Los Angeles padlo v Coloradu, Rittich střídal

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.01.2024 (06:03)     Sekcia sport

Hokejisté Los Angeles v pátečním zápase NHL nestačili na ledě Colorada a utržili od domácích porážku 1:5. David Rittich do zápasu nastoupil na začátku druhé třetiny za již třígólové ztráty. Během čtyřiceti minut zapsal 17 zákroků z 19 střel. celý článek

MacKinnon je zpátky v čele bodování, brankář Rittich střídal do hry

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.01.2024 (07:37)     Sekcia sport

Ve čtyřech pátečních zápasech hokejové NHL se z Čechů představil jen brankář Los Angeles David Rittich, jenž v utkání na ledě Colorada po první třetině nahradil odvolaného parťáka Cama Talbota. Avalanche triumfovali 5:1 a střídající Rittich ze zbylých 19 střel dvakrát inkasoval. Bilancí 1+1 se vrátil zpět do čela produktivity soutěže domácí útočník Nathan MacKinnon.

Nosek s Šimkem se zapsali mezi střelce, Rittich střídal kolegu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.03.2021 (07:58)     Sekcia sport

V pondělních zápasech hokejové NHL se střelecky prosadili dva Češi. Útočník Tomáš Nosek vstřelil rozdílový gól u výhry Vegas 4:1 nad Los Angeles. Trefil se i obránce San Jose Radim Šimek v domácí partii proti Minnesotě a jednu asistenci si odnesl Jakub Voráček z Philadelphie. Gólman David Rittich ve třetí třetině nahradil kolegu Markströma u prohry Calgary 1:5 s Winnipegem.

Rittich míří o patro výš. Los Angeles povolalo českého gólmana z farmy

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.12.2023 (12:44)     Sekcia sport

Český hokejový brankář David Rittich se dočkal poprvé pozvánky z farmy v Ontariu do prvního týmu Los Angeles. Páteční trénink Kings totiž opustil předčasně Pheonix Copley a o jeho stavu není jasno. Rittich by v případě jeho absence mohl krýt v dnešním duelu v Seattlu záda Camu Talbotovi.

Rittich podepsal v NHL novou smlouvu v Los Angeles

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.05.2024 (08:51)     Sekcia sport

David Rittich bude v NHL i nadále hájit branku Los Angeles. Kings na webu oznámili, že s jednatřicetiletým českým gólmanem, jenž se mohl stát po sezoně volným hráčem, podepsali nový roční kontrakt na rovný milion dolarů.

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     26.02.2021 (07:03)     Sekcia sport

Útočník Pavel Zacha pomohl hokejistům New Jersey třemi body k vítězství v Buffalu 4:3 v prodloužení a prosadil se v osmém duelu NHL v řadě. Brněnský rodák, jehož gól v 62. minutě zápas ukončil, je s 12 body čtvrtým nejproduktivnějším Čechem v soutěži. Bod za asistenci si připsali také Filip Zadina, Jakub Zbořil a Radek Faksa. David Rittich vydržel v brance Calgary pouze do 32. minuty, kdy za stavu 4:1 pro Ottawu střídal.

Rittich bude v NHL dál chytat za Los Angeles, podepsal roční kontrakt

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.05.2024 (09:10)     Sekcia sport

David Rittich bude v NHL i nadále hájit branku Los Angeles. Kings na webu oznámili, že s jedenatřicetiletým českým gólmanem, jenž se mohl stát po sezoně volným hráčem, podepsali nový roční kontrakt na rovný milion dolarů.

Los Angeles nedalo šanci Chicagu, brankář Mrázek střídal do hry

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.03.2024 (07:43)     Sekcia sport

V pátečních dvou zápasech NHL se dva gólmani radovali z čistého konta. Bezchybný Cam Talbot, jemuž ze střídačky kryl záda David Rittich, přispěl k triumfu Los Angeles 5:0 na ledě Chicaga. Za domácí po čtvrtém gólu nahradil Arvida Söderbloma střídající Petr Mrázek. Ještě větším rozdílem 6:0 si poradil Winnipeg s Anaheimem. Nulu vychytal náhradník Laurent Brossoit, za hosty nastoupil John Gibson a Lukáš Dostál tak plnil roli náhradníka.

Rittich 39 zákroky vychytal Los Angeles výhru na ledě Nashvillu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.02.2024 (07:31)     Sekcia sport

Hokejový brankář David Rittich byl zvolen druhou hvězdou středečního zápasu NHL mezi Nashvillem a Los Angeles. V bráně hostujících Kings zastavil 39 z 41 střel a výrazně tak pomohl k výhře 4:2. V dalších duelech posledního hracího dne před pauzou pro Utkání hvězd uspěli po prodloužení celky Ottawy a Anaheimu.

Přípravný zápas NHL v Melbourne vyhrála Arizona, za Los Angeles chytal i Rittich

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.09.2023 (09:49)     Sekcia sport

Herní přípravu před novým ročníkem NHL zahájil zápas v Melbourne, kde hokejisté Arizony zdolali Los Angeles 5:3. V tenisové Areně Roda Lavera si za poražený kalifornský tým zachytal v poslední třetině David Rittich a pomohl Kings vyhrát alespoň závěrečnou část 1:0. Premiérové utkání týmů NHL na jižní polokouli sledovalo přes 13 tisíc diváků. V neděli se Arizona s Los Angeles střetnou na stejném místě podruhé.

Na body je tu Rittich. V Los Angeles blahořečí českého gólmana

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.02.2024 (08:58)     Sekcia sport

Skvělý start sezony skoro vymazalo temné období posledních týdnů. Chřadnoucí hokejisty Los Angeles ale tahá z bryndy David Rittich. V posledních čtyřech zápasech, v nichž Kings bodovali, stál v jejich brance pokaždé 31letý český gólman. Včetně toho posledního, kdy hosté odvezli z Nashvillu výhru 4:2.