Kämpf se otřepal z těžkého střetu a těší se na souboj s Detroitem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.11.2023 (16:01)     Sekcia sport

Den po Dominiku Kubalíkovi, jenž ve čtvrtek s Ottawou slavil divácky atraktivní výhru 5:4 po prodloužení nad Detroitem, se na ledě stockholmské Avicii arény představí také druhý český zástupce na akci NHL Global Series 2023, centr David Kämpf. S Torontem prověří Detroit, který tak čeká náročný druhý start ve dvou dnech. celý článek

Útočník Kämpf gólem přispěl k triumfu Toronta nad Los Angeles

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.12.2022 (07:41)     Sekcia sport

Ve čtvrtečních zápasech hokejové NHL se bodově prosadil jediný Čech. Centr David Kämpf byl jedním ze střelců Toronta u vítězství 5:0 nad Los Angeles. Výhru slavil i Radek Faksa z Dallasu po výsledku 4:3 z prodloužení nad Ottawou. Naopak dvojice Filip Hronek - Dominik Kubalík s Detroitem neuspěla 1:5 na Floridě.

Kämpf skóroval v přestřelce Toronta, Crosby slavil jubilejní asistenci

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.04.2024 (07:42)     Sekcia sport

V deseti čtvrtečních zápasech hokejové NHL se z Čechů prosadil pouze centr David Kämpf, jenž skóroval za Toronto v divokém duelu se skóre 5:6 pro hostující New Jersey. Hvězdný Kanaďan Sidney Crosby dosáhl na jubilejní 1 000. asistenci kariéry a s Pittsburghem po výhře 6:5 po prodloužení nad Detroitem slavil průběžný posun na pozici zajišťující play off.

Rozjetý Pastrňák v NHL skóroval potřetí za sebou, gól slavil i Kämpf

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.10.2022 (07:02)     Sekcia sport

Hokejový útočník David Pastrňák pokračuje ve skvělých výkonech v úvodu nové sezony NHL. U čtvrteční výhry Bostonu 5:1 nad Detroitem zazářil třemi zápisy (1+2) a společně s edmontonskou dvojicí Connor McDavid - Leon Draisaitl s průběžnými 15 body kraluje produktivitě soutěže. V dresu Bruins bodoval i Tomáš Nosek (0+1), za hosty asistoval Filip Hronek. V dalších duelech se gólově prosadil David Kämpf z Toronta a asistenci bral Radko Gudas z Floridy.

Kämpf ukončil střelecký půst, Hronek rekord NHL nevyrovnal

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.12.2022 (06:14)     Sekcia sport

Hokejisté Toronta ve čtvrtečním utkání NHL přejeli Los Angeles 5:0 a zaznamenali druhý zápas bez inkasovaného gólu za sebou. K triumfu Maple Leafs přispěl i David Kämpf, který po úvodním gólu domácích v 26. minutě rychle zvyšoval na rozdíl dvou branek. Český útočník tak ukončil své čekání na gól, které trvalo dvacet utkání. Filip Hronek nebodoval venku až ve dvanáctém utkání sezony a nevyrovnal tak rekord NHL mezi obránci. Český bek, který v zápase obdržel dvanáct trestných minut, podlehl s Detroitem na ledě Floridy 1:5.

Nečas se trefil za Carolinu, nastoupili brankáři Mrázek s Dostálem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.03.2024 (08:23)     Sekcia sport

V nabitém čtvrtečním programu hokejové NHL se bodově prosadila trojice Čechů. Martin Nečas gólem přispěl k výhře Caroliny 4:0 nad Detroitem. Po jedné přihrávce brali centr Toronta David Kämpf a obránce San Jose Jan Rutta. Do akce se dostali dva čeští gólmani. Výhru však neslavil Petr Mrázek s Chicagem ani Lukáš Dostál s Anaheimem.

Kaše s Kämpfem gólově podpořili triumf Toronta na ledě nováčka NHL

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.02.2022 (07:15)     Sekcia sport

Hokejoví útočníci Ondřej Kaše a David Kämpf v pondělním zápase NHL figurovali mezi střelci Toronta, které triumfovalo 6:2 na ledě Seattlu. Ještě více branek nabídl duel Minnesoty s Detroitem, když Wild potěšili své fanoušky výhrou 7:4. Hattrickem a celkově čtyřmi body (3+1) se blýskl domácí forvard Matthew Boldy.

Pastrňák a Zacha si připsali dva body, Boston ale odvetu s Detroitem prohrál

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     12.03.2023 (21:45)     Sekcia sport

New York - Hokejisté Bostonu den po domácím vítězství v NHL nad Detroitem prohráli na ledě Red Wings 3:5. Bruins k bodům nepomohly gól a nahrávka Davida Pastrňáka, jenž byl vyhlášen...

Kämpf dal po přihrávce Kašeho první gól za Toronto, Hronek po návratu asistoval

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     28.10.2021 (07:08)     Sekcia sport

David Kämpf vstřelil po asistenci Ondřeje Kašeho svůj první gól sezony a pomohl Torontu k výhře 3:2 v prodloužení na ledě Chicaga.

Kämpf po kuriózním odrazu puku vystřelil Torontu výhru. Voráček má dvě asistence

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     12.12.2021 (07:10)     Sekcia sport

Český útočník David Kämpf pomohl Torontu vítězným gólem k výhře nad Chicagem. Tomáš Hertl otevřel skóre v San Jose, které doma zdolalo Dallas.

Zklamání v Torontu bylo velké, jsem rád za druhou šanci, uvedl Kämpf

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     09.05.2024 (15:14)     Sekcia sport

Praha - Hokejista David Kämpf měl jen krátký čas na to, aby vstřebal zklamání po vyřazení Toronta z bojů o Stanley Cup. Porážkou v prodloužení sedmého zápasu na ledě Bostonu skončila pro Maple Leafs...