Boston dokonal obrat v prodloužení. Wembanyama měl rande s historií

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.01.2024 (09:36)     Sekcia sport

Boston Celtics ve středečním zápase nejlepších týmů NBA zvítězili nad Minnesota Timberwolves 127:120 po prodloužení a uhájili první místo. Jayson Tatum k tomu přispěl 45 body. Na Minnesotu tak na první příčce Západní konference už dotírá Oklahoma City, která po vítězství 128:120 v Miami ztrácí jedinou výhru. Thunder zároveň odskočili třetímu Denveru, který naopak prohrál v hale Utahu 111:124. celý článek

Pardubice na úvod Spenglerova poháru uspěly, obrat dovršil v prodloužení Sedlák

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.12.2023 (17:06)     Sekcia sport

Hokejisté Pardubic vyhráli úvodní utkání na Spenglerově poháru v Davosu nad obhájcem triumfu Ambri-Piottou 3:2 v prodloužení, přestože prohrávali už 0:2. Obrat dokonal v čase 61:15 útočník Lukáš Sedlák. Další duel čeká Dynamo ve čtvrtek proti finskému celku KalPa Kuopio.

Plzeň se bolestně loučí s Evropou. Přišla o náskok, pak v přesile padla v prodloužení

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     26.08.2021 (21:50)     Sekcia sport

V předposlední minutě prodloužení dokonal obrat Jurgen Mattheij, v té době už hráli domácí dokonce v oslabení po červené kartě.

Kubalík dokonal velký obrat Detroitu, Rangers zuří

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.11.2022 (06:22)     Sekcia sport

Český útočník Dominik Kubalík svým gólem dokonal obrat Detroitu v nedělním utkání zámořské NHL utkání s NY Rangers. Asistencí se na výhře hostů 3:2 v prodloužení podílel i Filip Hronek, domácí tým ale odjížděl z ledu s vědomím velké křivdy kvůli neodpískanému ofsajdu před rozhodujícím gólem. V dresu Caroliny po šesti zápasech v řadě nebodoval Martin Nečas a Canes podlehli doma Torontu 1:3.

Boston vstřebává první prohru, Wembanyama a spol. drsný výprask

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.11.2023 (09:20)     Sekcia sport

Boston vstřebává první porážku v sezoně basketbalové NBA, nestačil na Minnesotu. Lídra Východní konference zdolali Timberwolves 114:109 po prodloužení. Osmatřiceti body, z toho osmi v nastaveném čase, se o to zasloužil Anthony Edwards. Střelcem pondělního večera byl Joel Embiid, 48 body přispěl Philadelphii k vítězství 146:128 nad Washingtonem.

Vítězný obrat Plzně zařídil Stach. Byl jsem lehce nervózní, přiznal

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.08.2020 (12:54)     Sekcia sport

Dlouho ztráceli. Prohrávali 0:2 a pak ještě 1:3. Ovšem hokejisté Plzně v úvodním duelu turnaje Generali Česká Cup předvedli proti Spartě parádní obrat. Petr Kodýtek s Davidem Stachem dvěma góly v rozpětí 69 vteřin srovnali a hned ve druhé minutě prodloužení opět Stach dokonal obrat.

Jokič dokonal velký obrat Denveru. Boston dostal obhájce do problémů

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.09.2020 (07:23)     Sekcia sport

Poslední minuta sedmého zápasu rozhodla. Denver jde do druhého kola play off NBA, sérii s Utahem otočil z 1:3 na 4:3, když sedmý duel získal 80:78. Třiceti body včetně klíčové trefy se prezentoval Nikola Jokič. Boston zvítězil nad Torontem 102:99 a v sérii druhého kola vede nad obhájcem titulu v zámořské basketbalové lize už 2:0 na zápasy.

Ani dva body Pastrňáka Bostonu nestačily, ten přišel o výhru pět vteřin před koncem

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.11.2023 (06:12)     Sekcia sport

Útočník Bostonu Bruins David Pastrňák v zápase s Tampou zapsal dva body za gól a asistenci. Nahrávkou se podílel na první brance krajana Pavla Zachy, druhou už sám vstřelil. Pět vteřin před závěrečnou sirénou vystřelil prodloužení kapitán domácí Tampy Steven Stamkos, obrat dokonal po necelých 80 vteřinách Hagel, Boston i přes prohru 4:5 zůstává v čele Východní konference,

Lacazette dokonal v nastavení obrat Kanonýrů

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.02.2022 (22:47)     Sekcia sport

Fotbalisté Arsenalu otočili dohrávku 20. kola anglické ligy proti Wolverhamptonu a po vítězství 2:1 se posunuli před West Ham na páté místo tabulky. V páté minutě nastavení dokonal obrat kapitán Alexandre Lacazette. Na příčky zajišťující účast v Lize mistrů ztrácejí Kanonýři bod, oproti čtvrtému Manchesteru United navíc sehráli o dva zápasy méně.

Florida rozhodla v prodloužení a dramatizuje bitvu o Stanley Cup, Gudas se vrátil do hry

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.06.2023 (07:32)     Sekcia sport

Hokejisté Floridy porazili doma ve třetím utkání finále play off NHL Vegas 3:2 v prodloužení a snížili stav série na 1:2. V 65. minutě rozhodl Carter Verhaeghe, jenž dokonal obrat Panthers. Kromě něj zaznamenali gól a asistenci i jeho spoluhráč Matthew Tkachuk a na opačné straně Jonathan Marchessault a Mark Stone.

Hokejisté Brna po mohutném finiši porazili Hradec Králové 3:2 v prodloužení

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     26.01.2024 (20:56)     Sekcia sport

Brno - Hokejisté Brna porazili ve 40. kole extraligy Hradec Králové 3:2 v prodloužení, přičemž ještě v 57. minutě prohrávali 0:2. Během 53 vteřin skórovali Kristián Pospíšil a Daniel Gazda, obrat dokonal...