Druhé třetiny máme špatné, mrzí vítkovického Deje sparťanský obrat

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.01.2024 (10:40)     Sekcia sport

Dlouho tělem i pohybem naznačoval přihrávku bekhendem na střed, až Rastislav Dej přesvědčil gólmana Sparty Josefa Kořenáře, aby se posunul od tyčky na osu hřiště. V tu chvíli si vítkovický útočník přehodil puk na forhend a poslal jej z úhlu nad rameno brankáře pod horní tyč. V 7. minutě utkání 34. kola hokejové extraligy tak Vítkovice vedly nad Spartou 1:0. celý článek

Vypadli jsme z tempa, nebylo to ono, mrzela vítkovického Deje porážka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.01.2023 (11:27)     Sekcia sport

Když Rastislav Dej ideálně našel v 6. minutě skórujícího Romana Půčka, fanoušci Vítkovic poprvé zajásali. Jenže aktivita ostravským hokejistům v souboji s Pardubicemi vydržela jen do konce první třetiny.

Potrestal Finy a nastartoval obrat. Vytváříme si sebevědomí, těší Tomáška

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.12.2023 (11:38)     Sekcia sport

Hned ve druhé minutě prostřední třetiny svým gólem uklidnil hokejovou reprezentaci. David Tomášek využil špatného střídání Finů a českou převahu zúročil vyrovnávajícím gólem. Národní tým nakonec ve čtvrtek předvedl obrat skóre a zvítězil 2:1. Pod trenérem Radimem Rulíkem je tak nadále stoprocentní.

Tohle derby vyhrál tým, řekl sparťanský hrdina po velkém obratu v Edenu

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.02.2024 (21:32)     Sekcia sport

Byli na dně, na arcirivala ztráceli už dva góly. Ovšem pak přišel velký obrat a fotbalisté Sparty na konci bezmála tříhodinového derby se Slavií slavili postup do semifinále MOL Cupu. „Za zlepšení ve druhé půli jsme si zasloužili vyhrát,“ řekl před kamerou České televize sparťanský útočník Victor Olatunji. Právě jeho dvě trefy v Edenu pomohly k vítězství Letenských 3:2.

OČIMA MISTRA: Od druhé třetiny to byl válec. A klobouk dolů před Červusem, je to pan hokejista

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.05.2024 (23:50)     Sekcia sport

Byl jsem se osobně podívat na druhém vystoupení reprezentace na mistrovství světa v hokeji. A musím říct, že od druhé třetiny to byl válec. Norové se pomalu nedostali ze třetiny. Bylo otázkou času, kdy prolomíme jejich obranu. Nakonec se nám to povedlo. Zaslouženě jsme výsledek otočili a vyhráli 6:3.

Načal obrat, pak minul prázdnou branku. To musím dávat, zlobil se Schleiss

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.11.2022 (22:13)     Sekcia sport

Na konci druhé třetiny povedenou ranou srovnal na 1:1. A osmdesát vteřin před koncem třetí třetiny mohl ještě kapitán hokejistů Plzně Jan Schleiss podtrhnout výhru nad Třincem, jenže ze středního pásma minul opuštěnou třineckou branku. Ale osudový kolaps to nebyl, Škoda závěr ustála a mohla slavit druhou extraligovou výhru v řadě.

Premiéra Pavlátovi nevyšla. Mrzí mě to. Za výměnu jsem ale rád, Dynamo je pro mě výzva, prohlásil

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.02.2024 (20:53)     Sekcia sport

Smolnou premiéru v dresu Pardubic má za sebou gólman Dominik Pavlát, který do týmu extraligového lídra přišel v polovině týdne z Plzně výměnou za Milana Kloučka. Inkasoval sice jen dvakrát, na začátku první a druhé třetiny, ale protože jeho spoluhráči vstřelili jen jeden gól až za stavu 0:2, odjeli z Hané po druhé porážce v řadě z prázdnou.

Křivdu cítil už v pondělí. Teď Gulašův zkrat nastartoval velký obrat Sparty

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.04.2022 (23:18)     Sekcia sport

Je kapitánem, hlavním motorem českobudějovického Motoru i obávaným ostrostřelcem. Jenže ač dal ve čtvrtek Milan Gulaš první gól, který byl ještě pět minut před koncem třetí třetiny i vítězným, tak právě velezkušený borec svůj tým potopil. Čtyři a půl minuty před závěrečnou sirénou nesmyslně trefil sparťana Tomáška do hlavy, vyfasoval pětiminutový trest s odchodem do kabin, přičemž hosté v následné přesilovce dvěma góly srovnali. A v prodloužení pak sparťanský obrat dokončil svou druhou trefou Chlapík. Po výhře 3:2 jsou teď Pražané jediný vyhraný duel od postupu do extraligového finále.

Vítkovický Fridrich: První branka nás nerozhodila, víme, že doma jsme silní

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.12.2022 (11:23)     Sekcia sport

Ve vyrovnaném duelu s Plzní inkasovali Vítkovičtí jako první, a to v poslední sekundě druhé třetiny. „Vůbec jsme se z toho nesložili. Věděli jsme, že doma je naše síla, v téhle hale máme sebevědomí. Do třetí třetiny jsme šli s tím, že jsme schopni to otočit a vyhrát,“ povídal Petr Fridrich.

Limituje nás finální řešení akcí, litoval po remíze se Spartou trenér Baníku Kozel

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.01.2021 (21:53)     Sekcia sport

Fotbalisté Baníku poprvé pod vedením Luboše Kozla dokázali obrat o bod pražskou Spartu. Na promrzlém trávníku vítkovického stadionu ale nejen ostravský kouč cítil, že tentokrát šlo z utkání, které se hrálo při teplotách hluboko pod bodem mrazu, vytěžit více než jen bod za remízu 0:0. „Vzhledem k tomu, že jsme měli více šancí a že jsme byli možná i herně lepší, mě ta remíza mrzí. Ale když chcete vyhrát, tak musíte dát gól, nás ale nejen v tomto utkání limitovalo finální řešení akcí,“ poukázal Kozel.

Výsledek proti AC Milán nás mrzí, máme další velkou zkušenost, říká Čelůstka

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     30.10.2020 (10:14)     Sekcia sport

Před zápasem si fotil ten slavný fotbalový chrám, díval se na tribuny stadionu San Siro. Před devíti lety tam zažil jeden z nejhezčích okamžiků kariéry: v dresu Trabzonsporu trefil senzační vítězství 1:0 nad Interem. Na porážku 0:3 s AC Milán však dnes už sparťanský stoper Ondřej Čelůstka nebude vzpomínat rád.

Pokračování od druhé třetiny a změny v programu. Olomouc přijde o výhodu

Hráči měli na výpadek právo, tvrdil po nezdaru ve Zlíně teplický kouč Frťala. Mrzí ho zahozené tutovky

Obrat Paláta, rekord pro Vaněčka i smršť za padesát vteřin. Kouč i tak kritizuje

Škoda, že se nám v extralize nedaří jako v Lize Mistrů, mrzí vítkovického Šimíčka

Přesilovky vychází, libuje si plzeňský obránce Čerešňák

Černoch: Myslel jsem, že je to v p*deli, zachránila mě ortéza. Zákrok na Chlapíka byla šílenost

Vrba po remíze: Z bodu jsem zklamaný, ale třeba se ještě bude hodit

Covid připravil německý fotbal loni o téměř osm miliard korun

Pastrňák nastartoval obrat a Boston znovu slaví!

Nevídaný obrat. Sparta vedla ve Varech o čtyři góly, z výhry se ale raduje Energie