Columbus s Jiříčkem po přestřelce zapsalo výhru, Mrázek pětkrát inkasoval

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.12.2023 (06:05)     Sekcia sport

Hokejisté Columbusu dokázali v pátečním zápase NHL v přestřelce přelstít Toronto a zvítězit 6:5 po prodloužení. V první formaci se objevil dvacetiletý český zadák David Jiříček, v dresu Leafs do utkání naskočil v čtvrté lajně David Kämpf. Brankář Petr Mrázek nastoupil mezi tři tyče v zápase Chicaga na ledě Dallasu, během mače inkasoval pětkrát z 35 střel a nezabránil tak porážce Blackhawks 4:5 v prodloužení. celý článek

Vejmelka na závěr přípravy NHL vychytal výhru, Kubalík skóroval, Mrázek zaznamenal asistenci

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.10.2023 (09:35)     Sekcia sport

Karel Vejmelka chytil v závěrečném přípravném utkání NHL hokejistům Anaheimu 29 střel, dovedl Arizonu k výhře 7:1 a byl vyhlášen třetí hvězdou zápasu. Z českých gólmanů zasáhl do hry ještě Petr Mrázek, který si připsal asistenci, ale také inkasoval pětkrát z 23 střel při prohře Chicaga 3:5 v St. Louis. Dominik Kubalík vstřelil jednu branku Ottawy, která doma podlehla Montrealu 4:6.

Pastrňák pálil, Voráček se Zachou sbírali v NHL asistence, Mrázek vychytal výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.02.2022 (04:47)     Sekcia sport

Český útočník David Pastrňák se opět trefil v NHL. Jeho Boston zvítězil na ledě Seattlu 3:2 v prodloužení. Brankář Petr Mrázek sice inkasoval v duelu s Minnesotou jako první, ale nakonec vychytal svému Torontu vítězství 3:1, když předvedl 29 úspěšných zákroků Spokojený mohl být j Jakub Voráček, jehož Columbus si zastřílel na Floridě (6:3) a zkušený Čech přihrál na dva góly. U jedné trefy New Jersey na ledě Pittsburghu asistoval útočník Pavel Zacha. Ďáblové rozdrtili Penguins 6:1. Další zápasy se ještě hrají.

V NHL skórovali Palát, Kämpf a Nečas. Vaněček inkasoval pětkrát a byl střídán

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     02.03.2023 (07:02)     Sekcia sport

New York - Ondřej Palát pomohl v NHL hokejistům New Jersey gólem k výhře 7:5 v Coloradu. Jeho spoluhráč Vítek Vaneček inkasoval pětkrát z 19 střel a byl ve 42. minutě po brance na 5:6...

Mrázek držel Chicago ve hře, Toronto uspělo v přestřelce s Dallasem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.02.2024 (07:30)     Sekcia sport

Hokejový brankář Petr Mrázek kryl 23 z 25 střel v domácím zápase Chicaga, které nakonec podlehlo těsně 1:2 Minnesotě. V dalších dvou středečních duelech NHL se již radovali domácí. Rangers porazili 3:1 Tampu a Toronto zvítězilo 5:4 v přestřelce s Dallasem.

Pastrňák pálil, Voráček, Hertl a Zacha sbírali v NHL asistence, Mrázek vychytal výhru

Český útočník David Pastrňák se opět trefil v NHL. Jeho Boston zvítězil na ledě Seattlu 3:2 v prodloužení. Brankář Petr Mrázek sice inkasoval v duelu s Minnesotou jako první, ale nakonec vychytal svému Torontu vítězství 3:1, když předvedl 29 úspěšných zákroků Spokojený mohl být j Jakub Voráček, jehož Columbus si zastřílel na Floridě (6:3) a zkušený Čech přihrál na dva góly. U jedné trefy New Jersey na ledě Pittsburghu asistoval útočník Pavel Zacha. Ďáblové rozdrtili Penguins 6:1. Dvě asistence zaznamenal také Tomáš Hertl. Žraloci za San Jose zdolali New York Islanders 4:3 po samostatných nájezdech.

Mrázek zářil v NHL a stal se první hvězdou, výhru vychytal i Vladař

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     17.01.2024 (07:28)     Sekcia sport

New York - Petr Mrázek dovedl v NHL hokejisty Chicaga k výhře 2:1 nad San Jose po nájezdech a stal se první hvězdou zápasu. Český gólman si připsal 37 zákroků a v rozstřelu inkasoval jen jednou z devíti...

Čechům se v NHL nedařilo. Gólmani Mrázek a Dostál porážku neodvrátili

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.02.2024 (07:11)     Sekcia sport

Petr Mrázek pomohl v NHL hokejistům Chicaga 31 zákroky k zisku bodu za prohru 3:4 v prodloužení s New Yorkem Rangers. Lukáš Dostál nastoupil do branky Anaheimu od třetí třetiny za stavu 2:2 a inkasoval dvakrát z deseti střel Edmontonu, který zvítězil 5:3. Pod výhru se podepsal hattrickem Evander Kane.

Kulich s Rouskem nastoupili v útoku Buffala, Columbus nasadil Čajana

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.09.2022 (23:36)     Sekcia sport

Druhý hrací den přípravy před novou sezonou hokejové NHL se v akci předvedla řada českých mladíků. Columbus nasadil proti Pittsburghu gólmana Pavla Čajana s obráncem Davidem Jiříčkem. Ve druhé formaci Buffala operovali Jiří Kulich s Lukášem Rouskem a pomohli k těsné výhře nad Washingtonem, za který nastoupil obránce Martin Haš.

Hororový večer. Mrázek sedmkrát inkasoval, Chicago prohrálo posedmé v řadě

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.11.2022 (06:14)     Sekcia sport

Hokejisté Chicaga podlehli v NHL doma Winnipegu 2:7 a prohráli posedmé v řadě. Všechny góly poražených pustil ze 44 střel Petr Mrázek, který dostal sedm branek v utkání NHL podruhé v kariéře. Ostravský rodák inkasoval tolikrát jen v únoru 2018 ještě v barvách Detroitu na ledě New Yorku Islanders.

Z 0:5 do prodloužení! Velkolepý obrat ale Toronto nedotáhlo

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.12.2023 (12:50)     Sekcia sport

To byla divočina. Hokejisté Toronta se zapsali do dějin NHL, když během třetí třetiny pěti góly dokázali vymazat náskok hostů. Do hokejové historie však vstoupil i Columbus. První tým, co dokázal vyhrát, když během závěrečné části inkasoval pětkrát. Hosté si totiž rozhodující trefu schovali na prodloužení – 5:6!

Faksa odehrál v play off NHL svůj nejlepší zápas, Francouz pětkrát inkasoval a byl vystřídán

Střídající Mrázek vychytal výhru. Bodovali Voráček, Zadina a Zacha

Pittsburgh uspěl v prodloužení

Mrázek vychytal v NHL po měsíci výhru, McDavid překonal hranici 100 bodů

Bída Jestřábů pokračuje, osmé porážce v řadě nezabránil ani Mrázek. Padli i Vejmelka s Dostálem