Koronavirus ONLINE: Česko se uzavírá turistům z ciziny. Hamáček připustil bič na Poláky

Zdroj Zdroj: blesk.cz     29.01.2021 (21:55)     Sekcia bulvár

Od půlnoci na sobotu do Česka nesmí přijet nikdo, kdo k tomu nemá pádný důvod, uvedlo na twitteru ministerstvo zahraničí. Je přitom jedno, na jakém stupni rizikovosti daná země je. Vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) pro Blesk Zprávy připustil, že snahou je i zamezit přetěžování areálů českých hor polskými turisty. Skóre PES v Česku se i ve čtvrtek drží na 68 bodech. Za čtvrtek přibylo 7937 nových případ. A léková agentura EU doporučila podmínečnou registraci covidové vakcíny firmy AstraZeneca na unijním trhu, což potvrdila i Evropská komise. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Koronavirus ONLINE: Česko se uzavřelo turistům z ciziny. Hamáček připustil bič na Poláky

Zdroj Zdroj: blesk.cz     30.01.2021 (00:00)     Sekcia bulvar

Od půlnoci na sobotu do Česka nesmí přijet nikdo, kdo k tomu nemá pádný důvodí. Je přitom jedno, na jakém stupni rizikovosti daná země je. Vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) pro Blesk Zprávy připustil, že snahou je i zamezit přetěžování areálů českých hor polskými turisty. Nová jsou i další zpřísnění - na chaty a chalupy můžou jen lidé z jedné domácnosti, do hotelů jen ti s potvrzením o služební cestě. Skóre PES v Česku se i ve čtvrtek drží na 68 bodech. Za čtvrtek přibylo 7937 nových případ. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Česko se uzavřelo turistům z ciziny. 8010 nakažených za pátek

Zdroj Zdroj: blesk.cz     30.01.2021 (00:00)     Sekcia bulvar

Od půlnoci na sobotu do Česka nesmí přijet nikdo, kdo k tomu nemá pádný důvodí. Je přitom jedno, na jakém stupni rizikovosti daná země je. Vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) pro Blesk Zprávy připustil, že snahou je i zamezit přetěžování areálů českých hor polskými turisty. Nová jsou i další zpřísnění - na chaty a chalupy můžou jen lidé z jedné domácnosti, do hotelů jen ti s potvrzením o služební cestě. Skóre PES v Česku se i ve čtvrtek drží na 68 bodech. Za pátek přibylo 8010 případů. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Česko se uzavírá turistům z ciziny. Vyštípe vláda Poláky z hor?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     29.01.2021 (20:20)     Sekcia bulvar

Od půlnoci na sobotu do Česka nesmí přijet nikdo, kdo k tomu nemá pádný důvod, uvedlo na twitteru ministerstvo zahraničí. Je přitom jedno, na jakém stupni rizikovosti daná země je, uvedlo na twitteru ministerstvo zahraničí. Podle informací Blesk Zpráv je za novinkou snaha vlády zamezit nájezdu polských turistů na české hory. Skóre PES v Česku se i ve čtvrtek drží na 68 bodech. Za čtvrtek přibylo 7937 nových případ. A léková agentura EU doporučila podmínečnou registraci covidové vakcíny firmy AstraZeneca na unijním trhu, což potvrdila i Evropská komise. Očkovat se s ní mají lidé starší 18 let. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Česko se uzavírá turistům z ciziny. A třetí vakcína má v EU zelenou

Zdroj Zdroj: blesk.cz     29.01.2021 (19:35)     Sekcia bulvar

Od půlnoci na sobotu do Česka nesmí přijet nikdo, kdo k tomu nemá pádný důvod, uvedlo na twitteru ministerstvo zahraničí. Je přitom jedno, na jakém stupni rizikovosti daná země je, uvedlo na twitteru ministerstvo zahraničí. Při čtvrteční vládní tiskové konferenci vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) tuto novinku nijak nezdůraznil. Skóre PES v Česku se i ve čtvrtek drží na 68 bodech. Za čtvrtek přibylo 7937 nových případ. A léková agentura EU doporučila podmínečnou registraci covidové vakcíny firmy AstraZeneca na unijním trhu, což potvrdila i Evropská komise. Očkovat se s ní mají lidé starší 18 let. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: 299 mrtvých v ČR. Hamáček: Od 26. května otevřeme většinu přechodů

