Jablonec - Zlín 0:0, hosté nevystřelili, přesto v deseti vyválčili bod

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.04.2024 (16:55)     Sekcia sport

Zlínští fotbalisté odjíždějí z Jablonce s cenným bodem za remízu 0:0, kterou vybojovali i přesto, že hráli více než polovinu zápasu v deseti. V závěru první půle se totiž nechal vyloučil obránce Pidro. celý článek

Jablonec - Zlín 2:2, oslabení hosté v závěru ztratili nadějný náskok

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.02.2023 (17:23)     Sekcia sport

Prohrávali už 0:2, ale nakonec se jim z utkání povedlo vykřesat alespoň bod. Fotbalisté Jablonce v 18. kole Fortuna ligy remizovali se Zlínem 2:2 i díky dvěma gólům Považance. Zlín dohrával půl hodiny v deseti, dvě žluté karty si vysloužil útočník Kozák.

České Budějovice - Zlín 2:2, hosté dvakrát prohrávali, vyrovnali v oslabení

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.04.2022 (18:00)     Sekcia sport

Zlínští fotbalisté si radostí zakřičeli, i když nevyhráli. V utkání 27. kola Fortuna ligy v Českých Budějovicích dvakrát prohrávali, druhý poločas hráli v deseti, přesto dokázali vyrovnat a získat bod v boji o záchranu.

Příbram - Slovácko 1:4, hosté byli dlouho v deseti, v oslabení dali tři góly

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.02.2021 (15:58)     Sekcia sport

Ač od 15. minuty hráli v deseti bez vyloučeného záložníka Navrátila, fotbalisté Slovácka v utkání 20. kola Fortunba ligy v Příbrami snadno vyhráli 4:1. V tabulce přeskočili třetí Jablonec, kde je v týdnu čeká dohrávka 18. kola.

Ewerton neproměnil penaltu, Boleslav přesto uspěla. Jablonec s Hradcem jen remizoval

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     06.03.2022 (17:15)     Sekcia sport

Karviná nabrala na posledním místě ztrátu deseti bodů. Slovácko uspělo na hřišti obrozených Teplic, Jablonec s Hradcem zachraňoval remízu.

Jablonec - Zlín 1:0, rozhodl Holík, domácí hráli druhou půli v deseti

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.05.2020 (19:49)     Sekcia sport

Jablonečtí fotbalisté si upevnili třetí místo tabulky. V obnovené premiéře sezony porazili Zlín 1:0 gólem obránce Holíka ze závěru poločasu. Hostující kouč Páník tak při svém prvním startu po návratu do Zlína nebodoval.

Ostrava - Zlín 3:1, první úspěch díky skvělému poločasu, pak ale domácí ubrali

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.08.2022 (18:10)     Sekcia sport

Fotbalisté Ostravy mají první ligové vítězství po návratu trenéra Pavla Vrby, na domácím stadionu porazili 3:1 Zlín. Skvěle jim vyšel úvodní poločas, po přestávce ale hosté zlobili. Oba týmy dohrály duel v deseti.

Jablonec dvakrát vedl, na premiérovou výhru si ale musí počkat

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.08.2022 (17:57)     Sekcia sport

Fotbalisté Zlína remizovali v nedělním utkání 4. kola Fortuna ligy doma s Jabloncem 2:2. Hosté po trefách Mateje Polidara a Václava Sejka dvakrát vedli, za domácí srovnal na 1:1 Jawo a na 2:2 pak Jakub Kolář. Zlín je bez výhry s dvěma body poslední. Čtrnáctý Jablonec ale také ještě nezvítězil.

Jablonec v deseti porazil Zlín, Baník ztratil remízou v Příbrami

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     26.05.2020 (19:57)     Sekcia sport

Prvními třemi zápasy začalo v úterý 25. kolo první fotbalové ligy.

Slovácko - Pardubice 1:2, hosté vyhráli i v deseti, v nastavení rozhodl Hlavatý

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.02.2024 (17:10)     Sekcia sport

Polovinu druhého dějství dohrávali v deseti, těsně před koncem inkasovali na 1:1, a přesto dokázali fotbalisté Pardubic na Slovácku zvítězit. Rozhodující gól na 2:1 vstřelil v první nastavené minutě záložník hlavatý.

Jablonec neuspěl ani proti deseti. Ostudný výkon, nebral si servítky Látal.

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.04.2024 (08:58)     Sekcia sport

Jablonec měl v Olomouci přes hodinu početní výhodu. Přesto zápas nezvládl a prohrál 1:0. Bodově naprázdno vyšel už počtvrté v řadě. Na 12. příčce už má jistotu, že v nadstavbě bude stejně jako v minulých dvou sezonách hrát jen ve skupině o záchranu.

Liberec - Zlín 5:3, za domácí skórovalo pět různých střelců, hosté jen snižovali

Slovan Liberec - Jablonec 2:0, hosté zahazovali šance a domácí je trestali

Pošle Zlín do baráže Jablonec? Na pomstu za debakl nemyslí

Opilý stavitel kurtů i léčba solí v pekelné výhni. Tak Češi vyválčili na písku bronz

Jablonec opět s remízou

Celý poločas v oslabení, přesto Jablonec porazil Zlín, další dva odpolední duely bez branek

Zlín na Letné sahal po remíze, zlomil ho vlastní gól Jiráčka. Sparta má čtvrtou výhru

Kašík vyčaroval bod, hokejový Zlín přesto klesl na dno

Čeští hokejoví mladíci vyválčili na MS proti USA bod

Jablonec hraje s Libercem, Boleslav hostí Zlín. Večer jde do akce Slavie

Teplice - Zlín 2:1, hosté dotahovali. V závěru přišli o gól kvůli hře rukou

Inter Milán ztratil body v hektickém závěru se Sassuolem

Zlín - Jablonec, navážou domácí na tři vítězství v řadě?

Zlín - Sparta, hosté opět s Hložkem i Drchalem, zaberou po dvou ztrátách?

Ostrava - Bohemians 1:1, hosté zahodili penaltu, hráli v deseti, přesto srovnali