Z 0:5 do prodloužení! Velkolepý obrat ale Toronto nedotáhlo

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.12.2023 (12:50)     Sekcia sport

To byla divočina. Hokejisté Toronta se zapsali do dějin NHL, když během třetí třetiny pěti góly dokázali vymazat náskok hostů. Do hokejové historie však vstoupil i Columbus. První tým, co dokázal vyhrát, když během závěrečné části inkasoval pětkrát. Hosté si totiž rozhodující trefu schovali na prodloužení – 5:6! celý článek

Pardubice pojistily vedení, těsnou výhru slaví i Sparta. Kladno obrat nedotáhlo

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.01.2023 (09:15)     Sekcia sport

Souboj aktuálně nejlepších týmů Tipsport extraligy v úterním 34. kole zvládl lépe vedoucí celek soutěže z Pardubic. Na ledě Vítkovic Východočeši zlikvidovali dvoubrankovou ztrátu a nakonec brali dva body za výhru 3:2 v prodloužení.

Znamenitý James. Vrátil se po zranění a režíroval úchvatný obrat Lakers

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.02.2022 (08:30)     Sekcia sport

Pět zápasů v NBA chyběl kvůli zranění, ale návrat do sestavy Los Angeles Lakers předvedl LeBron James velkolepý. Řídil největší obrat svého týmu od roku 2015, pomohl vymazat 21bodové manko, předvedl triple double (29 bodů, 13 doskoků, 10 asistencí) a výrazně přispěl k vítězství 122:115 nad New Yorkem v prodloužení.

Dokončí Budějovice velkolepý obrat? Kluci dýchají jeden za druhého, říká kouč

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.03.2024 (09:29)     Sekcia sport

Znojmo v roce 2007, Sparta v roce 2021 a Vítkovice loni. To jsou tři týmy, které v historii českého play off nejvyšší hokejové soutěže zvládly srovnat stav z 0:3 na zápasy na 3:3. České Budějovice se staly čtvrtým celkem, kterému se to povedlo. Pokud dnes od 17 hodin zvládnou sedmý duel čtvrtfinále na ledě Třince, zapíší se do historie jako první tým, který velkolepý obrat dovrší.

New Jersey vydřelo první výhru v play off NHL, Toronto vyhrálo v Tampě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.04.2023 (06:56)     Sekcia sport

Hokejisté New Jersey porazili NY Rangers 2:1 v prodloužení a v sérii snížili na 1:2 na zápasy. V prodloužení uspělo také Toronto, které zdolalo Tampu Bay 4:3 v sérii se ujalo vedení 2:1. Až do druhé nastavené dvacetiminutovky došel zápas mezi Winnipegem a Vegas.

Nezdolné Toronto, sedmý zápas s Bostonem vybojovalo ve druhém prodloužení

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.09.2020 (08:26)     Sekcia sport

Až sedmý zápas rozhodne o vyzyvateli Miami ve finále Východní konference basketbalové NBA. Toronto v sérii druhého kola s Bostonem srovnalo výhrou 125:122 po druhém prodloužení. Tři postupové mečboly si na Západě zajistili LA Clippers, s Denverem si poradili 96:85 a vedou 3:1 na utkání.

Gudas skóroval po roce, trefil se i Krejčí, Rittich debutoval za Toronto

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     14.04.2021 (07:08)     Sekcia sport

David Rittich chytal poprvé za Toronto a kryl 25 střel, ale neodvrátil prohru s Calgary 2:3 v prodloužení.

New Jersey snížilo v sérii proti Rangers, Toronto zdolalo Tampu

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.04.2023 (06:15)     Sekcia sport

Hokejisté New Jersey porazili NY Rangers 2:1 v prodloužení a v sérii snížili na 1:2 na zápasy. V prodloužení uspělo také Toronto, které zdolalo Tampu Bay 4:3 a v sérii se ujalo vedení 2:1. Až do druhé nastavené dvacetiminutovky došel zápas mezi Winnipegem a Vegas.

Velkolepý obrat Sparta nedokonala! Liberec slaví postup do finále

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.04.2021 (19:12)     Sekcia sport

Velkolepý obrat se v semifinále play off extraligy hokejistům Sparty dokonat nepodařilo, takže i nadále platí, že ve vyřazovací části tuzemské nejvyšší soutěže ještě nikdo nedokázal otočit sérii z 0:3 na zápasy. Pražané v rozhodujícím sedmém utkání prohráli doma s Libercem 1:2 a Bílí Tygři tak počtvrté v historii postoupili do finále. To začíná v neděli a Severočeši jej začnou venku - buď v Třinci, nebo Mladé Boleslavi. Sparta tak i popáté prohrála rozhodující sedmý zápas a jako největší favorit na titul končí v semifinále a musí vzít zavděk bronzem.

Zámorský dovršil v prodloužení obrat hokejistů Plzně v Českých Budějovicích

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     20.01.2023 (20:53)     Sekcia sport

České Budějovice - Hokejisté Plzně vyhráli v 39. kole extraligy v Českých Budějovicích 4:3 v prodloužení a připsali si třetí výhru za sebou. Obrat ze stavu 1:3 dovršil v čase 61:29...

Od beznaděje k mečbolu. Toronto potřebuje zkrotit euforii, minulost varuje

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.04.2023 (10:40)     Sekcia sport

V 50. minutě ‚beznadějný' stav 1:4. O necelých sedm minut později srovnáno. A v páté minutě prodloužení obrat dokonán. Hokejisté Toronta si ve čtvrtém zápase play off 1. kola proti Tampě museli připadat jako na horské dráze. Teď si potřebují dát pozor, aby se jim z té euforie nezatočila hlava.

New Jersey porazilo NY Rangers v prodloužení a v sérii snížilo

Kubalík vystřelil Chicagu postupovou výhru. Toronto odvrátilo vyřazení skvělým obratem

Plzeň se bolestně loučí s Evropou. Přišla o náskok, pak v přesile padla v prodloužení