Leverkusen vyhraje titul a Hložek se dostane víc do hry, tipuje Kadeřábek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.01.2024 (09:49)     Sekcia sport

Mnohým jeho českým kolegům se v bundeslize daří. Tři z nich působí v Leverkusenu, který po krátké zimní pauze vstupuje do jarní fáze z prvního místa před dominantním Bayernem. „A já věřím, že ho letos sesadí,“ říká bývalý reprezentační obránce Pavel Kadeřábek, jenž hraje za německý Hoffenheim. celý článek

Hložek třikrát asistoval, Schick dal gól a Leverkusen stále drží neporazitelnost

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.05.2024 (19:24)     Sekcia sport

Další výhra fotbalistů Leverkusenu nese výrazný český podpis. Adam Hložek v utkání s Frankfurtem (5:1) připravil tři góly, z toho jeden dalšímu českému útočníkovi Patriku Schickovi. Leverkusen, který už má jistý mistrovský titul, protáhl ve 32. kole německé ligy sérii bez prohry už na 48 zápasů napříč všemi soutěžemi.

FOTBAL ONLINE: Leverkusen se Schickem prohrává v Dortmundu, Hložek v základu chybí

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.08.2022 (17:32)     Sekcia sport

Reprezentační brankář Jiří Pavlenka pomohl Brémám při návratu do německé ligy k remíze 2:2 na hřišti Wolfsburgu. Obránce Pavel Kadeřábek odehrál 64 minut při porážce Hoffenheimu 1:3 v Mönchengladbachu. V berlínském derby porazil Union 3:1 Herthu, za kterou odehrál závěrečných deset minut záložník Vladimír Darida. Od 18:30 se hraje šlágr kola Dortmund - Leverkusen. Zatímco Patrik Schick nechybí v základní sestavě hostů, letní posila ze Sparty Adam Hložek začíná na lavičce. Utkání můžete sledovat na Sport.cz v podrobné online reportáži.

Leverkusen si kráčí pro titul. Kletbám i českým absencím navzdory

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.02.2024 (00:00)     Sekcia sport

Patrik Schick? Nehrál. Matěj Kovář? Nechytal. Adam Hložek? Naskočil až v 90. minutě. Přitom tři fotbaloví vyslanci v Bayeru Leverkusen prožívají epochu, jež může zlomit jedno nekonečně dlouhé prokletí.

Titul je blízko. Leverkusen vede ligu už o šestnáct bodů, Hložek se v Berlíně zranil

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.04.2024 (20:52)     Sekcia sport

Připsali si už osmou výhru v německé bundeslize v řadě, fotbalisté Bayeru Leverkusen zvítězili 1:0 na Unionu Berlín a udělali další krok k premiérovému mistrovskému titulu. V čele tabulky zvýšili svůj náskok už na 16 bodů, v prvním poločase ale střídal zraněný český útočník Adam Hložek. Druhý Bayern Mnichov současně padl s Heidenheimem 2:3, přestože o přestávce šel do kabin s dvoubrankovým náskokem. Navíc se na něj bodově dotáhl Stuttgart po výhře v Dortmundu 1:0.

Schick i Hložek se trefili při výhře Leverkusenu. Ten udržel neporazitelnost

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.12.2023 (21:32)     Sekcia sport

Oba nastoupili v základu, oba se střelecky prosadili. Patrik Schick nejprve poslal Bayer Leverkusen do vedení, další český útočník Adam Hložek se pak na celkovém vítězství 5:1 nad Molde podílel gólem a asistencí. Bayer Leverkusen i díky nim udržel jako jediný tým v soutěži stoprocentní bilanci i po závěrečném 6. kole skupin.

Hložek hrál víc než devadesát minut, i tak má kuriózní rekord

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.02.2024 (18:48)     Sekcia sport

Na hřišti dřel za Leverkusen třiadevadesát minut, ale ani tak na něm český fotbalista Adam Hložek nevydržel celé utkání. Byl to jeho šestačtyřicátý zápas v bundeslize a v žádném dosud neodehrál plný počet minut. Leverkusen ve 20. kole vyhrál v Darmstadtu 2:0 a udržel dvoubodový náskok na Bayern Mnichov, který doma otáčel zápas proti Mönchengladbachu.

Leverkusen vydřel výhru nad Mohučí, Schick hrál půl hodiny, Hložek pár minut

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.02.2024 (23:04)     Sekcia sport

Fotbalisté Leverkusenu porazili v předehrávce 23. kola německé bundesligy 2:1 předposlední Mohuč a vedou tabulku už o 11 bodů. Patrik Schick přišel v dresu Bayeru na trávník v 56. minutě, Adam Hložek v poslední minutě řádné hrací doby. Leverkusen bodoval ve 33. zápase za sebou, což se před ním žádnému bundesligovému týmu nepodařilo.

Adam Hložek si připsal nelichotivý bundesligový rekord

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     03.02.2024 (17:55)     Sekcia sport

Adam Hložek si při přesunu do Bayeru Leverkusen určitě představoval, že dostane více příležitostí. Bayer má ale aktuálně vepředu takovou kvalitu, že je pro český talent hodně obtížné dostat se do sestavy. Dnes však proti Darmstadtu v základu hrál. Zlomil ale jeden nelichotivý rekord. Stal se prvním hráčem, který při 46 startcxh ani jednou neodehrál celý zápas.

Schick s Hložkem u dna, Leverkusen propadá! Hráči se nevyrovnali tempu utkání, běduje kouč

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.08.2022 (13:46)     Sekcia sport

Leverkusen se trápí a tamní česká enkláva s ním. Bayer po ostudném vypadnutí z poháru s třetiligovým Elversbergem prohrál také první tři bundesligová utkání, přičemž sobotní porážka byla jednoznačně nejbolestivější. Před vlastními fanoušky totiž totálně vyhořel a Hoffenheim si z BayAreny odvezl výhru 3:0. Adam Hložek byl vystřídán po prvním poločase, střelecky na suchu zůstal i Patrik Schick. V dresu jejich soupeře odehrál závěrečnou dvacetiminutovku další Čech Pavel Kadeřábek.

Leverkusen dál válí, o výhře rozhodl Schick v nastavení. Bayern padl s Dortmundem

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.03.2024 (17:31)     Sekcia sport

Lídr německé fotbalové ligy Leverkusen v závěru otočil domácí duel s Hoffenheimem a vyhrál 2:1. Rozhodl o tom v první nastavené minutě Patrik Schick a pátým gólem v sezoně prodloužil sérii ligových vítězství Bayeru na osm zápasů. Adam Hložek a Matěj Kovář zůstali na lavičce Leverkusenu, David Jurásek i Pavel Kadeřábek odehráli v týmu soupeře celé utkání. Bayer má v čele tabulky už třináctibodový náskok, protože Bayern Mnichov prohrál doma 0:2 s Dortmundem.

Leverkusen si poradil s Kolínem, Hložek hrál jen deset minut

FOTBAL ONLINE: Schick spálil další tutovku, v Dortmundu už je na place i Hložek

Hložek zakončil kanonádu Bayeru, Leverkusen je stále stoprocentní

FOTBAL ONLINE: Schick ve šlágru na Dortmundu v sestavě Leverkusenu, Hložek začíná na lavičce

Leverkusen bez Schicka opět neskóroval

Pavlenka pomohl Brémám při návratu do ligy k bodu. Schick v základu na Dortmund, Hložek na střídačce

Přivítají Hložek a Schick hvězdného spoluhráče? Leverkusen údajně loví v Premier League

Leverkusen bez Schicka znovu prohrál

Schick dal gól, Hložek tři připravil a Leverkusen rozstřílel 5:1 Frankfurt

Hložek opouští Spartu a míří do Leverkusenu. Sparta dostane zhruba 400 milionů

FOTBAL ONLINE: Hložek a Souček už naskočili. Leverkusen i Kladiváři navýšili vedení

Patrik Schick a Adam Hložek opět skórovali za Bayer Leverkusen. Přispěli k demolici Molde

Kovář chytal, Hložek rozhodl o postupu dorážkou. Trenér mluvil i o zranění Schicka

Leverkusen si upevnil vedení v tabulce

Leverkusen začal čtvrtfinále EL remízou 1:1 se Saint-Gilloise, Hložek střídal

Šilhavý: Víme, že Hložek má v reprezentaci na víc, Leverkusen mu pomůže

ONLINE: Hraje Leverkusen, Hložek se Schickem začínají na lavičce

Adam Hložek začal sezónu skvěle. K vysoké výhře v poháru pomohl 2 góly a asistencí

Vím, že má minutáž není ideální, přiznává Hložek

Sparťan Hložek podle médií přestoupí do Leverkusenu za půl miliardy korun

Hložek poprvé za Leverkusen. Dva posty, pak vysvětloval přezdívku: Jsem silný chlap

ONLINE: Schick s Hložkem v základní sestavě, Leverkusen hraje s Augsburgem

Hložek byl v derby vidět. Před gólem střílel do tyče, připsal si i parádní regulérní asistenci