Fanoušek propálil tajemství režiséra Stracha: Anděl Páně 3 už…

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     09.04.2023 (12:00)     Sekcia bulvár

Fanoušci už delší dobu křičí po dalším pokračování pohádky Anděl Páně. Na sociálních sítích dokonce existují i skupiny, které režiséra Jiřího Stracha (49) do třetího pokračování tlačí. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Spor o Anděla Páně. Scenáristka žaluje režiséra Stracha, soudci chybí zásadní důkaz

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.09.2025 (15:21)     Sekcia bulvar

Městský soud v Praze začal v pondělí projednávat žalobu scenáristky filmu Anděl Páně Lucie Konášové na režiséra tohoto snímku Jiřího Stracha. Konášová žádá, aby soud určil, že je jedinou autorkou scénáře ke zmíněnému filmu, Strach to zpochybňuje s tím, že je spoluautorem.

 

Slib Jiřího Stracha: ANDĚL PÁNĚ 3 BUDE!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     27.08.2021 (05:00)     Sekcia bulvar

Nejčastější otázka na Jiřího Stracha (47) se na karlovarském filmovém festivalu dočkala odpovědi. „Anděl Páně 3 bude!“ propálila těhotná hvězda Bobulí Tereza Ramba (32), dříve Voříšková. A režisérovi nezbývalo než s ní souhlasit.

 

Smutné Velikonoce režiséra Stracha: Velmi bolestná ztráta!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     31.03.2021 (05:00)     Sekcia bulvar

Krušné svátky má před sebou režisér Jiří Strach (47). Minulý týden mu zemřel tatínek, který pracoval jako bankéř. „Ne, nebyl to covid, ale víc se k tomu nebudu vyjadřovat,“ řekl deníku Aha! autor nejúspěšnějších českých pohádek Anděl Páně a Anděl Páně 2.

 

Anděl Páně šlape na paty Popelce!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     23.12.2022 (05:00)     Sekcia bulvar

Dlouhá léta byly nejvánočnější pohádkou Tři oříšky pro Popelku. Když se ale 24. prosince 2006 zjevil na štědrovečerních obrazovkách Anděl Páně, dostala Vorlíčkova filmová klasika z roku 1973 vážnou konkurenci. Anebo spíš důstojného pokračovatele? Pohádka režiséra Jiřího Stracha (49) a scenáristky Lucie Konášové (52) je přímo stvořená pro vánoční čas.

 

Strach ve Varech přislíbil Anděla Páně 3: Ramba půjde do nebe!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     26.08.2021 (15:00)     Sekcia bulvar

Nejpalčivější otázka na režiséra Jiřího Stracha (47) se na festivalu v Karlových Varech dočkala odpovědi. „Anděl Páně 3 bude!“ a Tereza Ramba (32) v něm půjde do nebe. Režiséra však poprosila, jestli by s natáčením dva roky počkal, chce totiž poprvé v životě na mateřskou.

 

Autor nejsledovanější pohádky Jiří Strach: VÁLKA O ANDĚLA PÁNĚ!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     14.01.2024 (05:00)     Sekcia bulvar

Muzikálové provedení oblíbené pohádky Anděl Páně bude mít možná nepříjemnou dohru. Režiséra a hlavního tvůrce scénáře filmové podoby Jiřího Stracha (50) totiž divadlo Karlín zcela obešlo! A to si Strach nechce nechat jen tak líbit...

 

Čert Uriáš z Anděla Páně: Dvořák (53) prosil o odvoz do špitálu!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     23.12.2020 (05:00)     Sekcia bulvar

Peklo při natáčení pohádky Anděl Páně 2 prožil představitel čerta Uriáše Jiří Dvořák (53). Měl tak obrovské bolesti v břiše, že prosil, aby ho odvezli do nemocnice! Krušno mu bylo i na Šumavě, kde se s andělem Petronelem v podání Ivana Trojana (56) museli na popud režiséra Jiřího Stracha (47) brodit závějemi sněhu.

 

Smutná událost v rodině Jiřího Stracha: Zemřel mu milovaný tatínek!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     31.03.2021 (11:00)     Sekcia bulvar

Krušné svátky má před sebou režisér Jiří Strach (47). Minulý týden mu zemřel tatínek, který pracoval jako bankéř. „Ne, nebyl to covid, ale víc se k tomu nebudu vyjadřovat,“ řekl autor nejúspěšnějších českých pohádek Anděl Páně a Anděl Páně 2.

 

Dramatické natáčení Anděla Páně 2: Čert Uriáš Dvořák kolaboval bolestí! Převoz do nemocnice

Zdroj Zdroj: blesk.cz     28.12.2020 (10:15)     Sekcia bulvar

Peklo při natáčení pohádky Anděl Páně 2 prožil představitel čerta Uriáše Jiří Dvořák (53). Měl tak obrovské bolesti v břiše, že prosil, aby ho odvezli do nemocnice! Krušno mu bylo i na Šumavě, kde se s andělem Petronelem v podání Ivana Trojana (56) museli na popud režiséra Jiřího Stracha (47) brodit závějemi sněhu.

 

Ferjenčík se žaloby za nebe à la Anděl Páně nebojí: Klip nestáhnu! A Lipavský tvrdě útočí na Stracha

Zdroj Zdroj: blesk.cz     06.06.2024 (05:00)     Sekcia bulvar

Komu patří nebe? Tuhle otázku si teď klade exposlanec Mikuláš Ferjenčík (37, Piráti). Ten ve svém klipu před volbami do Europarlamentu použil scénu nápadně připomínající film Anděl Páně. A to si nenechal líbit režisér snímku Jiří Strach (50), který po Pirátovi chce 150 tisíc. 

Tajemství pohádky Anděl páně: 750 kg jablek a 250 pytlů sněhu

Pirát Ferjenčík v kampani použil motiv z Anděla Páně. Režisér Strach po něm chce 150 tisíc

Režisér Strach proti Pirátovi Ferjenčíkovi: Chce 150 tisíc za nebe!

Velkolepá oslava »50« režiséra Stracha: Lotrando, Bohdalka i zraněná Havlová!

KVÍZ: Sledovali jste o Vánocích pečlivě pohádku Anděl Páně? Vzpomenete si, kdo hrál Boha a s kým si hrál Ježíšek?

Dohra sporu Stracha a Pirátů: Soud kvůli Andělovi Páně nebude. Režisér se dohodl s Ferjenčíkovou ženou

Dohra sporu Stracha a Pirátů: Soud kvůli Andělovi Páně nebude. Režisér se dohodl s Ferjenčíkovo ženou

Pokračování pohádky Anděl Páně: 750 kg jablek a 250 pytlů sněhu!

Falešné datum první klapky Anděla Páně 3: Režisér Strach měl málem infarkt!

Válka Stracha s Hudebním divadlem Karlín: Části Anděla Páně zmizí! Tím to ale nekončí…

Režisér Jiří Strach připustil možnost natáčení pohádkového Anděla Páně 3

Anděl Páně bude jako muzikál: Boha Bartošku si střihne Korn!

KVÍZ: Nebe, nebo peklo? Uvidíme, jak dobře znáte pohádku Anděl Páně

Starší bratr Jiřího Stracha: To je doktor Lotrando!

Uriáš z Anděl Páně Jiří Dvořák: Proč nemá rád Vánoce?!

Strach vs Konášová: Anděl Páně u soudu! Tahanice pokračují

Recenze muzikálové novince Anděl Páně: Boží Fialová, zbytečná role Korna!

Recenze muzikálové novinky Anděl Páně: Boží Fialová, zbytečná role Korna!

Brzobohatý zabodoval muzikálem Anděl Páně: Oslavný taneček, smutné oči manželky Daniely a objetí s mámou!

Jak dobře znáte Anděla Páně? Pekelně těžký kvíz!

Hvězda Anděl Páně nebo Hlava Medúzy: Dvořák vyfouknul kšeft Zachovi!

Válka mezi Strachem a divadlem o Anděla Páně: Rozsoudí je scenáristka Konášová?!

Co mají společného Anděl Páně a Láska nebeská?

Fešák Martin Kraus neudržel tajemství: »Propálil« veselku bratra! Ale kdo je nevěsta?

Premiéra muzikálu Anděl páně: Brzobohatý tančil, ale manželka plakala

Režisér oblíbené vánoční pohádky má jasno: Jiří Strach prozradil, kdy vznikne očekávaný Anděl Páně 3

Muzikál Anděl Páně: Bartoškova Boha dostal Korn!

Válka Stracha s Hudebním divadlem Karlín: Části Anděla Páně zmizí! Soud vydal první zákaz pro muzikál Ondřeje Brzobohatého

BABIŠ VOLÁ STRACHA! Myslel jsem, že si dělá srandu Čtvrtníček

Brzobohatý chystá nového Anděla páně: Je to nádherná pohádka!

VÁNOČNÍ POHÁDKOVÁ NEJ... Nejen s čerty NEJSOU ŽERTY!

Ivana Trojana nahradí v muzikálu Anděl Páně Ondřej Rychlý: Takhle jim to s čertem Markem Lamborou sekne v kostýmech

Petronel si osedlal Uriáše! A pak řádili na motorkách...

Válka o Anděla Páně mezi Strachem a divadlem: Jaké důkazy proti sobě mají?

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy