překypuje outsidery

Leverkusen ani Wolfsburg v německé lize stále neprohrály

Fotbalisté Plzně senzačně vypadli z domácího poháru po prohře 2:3 v Hlučíně

Cirkus Ajax. Slavný klub po trápení v lize vydýchává další totální blamáž

Schickův Leverkusen mění trenéra. Výsledkovou krizi odnesl Bosz, nahradí jej mladý Wolf

Matěj Kovář debutoval za Leverkusen, Souček gólem odvracel pohromu a Pekhart s Legií srazil Aston Villu

Schickův Leverkusen podlehl Unionu a už čtyři zápasy nevyhrál

Ostuda pro Atlético. Madridský klub vypadl z poháru se soupeřem z třetí ligy

Debutující Schick pomohl gólem Leverkusenu k pohárové výhře

Potupa pro Bayern! Mnichovská mašina končí v poháru už ve čtvrtfinále

Sevilla porazila AS Řím a postoupila do čtvrtfinále Evropské ligy, dál jde i Leverkusen

Slavia senzačně udolala Leicester, postup po velkém dramatu slaví i Arsenal

Real senzačně končí ve španělském poháru, nestačil na třetiligové Alcoyano

0:5. Bayern schytal v Německém poháru historický výprask od Mönchengladbachu

Bayern schytal v Německém poháru od Mönchengladbachu historický výprask

Schick už pálí za Leverkusen. Útočník se trefil při debutu, pomohl k pohárové výhře