Pastrňák a Zacha bodovali v Edmontonu, Vejmelka čelil kanonádě Toronta

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.02.2024 (07:32)     Sekcia sport

Hokejisté Bostonu vybojovali výhru 6:5 po prodloužení z ledu Edmontonu. Gólem a asistencí se pod remízu z řádné hrací doby podepsal čtvrtý muž tabulky produktivity NHL David Pastrňák, u rozhodující akce Bruins z nastavení asistoval Pavel Zacha. Naopak nedařilo se Karlu Vejmelkovi, jenž v bráně Arizony šestkrát inkasoval od Toronta. celý článek

Nečas se trefil potřetí za sebou, Vejmelka čelil kanonádě Floridy

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.01.2024 (06:16)     Sekcia sport

Hokejový útočník Martin Nečas se v NHL gólově prosadil ve třetím zápase za sebou. Ve středečním programu přispěl k výhře Caroliny 3:2 z ledu Bostonu, za který naopak tentokrát nebodoval David Pastrňák. Gólman Arizony Karel Vejmelka čelil 43 střelám a inkasoval šest branek od rozjeté Floridy.

Pastrňák pomohl k výhře Bostonu gólem a přihrávkou, Vejmelka inkasoval šestkrát

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     22.02.2024 (07:25)     Sekcia sport

New York - David Pastrňák přispěl v NHL gólem a přihrávkou k výhře hokejistů Bostonu 6:5 v prodloužení na ledě Edmontonu. U vítězné branky asistoval Pavel Zacha. Karel Vejmelka inkasoval šestkrát z...

Pastrňák s Krejčím se blýskli. Ovečkin zakončil rok hattrickem

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.12.2022 (22:02)     Sekcia sport

David Pastrňák dal 25. gól v této sezoně NHL a navrch přidal asistenci, ale k vítězství hokejistům Bostonu nepomohl. Lídr soutěže podlehl Buffalu 3:4 v prodloužení. V zápase bodovali i další dva čeští útočníci. David Krejčí si připsal dvě asistence a Pavel Zacha jednu. Karel Vejmelka zastavil v NHL třicet střel Tampy Bay, ale neodvrátil porážku Arizony 3:5. David Kämpf pomohl asistencí k výhře Toronta 6:2 v Coloradu a Radek Faksa zaznamenal přihrávku u vítězství Dallasu 5:2 nad San Jose.

Zachova pohotová žabička, asistoval i Pastrňák. Slaví i Vejmelka s Francouzem

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.12.2022 (06:33)     Sekcia sport

Čeští útočníci David Pastrňák a Pavel Zacha si připsali svorně po jedné asistenci při nedělní výhře Bostonu 3:1 na ledě Vegas. Pastrňák se v úvodu druhé třetiny podílel na vyrovnávací brance Patrice Bergerona a Zacha při rychlém průniku do útočného pásma na začátku třetí třetiny vyzval pohlednou žabičkou ke vstřelení vítězného gólu Jakea DeBruska. A výhry slavili i čeští gólmani Karel Vejmelka a Pavel Francouz.

Pastrňák gólem přispěl k výhře, Vejmelka slavil na ledě Toronta

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.10.2022 (06:37)     Sekcia sport

Po jednodenní pauze se devíti zápasy opět rozjela hokejová NHL. David Pastrňák svým druhým zásahem sezony podpořil výhru Bostonu 5:3 nad Floridou. Další Češi sbírali asistence, prosadili se Dominik Kubalík (0+2) a Filip Hronek (0+1) z Detroitu. Po jedné přihrávce měli Filip Chytil z Rangers a Martin Nečas z Caroliny. Velkým překvapením byl nezdar Toronta 2:4 s Arizonou, za kterou se 26 zákroky blýskl Karel Vejmelka.

Vejmelka čelil kanonádě Calgary, Hronek se Zadinou asistovali

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.02.2022 (07:52)     Sekcia sport

Vysokému počtu 50 střeleckých pokusů ve středu v NHL čelil hokejový brankář Karel Vejmelka. Přestože nováček v bráně Arizony pochytal 46 puků, nezabránil porážce 2:4 s Calgary. Před svými fanoušky neuspěl ani Detroit s Filipy Hronkem a Zadinou (oba 0+1), po výsledku 3:5 slavili hostující hráči Los Angeles. Venkovní výhry se pak zrodily i ve zbylých třech duelech daného hracího dne.

Bruins na úvod série zdemolovali Floridu, bodovali Zacha i Pastrňák

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.05.2024 (06:07)     Sekcia sport

Skvěle vstoupili hokejisté Bostonu do čtvrtfinálové série NHL proti Floridě, když v úvodní zápase zvítězili na ledě Panthers vysoko 5:1. David Pastrňák přispěl k výhře bodem za asistenci, Pavel Zacha si připsal dva kanadské body za nahrávky.

Pastrňák, Krejčí a Zacha bodovali u výhry Bostonu nad Minnesotou

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.10.2022 (21:58)     Sekcia sport

Sobotní program hokejové NHL otevřely předehrávané zápasy. Boston udolal 4:3 po prodloužení Minnesotu díky produktivitě českých útočníků. David Pastrňák (1+1) s Davidem Krejčím (0+2) byli u dvou gólů včetně rozhodující akce z nastavení, jednu přihrávku bral i Pavel Zacha.

Vejmelka hvězdou zápasu v NHL! Pastrňák se Zachou přispěli k výhře Bostonu

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.03.2024 (06:20)     Sekcia sport

Hokejisté Arizony dokázali v sobotním zápase NHL porazit New Jersey 4:1. Velký podíl měl na výhře český brankář Karel Vejmelka, jenž vychytal 37 z 38 střel a byl vyhlášen první hvězdou utkání. V dalším zápase Boston přestřílel Philadelphii 6:5, po jedné asistenci si v duelu zapsali forvardi David Pastrňák a Pavel Zacha.

Češi v NHL se rozstříleli! Zářili Pastrňák s Ruttou

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.10.2022 (22:13)     Sekcia sport

Obránce Jan Rutta přispěl v NHL gólem a asistencí k výhře hokejistů Pittsburghu 6:3 v Columbusu. Stejné bilance dosáhl i David Pastrňák při vítězství Bostonu 4:3 v prodloužení nad Minnesotou. K úspěchu Bruins pomohl dvěma asistencemi David Krejčí a jednu branku připravil Pavel Zacha. David Kämpf vstřelil rozdílový gól při výhře Toronta 4:1 ve Winnipegu. Z českých brankářů chytal v sobotu jen Karel Vejmelka, který inkasoval šestkrát z 32 střel při prohře Arizony 2:6 v Ottawě.

Vladař čelil kanonádě Colorada, Vejmelka nastoupil proti Buffalu

Pastrňák a Zacha byli v NHL u dvou gólů, Palát se trefil za Tampu

Pastrňák řádí dál. Dal už 25. gól v sezoně

Pastrňák a další Češi v dresu Bostonu bodovali. Mrázek má asistenci

Konečně se dočkal. Kämpf vstřelil v NHL první gól sezony, skóroval i Zacha a Pastrňák asistoval