Koronavirus ONLINE: Prezident vyfasoval pokutu za návštěvu kavárny a Češi chtějí k moři

Zdroj Zdroj: blesk.cz     11.06.2020 (10:48)     Sekcia bulvár

Česko hlásí 328 mrtvých, koronavirem se dosud nakazilo 9826 lidí, vyléčených je 7124 a aktuálně nakažených je pak 2374. Tuzemské cestovky evidují od minulého týdne velký nárůst prodejů zájezdů do ciziny. Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj vyfasoval pokutu v přepočtu 30 tisíc korun za to, že porušil karanténu. Minulý týden vyrazil do kavárny, a to i přesto, že podniky měly být v té době ještě zavřené. Dění kolem šíření nemoci sledujeme na Blesk.cz online. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Koronavirus ONLINE: Česko je z nejhoršího venku. A prezident vyfasoval pokutu za kávu

Zdroj Zdroj: blesk.cz     11.06.2020 (13:38)     Sekcia bulvar

Česko hlásí 328 mrtvých, koronavirem se dosud nakazilo 9826 lidí, vyléčených je 7124 a aktuálně nakažených je pak 2374. Podle ministra zdravotnitcí Adama Vojtěcha se Česko už nepotýká s plošnou epidemií, ale jen několika lokálními ohnisky. Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj vyfasoval pokutu v přepočtu 30 tisíc korun za to, že porušil karanténu. Minulý týden vyrazil do kavárny, a to i přesto, že podniky měly být v té době ještě zavřené. Dění kolem šíření nemoci sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: 7124 vyléčených v ČR. Princ doplatil na cestování a Češi chtějí k moři

Zdroj Zdroj: blesk.cz     11.06.2020 (09:03)     Sekcia bulvar

Česko hlásí 328 mrtvých, koronavirem se dosud nakazilo 9826 lidí, vyléčených je 7124 a aktuálně nakažených je pak 2374. Tuzemské cestovky evidují od minulého týdne velký nárůst prodejů zájezdů do ciziny. Cestovní kanceláře se už také s podstatnou většinou klientů vypořádaly v případě zrušených zájezdů či storen kvůli šířícímu se viru. Belgický princ Joachim dostal od španělských úřadů pokutu přes 276 000 korun za porušení omezení pohybu, když na konci května navštívil Córdobu na jihu Španělska. A prokuratura severoitalského města Bergama vyslechne premiéra Giuseppa Conteho a další dva členy jeho kabinetu v rámci vyšetřování reakce úřadů na šíření koronaviru v Itálii. Dění kolem šíření nemoci sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Premiéra čeká výslech, princ doplatil na cestování a Češi chtějí k moři

Zdroj Zdroj: blesk.cz     10.06.2020 (23:00)     Sekcia bulvar

Česko hlásí 328 mrtvých, koronavirem se dosud nakazilo 9787 lidí, vyléčených je 7111 a aktuálně nakažených je pak 2348. Tuzemské cestovky evidují od minulého týdne velký nárůst prodejů zájezdů do ciziny. Cestovní kanceláře se už také s podstatnou většinou klientů vypořádaly v případě zrušených zájezdů či storen kvůli šířícímu se viru. Belgický princ Joachim dostal od španělských úřadů pokutu přes 276 000 korun za porušení omezení pohybu, když na konci května navštívil Córdobu na jihu Španělska. A prokuratura severoitalského města Bergama vyslechne premiéra Giuseppa Conteho a další dva členy jeho kabinetu v rámci vyšetřování reakce úřadů na šíření koronaviru v Itálii. Dění kolem šíření nemoci sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Češi si užívají otevřených hospod a kaváren a za neděli 113 případů

Zdroj Zdroj: blesk.cz     31.05.2021 (11:00)     Sekcia bulvar

Epidemie koronaviru v Česku dál zpomaluje. Za neděli testy potvrdily 113 nových případů, což je nejméně od 2. srpna. V pondělí začala dosud největší vlna rozvolnění, otevřely se například interiéry restaurací, bazény nebo bary. A právě možnosti zajít si dovnitř do hospody nebo do kavárny si Češi po pětiměsíčním půstu rádi užívají. Dalším postupem v rámci uvolňování se odpoledne bude zabývat vláda, dostane na stůl také nový zjednodušený návrh covid pasů. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Češi si užívají otevřených hospod a desítky případů mutací v ČR

