Dostál neodvrátil v NHL prohru Anaheimu, Hronek zapsal asistenci

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.04.2024 (06:10)     Sekcia sport

Brankář Anaheimu Lukáš Dostál chytil v jediném nedělním utkání NHL hokejistům Vancouveru 27 z 30 střel, ale neodvrátil prohru 2:3. O výhře kanadského klubu rozhodl v 58. minutě Dakota Joshua svou druhou trefou v zápase. Na straně vítězů si připsal jednu asistenci Filip Hronek. celý článek

Dostál neodvrátil v NHL prohru Anaheimu, Hronek si připsal asistenci

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     01.04.2024 (06:34)     Sekcia sport

New York - Brankář Anaheimu Lukáš Dostál chytil v jediném nedělním utkání NHL hokejistům Vancouveru 27 z 30 střel, ale neodvrátil prohru 2:3. O výhře kanadského klubu rozhodl v 58. minutě Dakota Joshua...

Hrozivý večer pro české brankáře

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.02.2023 (06:08)     Sekcia sport

Nevydařený večer českých gólmanů! Po téměř dvou měsících si Lukáš Dostál zachytal v NHL, ale 37 zákroky neodvrátil prohru Anaheimu 3:7 s Buffalem a poprvé v kariéře inkasoval v soutěži sedmkrát. Petr Mrázek pustil pět gólů ze 42 střel při porážce Chicaga 2:5 v Torontu. V šesti zápasech středečního programu bodoval z českých hráčů jen Filip Hronek, který pomohl asistencí k vítězství Detroitu 5:4 po nájezdech v Edmontonu.

Dostál vychytal McDavida i Draisaitla, porážce Anaheimu však nezabránil

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.04.2023 (06:20)     Sekcia sport

Lukáš Dostál chytil 30 z 32 střel a nepřekonali jej Connor McDavid ani Leon Draisaitl, přesto neodvrátil v NHL prohru hokejistů Anaheimu 1:3 s Edmontonem. Filip Chytil přispěl jednou přihrávkou k vítězství New Yorku Rangers 6:3 nad Tampou Bay.

Dostál prožil vítěznou premiéru v NHL, Hronek se zapsal mezi střelce

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.01.2022 (07:10)     Sekcia sport

Hokejový brankář Lukáš Dostál se dočkal premiéry v NHL. V dresu Anaheimu nastoupil k domácímu zápasu proti Detroitu a byl zvolen třetí hvězdou u výhry 4:3 po samostatných nájezdech. Během 65 minut hry kryl 33 z 36 střel, jednou jej překonal i krajan Filip Hronek. V rozhodujících nájezdech pak zastavil oba exekutory soupeře.

Skvělý Vaněček přispěl svými 21 zákroky k výhře New Jersey, Mrázek prohru neodvrátil

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.11.2023 (07:14)     Sekcia sport

Vítek Vaněček přispěl v NHL na ledě Pittsburghu 21 zákroky k výhře hokejistů New Jersey 5:2. Vítězství podpořil jednou asistencí Ondřej Palát. Další český brankář Petr Mrázek zastavil 29 střel, ale neodvrátil prohru Chicaga 2:4 s Tampou Bay. Filip Hronek vyšel naprázdno v Calgary, kde s Vancouverem podlehl 2:5, a neprotáhl tak jedenáct zápasů dlouhou bodovou sérii.

Čechům se v NHL nedařilo. Vladař i Dostál porážku neodvrátili, Vaněček byl střídán

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.11.2023 (07:27)     Sekcia sport

Hokejisté Calgary získali v NHL i díky 32 zákrokům Daniela Vladaře alespoň bod za prohru v Torontu 4:5 po nájezdech. Vítek Vaněček pustil při porážce New Jersey 2:4 s Washingtonem dva góly z pěti střel a byl střídán už v jedenácté minutě za stavu 0:2. Lukáš Dostál chytil 30 z 35 střel, ale neodvrátil prohru Anaheimu 3:6 s Philadelphií.

Nečas se v NHL znovu trefil, prohru Caroliny však neodvrátil

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.12.2021 (04:33)     Sekcia sport

Tři čeští brankáři slavili vítězství svých celků v duelech NHL. David Rittich z Nashvillu, Lukáš Dostál z Anaheimu i Pavel Francouz v barvách Colorada však zůstali na střídačkách v roli náhradníků. Nashville vyhrál na ledě Rangers 1:0, Anaheim rozhodl o úspěchu na ledě St. Louis 3:2 až v prodloužení. Coloradu pak zdolalo Floridu 3:2. Střelecky se prosadil útočník Martin Nečas. Svou sedmou brankou v sezoně NHL však neodvrátil prohru Caroliny 1:2 na ledě Vancouveru.

Dostál vychytal premiérovou nulu v NHL, Kubalík gólem mírnil prohru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.03.2024 (07:06)     Sekcia sport

Den po Davidu Rittichovi z Los Angeles se v hokejové NHL radoval z nuly další český brankář. Poprvé v začínající kariéře se takto blýskl Lukáš Dostál, jenž dal 29 zákroky základ k triumfu Anaheimu 4:0 nad Chicagem. V dalších čtvrtečních zápasech se mezi střelce zapsal Dominik Kubalík z Ottawy a po jedné asistenci brali Martin Nečas z Caroliny a z farmy povolaný Lukáš Rousek za Buffalo.

Mrázek neodvrátil prohru Chicaga, Češi nebodovali

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.11.2022 (06:17)     Sekcia sport

Gólman Petr Mrázek neodvrátil prohru Chicaga 0:3 na ledě Caroliny. Český hokejový brankář si zapsal devětadvacet úspěšných zákroků. Martin Nečas v dresu Hurricanes odehrál 20 minut, bodově se ale neprosadil. Nebodoval ani útočník Colorada Martin Kaut. Hokejisté Avalanche podlehli St. Louis 2:3.

Nečas asistoval u vítězství Caroliny, Vladař neodvrátil prohru Calgary

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.12.2022 (06:20)     Sekcia sport

Český hokejový útočník Martin Nečas asistencí pomohl Carolině k výhře 3:0 nad NY Islanders. Brankář Daniel Vladař 29 zásahy neodvrátil prohru Calgary s Torontem 4:5 v prodloužení. K druhému zápasu v dresu Flames naskočil po povolání z farmy Radim Zohorna.

Skvělý Hronek bodoval už pojedenácté v řadě, Dostál nezabránil debaklu

Skvělý Vejmelka mezi hvězdami zápasu! Kubalík si připsal asistenci

Smejkal dvěma body pomohl Ottawě k výhře, prosadili se i Jeník s Blümelem

Hronek asistoval u jediné trefy Detroitu, prohru neodvrátil

Hořký zápas pro Dostála, Hronek pomohl k obratu

Pastrňák se Zachou neodvrátili prohru Bostonu, Hronek opět asistoval

Česká noc v NHL. Pastrňák a Nečas dali po gólu a asistenci, skórovali i další Češi

Satoranský se při premiéře v sezoně blýskl devíti asistencemi, prohru s Indianou však neodvrátil

Znovuzrozený Vrána opět bodoval! Nečas skóroval, blýskl se i český brankář

Nečas pálil, Rittich neodvrátil další prohru Calgary

Nosek a Zacha gólově podpořili výhru Bostonu, Hronek jednou asistoval

Češi táhli Bruins za dalším vítězstvím, skvělý Pastrňák si vytvořil nové gólové maximum!

Zohorna asistoval v NHL u vítězného gólu Pittsburghu, Mrázek si připsal prohru

Nečas pálil, Rittich ani spolehlivým výkonem neodvrátil další prohru Calgary

Francouz neodvrátil prohru Colorada, Vegas dělí výhra od postupu

Gudas sundal hvězdu, pak zapsal áčko u vítězného gólu. V Anaheimu ho milují

Úsměvný moment v NHL. Úvodní buly vhodila opice

Rutta neodvrátil v NHL asistencí prohru Tampy, Ovečkin překonal další milník

Filip Hronek a Dominik Kubalík v zápase proti Los Angeles zaznamenali shodně dva body za gól a asistenci.

Smejkal zapsal premiérový bod v NHL, nastoupili čtyři čeští gólmani

Skvělý Pastrňák pomohl Bostonu k výhře nad Floridou! Kubalík má dvě asistence

Gudas v NHL po roce skóroval, Krejčí přispěl k vítězství Bostonu. Rittich prohru Toronta neodvrátil

Vrána a Hronek přispěli v NHL každý dvěma body k obratu Detroitu na ledě Columbusu