Zdroj Zdroj: blesk.cz     19.05.2020 (11:21)     Sekcia bulvar

Česko hlásí 299 mrtvých, koronavirem se dosud nakazilo 8594 lidí, vyléčených je 5642 a aktuálně nakažených je pak 2653. Od 26. května poleví kontroly na českých hranicích, vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) dnes uvedl, že chce Česko od tohoto data otevřít většinu hraničních přechodů. V neděli skončil nouzový stav a za týden končí i většina omezení. Dění kolem šíření nemoci sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Uvolnění v Česku nejdřív za tři týdny, míní Blatný. A vyléčený Hamáček

Zdroj Zdroj: blesk.cz     06.11.2020 (15:10)     Sekcia bulvar

Po poklesu růstu nových případů koronaviru v Česku z uplynulých dnů přišel skok. Za středu v tuzemsku přibylo 15 729 nakažených, vůbec nejvíc od začátku epidemie, ve čtvrtek 13 231. Podíl pozitivních testů na koronavirus byl ve středu 34,85 procenta - také to je rekordní údaj. Ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) představil nové rizikové skóre pro Česko a zároveň řekl, že uvolňování opatření by mohlo přijít nejdřív za tři týdny. Vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) na Twitteru oznámil, že covid porazil. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Česko přitvrdí od pondělí, připustil Vojtěch. A 46 „dovozů“ z ciziny

Zdroj Zdroj: blesk.cz     23.07.2020 (12:45)     Sekcia bulvar

Česko hlásí 364 mrtvých, koronavirem se dosud nakazilo 14 570 lidí, vyléčených je 9144 a aktuálně nakažených je pak 5062. Za středu přibylo 247 případů, nejvíc od konce června. Pokud budou zavedena nová plošná opatření kvůli covidu-19, budou platit od pondělí, řekl ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO). Rozhodnutí oznámí v pátek. Aktuálně s nemocí v ČR bojuje nejvíc lidí od počátku epidemie. Roušky budou lidé na Ústecku nosit od pátku v ambulantních a sociálních zařízeních. A od 14. do 21. července se nakazilo v zahraničí pravděpodobně 46 Čechů. Více než třetina z nich si infekci přivezla z Rakouska. Dění kolem šíření nemoci sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Hamáček šil do Vojtěcha za chaos v opatřeních. Česko má 15 212 případů

Zdroj Zdroj: blesk.cz     26.07.2020 (12:05)     Sekcia bulvar

Česko hlásí 368 mrtvých, koronavirem se dosud nakazilo 15 212 lidí, vyléčených je přes 9600 a aktuálně nakažených je pak 5254, což je nejvíce od začátku pandemie. Za sobotu přibylo 131 nakažených, tedy asi polovina pátečních případů, což je ovlivněno víkendem. Problémy se projevily v dalších ohniscích.Dění kolem šíření nemoci sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Vláda chce dalších 30 dní stavu nouze a Babiš připustil výměnu ministrů

Zdroj Zdroj: blesk.cz     22.03.2021 (23:40)     Sekcia bulvar

Vláda Andreje Babiše (ANO) žádá Sněmovnu o prodloužení nouzového stavu o 30 dní, uvedl vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD). Od 6. dubna se rozšíří povinnost testování i na firmy do deseti zaměstnanců a živnostníky, kteří se při práci setkávají s třetími osobami. Ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) vydrží ve vládě určitě do dubna, premiér Babiš březnové změny ve vládě vyloučil, s dubnem ale už není kategorický. Česko hlásí momentálně 8007 hospitalizovaných a již 24 810 úmrtí s covidem-19 od začátku pandemie. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Vláda chce dalších 30 dní stavu nouze. Babiš připustil výměnu ministrů

Zdroj Zdroj: blesk.cz     23.03.2021 (06:31)     Sekcia bulvar

Vláda Andreje Babiše (ANO) žádá Sněmovnu o prodloužení nouzového stavu o 30 dní, uvedl vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD). Od 6. dubna se rozšíří povinnost testování i na firmy do deseti zaměstnanců a živnostníky, kteří se při práci setkávají s třetími osobami. Ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) vydrží ve vládě určitě do dubna, premiér Babiš březnové změny ve vládě vyloučil, s dubnem ale už není kategorický. Česko hlásí momentálně 8007 hospitalizovaných a již 24 810 úmrtí s covidem-19 od začátku pandemie. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

Koronavirus ONLINE: 279 mrtvých v ČR a 4447 vyléčených. Bez roušek už za pár týdnů

Koronavirus ONLINE: 276 mrtvých v ČR a 4447 vyléčených. Bez roušek už příští týden?

Koronavirus ONLINE: Situace v ČR se zhoršuje, říká Hamáček. Zpřísnění opatření je ve hře

Koronavirus ONLINE: Řecko otevírá brány turistům. A podívejte se, jak vypadá cesta do Chorvatska

Koronavirus ONLINE: Roušky zahodíme s prázdninami. A Češi se hrnou do ciziny, těší cestovky

Koronavirus ONLINE: Vojtěch přidal pro Čechy u moře varování, už je 16 nakažených z ciziny

Koronavirus ONLINE: 280 mrtvých v ČR a 4474 vyléčených. Do Česka se vrací život

Koronavirus ONLINE: 280 mrtvých v ČR. Prymula promluvil o sundání roušek i dovolené Čechů

Koronavirus ONLINE: 281 mrtvých v ČR. Prymula promluvil o sundání roušek i dovolené Čechů

Koronavirus ONLINE: 299 mrtvých v ČR. Překazí cestování bez testů prudký nárůst nakažených?

Koronavirus ONLINE: 279 mrtvých v ČR a 4447 vyléčených. Do Česka se vrací život

Koronavirus ONLINE: Vlna omikronu nebude poslední, připustil premiér. A 6850 případů za den v ČR

Koronavirus ONLINE: „Je tady průs*r,“ připustil Rakušan. A chystá seznam pracovních karantén

Koronavirus ONLINE: 13 231 nakažených za čtvrtek v ČR. A uzdravený Hamáček

Koronavirus ONLINE: Nákaza v další kutnohorské firmě. A Češi opět vozí virus z ciziny

Koronavirus ONLINE: Češi se hrnou do ciziny, těší cestovky. A hranice otevírají i Poláci

Koronavirus ONLINE: „Čeká nás obrovská zkouška,“ varuje Hamáček. A 8325 případů za den v ČR

Koronavirus ONLINE: Nouzový stav je nyní nenahraditelný, míní Hamáček. A 19 682 úmrtí v ČR

Koronavirus ONLINE: Češi se opatření nezbaví ani po lockdownu, řekl Hamáček. A co nouzový stav?

Koronavirus ONLINE: Vojtěch připustil další opatření. A před Českem varuje i Čína

Koronavirus ONLINE: Hamáček zmínil katastrofu s nouzovým stavem a víc vakcíny pro Česko

Koronavirus ONLINE: Rusové hlásí druhou vakcínu, ČR 8325 případů za den. A Hamáček varuje

Koronavirus ONLINE: Hamáček chce nouzový stav i po Velikonocích. Pak skončí plošná opatření?

Koronavirus ONLINE: Hamáček chce lockdown protáhnout aspoň o týden. A co nouzový stav?

Koronavirus ONLINE: V kauze testů pro školáky už figuruje policie, hlásí Hamáček

Koronavirus ONLINE: Rekordních 17 278 případů za den v ČR. Hamáček: Situace není dobrá

Koronavirus ONLINE: Hamáček chce nouzový stav i na Velikonoce. Pak skončí plošná opatření?

Koronavirus ONLINE: Hamáček má plán proti odmítačům opatření. A PES „drží“ na 71 bodech

Koronavirus ONLINE: Karvinsko je krok od karantény. Petříček připustil proplácení testů

Koronavirus ONLINE: Do Řecka už v červenci. A Česko pomalu uvolní hranice

Koronavirus ONLINE: Češi si opět vozí nákazu z ciziny. A německé prostitutky spílají vládě

Koronavirus ONLINE: Přitvrzení u testů ve firmách. A Hamáček zmínil konec plošných opatření

Koronavirus ONLINE: Zeman odletěl z Česka. A Hamáček má plán proti odmítačům opatření

Koronavirus ONLINE: 242 případů za úterý v Česku. A Válek připustil další potíž u antibiotik

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy