První poločas jsme vůbec nezvládli, Rangers si zasloužili vyhrát, řekl Vitík

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     10.11.2023 (00:16)     Sekcia sport

Glasgow - Fotbalisté Sparty podle stopera Martina Vitíka první poločas utkání 4. kola skupiny Evropské ligy na hřišti Glasgow Rangers vůbec nezvládli. Myslí si, že Pražané po změně stran hráli naprosto... celý článek

První půle? Hrozná. Srazily nás chyby i přihrávky do špeku, bědují sparťané

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.11.2023 (06:55)     Sekcia sport

Poločas jako z hororu. Fotbalistům Sparty v utkání na hřišti Glasgow Rangers (1:2) během úvodní pětačtyřicetiminutovky nevyšlo vůbec nic. I proto o pauze prohrávali o dvě branky, za což ale mohli, vzhledem k obrazu hry, být snad ještě rádi. „První poločas jsme vůbec nezvládli,“ přiznal novinářům přímo ve Skotsku stoper Martin Vitík.

Porážka bolí. Musíme udržet druhé místo a vyhrát pohár, velí Vitík

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.04.2021 (09:42)     Sekcia sport

Předklonil se, hlavou mu rychle prolétlo devadesát promarněných minut. Velké zklamání bylo na nejmladším aktérovi derby jasně patrné. „Své první ligové derby jsem hodně prožíval, co se týče emocí. Ale užil bych si ho víc, kdybychom vyhráli. Jsem teď zklamaný,“ líčí mladý obránce Martin Vitík pro klubovou televizi. Fotbalisté Sparty bitvu o Prahu znovu nezvládli a ve 26. ligovém kole na Slavii prohráli 0:2.

Bod jsme si možná zasloužili, míní Haraslín

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.11.2023 (08:45)     Sekcia sport

Přibližně měsíc chyběl kvůli zranění, o víkendu naskočil Lukáš Haraslín proti Bohemians a ve čtvrtek se prosadil na půdě Rangers. K bodům to ale v Evropské lize nestačilo, Sparta padla 1:2. „Za druhou půli jsme si možná bod zasloužili,“ říká slovenský křídelník.

Carlo Ancelotti: Zasloužili jsme si vyhrát. Podali jsme skvělý výkon

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     10.05.2023 (09:41)     Sekcia sport

Real Madrid nechal Manchester City odjet domů na Emirates Stadium s remízou. Podle Carla Ancelottiho si ale jeho svěřenci zasloužili vyhrát. Mluví se hlavně o obrovské formě Vinícia i skvělému výkonu Antonia Rüdigera, který všemi možnými způsoby udržel na uzdě Erlinga Haalanda. I jeho italský trenér, který se stane koučem s nejvíce starty v historii soutěže, vychválil.

Mělo to koule, ale potřebujeme být efektivnější, řekl Vitík po Anglii. Teď Lvíčata nesmí prohrát s Německem

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.06.2023 (18:25)     Sekcia sport

Povedený první poločas, pak dominance favorita. „Když se proti Anglii dostaneme do čtyř vyložených šancí, jednu nebo dvě musíme proměnit,“ litoval stoper Martin Vitík po čtvrteční prorážce 0:2. Fotbalová jednadvacítka vstřebává ztrátu hned v prvním zápase na mistrovství Evropy v Gruzii, ale plány na postup z našlapané skupiny zatím zmuchlat nemusí. Kudy dál? V neděli proti Německu už Češi musí bodovat.

Nejhorší první poločas, navázali jsme na zápas s Brentfordem, litoval Tuchel

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.04.2022 (09:18)     Sekcia sport

Pro trenéra fotbalistů Chelsea Thomase Tuchela byl středeční výkon jeho týmu v úvodním utkání čtvrtfinále fotbalové Ligy mistrů proti Realu Madrid (1:3) velkým zklamáním. Blues po ligovém debaklu 1:4 s nováčkem Brentfordem nezvládli další domácí duel a podle německého kouče předvedli nejhorší první poločas od jeho příchodu do klubu.

Nezvládli jsme druhý poločas, mrzelo plzeňského trenéra Řezáče

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.01.2024 (09:35)     Sekcia sport

Je to další velký zádrhel v cestě do play off. Házenkářky DHC Plzeň vstoupily do nového roku domácí remízou 31:31 se Zlínem. V souboji 12. kola MOL Ligy sice vyhrály první poločas čtyřbrankovým rozdílem, nakonec však v závěru musely dotahovat náskok soupeře a remízu Západočeškám v předposlední minutě zachránila až trefa Nikoly Melicharové.

Dlouhé auty jsou naší zbraní. Změnami v sestavě jsme neriskovali, tvrdí Priske

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.11.2023 (20:54)     Sekcia sport

Vyměnil takřka celou základní sestavu, přesto na konci slavil. Sparťanští fotbalisté otočili pohárový duel s Bohemians a postoupili do osmifinále Mol Cupu. „Byl to od nás dobrý zápas, byli jsme lepší a zasloužili jsme si vyhrát,“ řekl po utkání trenér Brian Priske.

Druhý poločas jsme nezvládli, řekl ostravský Jánoš po výhře

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.12.2020 (23:49)     Sekcia sport

Dvakrát tvrdě střílel z dálky. A neuspěl. Až potřetí, když si naběhl před branku, se ostravský záložník Adam Jánoš prosadil. Zakončil pěknou kombinaci fotbalistů Baníku Ostrava a v předehrávce 11. kola první ligy rozhodl o výhře nad Bohemians Praha 1905 1:0.

Karvinští fotbalisté zaspali první poločas a už proti Boleslavi nezabrali

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.03.2021 (08:13)     Sekcia sport

Karvinští fotbalisté nezvládli první poločas a ve včerejším 21. kole nejvyšší domácí soutěže prohráli v Mladé Boleslavi 0:2. Domácí přitom zvítězili po dvanácti kolech.

Dlouhá děkovačka fanoušků v Ďolíčku. Zasloužili jsme si ji výkony, řekl obránce

Veselého plán: Žádné harakiri, trpělivost. Chceme vyhrát první poločas a uvidíme