Zdroj Zdroj: blesk.cz     31.05.2021 (14:35)     Sekcia bulvar

Epidemie koronaviru v Česku dál zpomaluje. Za neděli testy potvrdily 113 nových případů, což je nejméně od 2. srpna. V pondělí začala dosud největší vlna rozvolnění, otevřely se například interiéry restaurací, bazény nebo bary. A právě možnosti zajít si dovnitř do hospody nebo do kavárny si Češi po pětiměsíčním půstu rádi užívají. Dalším postupem v rámci uvolňování se odpoledne bude zabývat vláda, dostane na stůl také nový zjednodušený návrh covid pasů. A v Česku se do 21. května potvrdilo 53 případů jihoafrické varianty nového typu koronaviru, 13 případů indické a devět z jihovýchodní Asie. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Češi si užívají otevřených hospod a Srbové dali ČR 100 tisíc „Pfizerů“

Zdroj Zdroj: blesk.cz     31.05.2021 (12:00)     Sekcia bulvar

Epidemie koronaviru v Česku dál zpomaluje. Za neděli testy potvrdily 113 nových případů, což je nejméně od 2. srpna. V pondělí začala dosud největší vlna rozvolnění, otevřely se například interiéry restaurací, bazény nebo bary. A právě možnosti zajít si dovnitř do hospody nebo do kavárny si Češi po pětiměsíčním půstu rádi užívají. Dalším postupem v rámci uvolňování se odpoledne bude zabývat vláda, dostane na stůl také nový zjednodušený návrh covid pasů. A české vojenské letadlo v Bělehradě vyzvedlo 100 620 dávek vakcíny od Pfizer/BioNTech, které Srbsko Česko daruje, uvedl Andrej Babiš (ANO). Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Češi vzali hospody útokem. A certifikáty o očkování už „jedou“

Zdroj Zdroj: blesk.cz     31.05.2021 (21:29)     Sekcia bulvar

Epidemie koronaviru v Česku dál zpomaluje. Za neděli testy potvrdily 113 nových případů, což je nejméně od 2. srpna. V pondělí začala dosud největší vlna rozvolnění, otevřely se například interiéry restaurací, bazény nebo bary. A právě možnosti zajít si dovnitř do hospody nebo do kavárny si Češi po pětiměsíčním půstu rádi užívají. Na webu ocko.uzis.cz už jsou ke stažení certifikáty o očkování nebo testech, které mimo jiné usnadní cestování. Podle vlády měly fungovat až od úterý. A v Česku se do 21. května potvrdilo 53 případů jihoafrické varianty nového typu koronaviru, 13 případů indické a devět z jihovýchodní Asie. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: V ČR se zase „kouzlilo“ s čísly. A prezident přiznal, že onemocněl

Zdroj Zdroj: blesk.cz     28.07.2020 (17:51)     Sekcia bulvar

Česko hlásí 374 mrtvých, koronavirem se dosud nakazilo 15 684 lidí, vyléčených je 11 366 a aktuálně nakažených je pak 3944. V Česku opět došlo k revizi statisiky, tentokrát klesl počet hospitalizovaných - ze 150 na 108. Běloruský prezident Alexandr Lukašenko podle agentury TASS oznámil, že bez příznaků koronavirus prodělal. Celou pandemii přitom dosud zlehčoval. Dění kolem šíření nemoci sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: 14 353 případů za středu. A šéfka SÚKL odmítla Zemanovu kritiku za Sputnik

Zdroj Zdroj: blesk.cz     11.03.2021 (08:21)     Sekcia bulvar

Česko hlásí za sředu 14 353 nových případů. V nemocnicích je přes 8600 lidí, zemřelo již 22 624 nakažených. Prezident Zeman se pustil do ostré kritiky ministra Jana Blatného (za ANO) a šéfky SÚKL Ireny Storové kvůli vakcíně Sputnik V. Storová Zemanovi vzkázala, že se stará především o zdraví lidí. Premiér Andrej Babiš (ANO) se vydal na návštěvu Izraele. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Prezident přiznal, že onemocněl. A v ČR zrychlil nárůst nakažených

Zdroj Zdroj: blesk.cz     28.07.2020 (16:59)     Sekcia bulvar

Česko hlásí 373 mrtvých, koronavirem se dosud nakazilo 15 516 lidí, vyléčených je 11 315 a aktuálně nakažených je pak 3828. V Česku opět zrychlil nárůst počtu případů lidí s nákazou covid-19. Běloruský prezident Alexandr Lukašenko podle agentury TASS oznámil, že bez příznaků koronavirus prodělal. Celou pandemii přitom dosud zlehčoval. Dění kolem šíření nemoci sledujeme na Blesk.cz online.

Koronavirus ONLINE: Češi si opět vozí nákazu z ciziny. A německé prostitutky spílají vládě

Koronavirus ONLINE: 15 252 případů za pátek, celé Česko zčervenalo. A nakažený prezident

Koronavirus ONLINE: Španělsko Čechům „zčervená“, Chorvatsko zatím ne. Ale přišlo varování

Koronavirus ONLINE: Češi můžou do maďarských lázní s negativním testem. A exprezident zemřel

Koronavirus ONLINE: Protesty v Evropě i Turecku a Češi už zase létají k moři do Tuniska

Koronavirus ONLINE: Češi už zase vozí nákazu ze zahraničí. A i Trump nasadil roušku

Koronavirus ONLINE: Prezident má covid a čeká ho izolace. A 10 169 nakažených za úterý v ČR

Koronavirus ONLINE: 10 829 případů za pondělí. Češi v obchodech smí odložit respirátory

Koronavirus ONLINE: 8734 hospitalizovaných v ČR. A Klause v zakázaném okrese řešila hygiena

Vtipálek "vytunil" pečivo marihuanou: Tři trenérky v nemocnici! Pokutu bude splácet

Mejdan u Duky: Šéf Zemanovy ochranky vyfasoval pokutu jen za chybějící respirátor, na party byl prý pracovně

Koronavirus ONLINE: Češi se v nárůstu nakažených dotahují Španěly. A Trump se zbavil roušky

Koronavirus ONLINE: Šéf VZP ustál přednostní očkování. A covidem se nakazil i prezident

Koronavirus ONLINE: Blatný navrhne nouzový stav přes advent. A prezident v nemocnici

Koronavirus ONLINE: Nouzový stav i přes advent, navrhne Blatný. A prezident v nemocnici

Koronavirus ONLINE: 10 tisíc mrtvých v ČR, testování ve Sněmovně a nakažený prezident

Koronavirus ONLINE: Vláda projedná změnu PSA. A covidem se nakazil i prezident

Koronavirus ONLINE: Ministryně Dostálová v karanténě. A 6604 hospitalizovaných v ČR

Koronavirus ONLINE: 2742 případů za neděli. A Češi mohou na řadě míst odložit respirátory

Koronavirus ONLINE: 16 329 případů za den v Česku a nával v obchodech i na sjezdovkách

Koronavirus ONLINE: 16 329 případů za den v ČR. A zákaz přijímat část pacientů do nemocnic

Lukáš Hejlík v Podcastu: Restaurace se bojí zdražit. Nesmí to přepálit

Češi v Tunisku: Zdolali i bouři na moři. Země láká na levné vodní sporty

Koronavirus ONLINE: Španělsko pro Čechy „zčervená“. A tajný e-mail Vojtěcha

Koronavirus ONLINE: 4749 nakažených v ČR. Prezident po covid-19 přiznal „plíseň“ na plicích

Koronavirus ONLINE: Češi se v nárůstu nakažených dotahují Španěly. A smršť fám o Trumpovi

Koronavirus ONLINE: 176 mrtvých a 6553 nakažených v ČR. Babiš: Češi by v létě měli utrácet doma

Koronavirus ONLINE: Vakcíny i pro Plzeň. A další problémy s davy sáňkařů na českých kopcích

Prezident záchranářem: Se ženami se převrátila na moři kánoe, plaval jim na pomoc

Koronavirus ONLINE: Ministryně Dostálová v karanténě kvůli nákaze v rodině. A 2826 úmrtí v ČR

Koronavirus ONLINE: 250 případů za neděli v ČR. A Thajsko se víc otevře očkovaným

ONLINE: Rusové na ústupu zaminovávají mosty. A německý prezident poprvé v Kyjevě

Koronavirus ONLINE: Zhoršení situace v Česku, nová výhoda pro očkované a olympiáda bez diváků

Koronavirus ONLINE: S covidem v ČR zemřelo přes 30 500, mrtvých přibývá rychleji

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy