Koronavirus ONLINE: Babiš promluvil o katastrofě. A tvrdší metr na cesty do Česka

Zdroj Zdroj: blesk.cz     05.02.2021 (08:25)     Sekcia bulvár

Za čtvrtek přibylo v Česku 8032 nově nakažených, podobně jako před týdnem. Rizikové skóre PES se drží na 71 bodech. Neprodloužení nouzového stavu by znamenalo totální kolaps zdravotního systému a obrovský nárůst úmrtnosti a katastrofu, řekl před odletem do Maďarska premiér Andrej Babiš (ANO). Společně s epidemiology a virology bude jednat se svým protějškem Viktorem Orbánem i s ministrem zahraničí Péterem Szijjártóem. Diskutovat budou zejména o maďarských zkušenostech s ruskou vakcínou Sputnik V. A pro cestující do Česka platí od pátku přísnější pravidla. V aktualizované cestovatelské mapě je nová kategorie velmi rizikových států, do níž patří například Slovensko, Velká Británie, Španělsko, Portugalsko, pobaltské země, Slovinsko nebo Irsko a většina zemí mimo Evropskou unii. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Koronavirus ONLINE: Tvrdší metr na cesty do Česka. A Babiš letí do Maďarska kvůli Sputniku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     05.02.2021 (00:25)     Sekcia bulvar

Za středu přibylo v Česku 9567 nově nakažených, před týdnem jich bylo o tisícovku méně. Rizikové skóre PES stouplo na 71, nad hodnotu 1 se v Česku vrátilo i reprodukční číslo. Pro cestující do Česka platí od pátku přísnější pravidla. V aktualizované cestovatelské mapě je nová kategorie velmi rizikových států, do níž patří například Slovensko, Velká Británie, Španělsko, Portugalsko, pobaltské země, Slovinsko nebo Irsko a většina zemí mimo Evropskou unii. A premiér Andrej Babiš (ANO) s expertním týmem epidemiologů a virologů navštíví Maďarsko. Jednat bude se svým protějškem Viktorem Orbánem i s ministrem zahraničí Péterem Szijjártóem. Diskutovat budou zejména o maďarských zkušenostech s ruskou vakcínou Sputnik V. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Babiš promluvil o katastrofě. A Blatný zvažuje zákaz cestování mezi kraji

Zdroj Zdroj: blesk.cz     05.02.2021 (11:05)     Sekcia bulvar

Za čtvrtek přibylo v Česku 8032 nově nakažených, podobně jako před týdnem. Rizikové skóre PES se drží na 71 bodech. Neprodloužení nouzového stavu by znamenalo totální kolaps zdravotního systému a obrovský nárůst úmrtnosti a katastrofu, řekl premiér. Ministr zdravotnictví Jan Blatný v České televizi připustil možnost dalšího omezení pohybu lidí, variantou je zákaz cestování mezi kraji. Vláda se tím bude zabývat v pondělí. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: 208 mrtvých v ČR. Babiš promluvil o změně u zavřených obchodů

Zdroj Zdroj: blesk.cz     22.04.2020 (17:37)     Sekcia bulvar

Česko hlásí už 208 mrtvých, koronavirem se dosud nakazilo 7087 lidí, vyléčených je 1989, aktuálně nakažených 4890. Premiér Andrej Babiš (ANO) už nechce prodloužit nouzový stav, který platí do 30. dubna. Vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) naopak dál hájí svůj názor, aby byl stav nouze prodloužen. Dění kolem šíření nemoci sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Babiš promluvil o katastrofě. A policie zarazila lyžovačku u Ostravy

Zdroj Zdroj: blesk.cz     05.02.2021 (16:05)     Sekcia bulvar

Za čtvrtek přibylo v Česku 8032 nově nakažených, podobně jako před týdnem. Rizikové skóre PES se drží na 71 bodech. Neprodloužení nouzového stavu by znamenalo totální kolaps zdravotního systému a obrovský nárůst úmrtnosti a katastrofu, uvedl premiér. Ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) v České televizi připustil možnost dalšího omezení pohybu lidí, variantou je zákaz cestování mezi kraji. Vláda se tím bude zabývat v pondělí. A policie zasahuje v areálu Vaňkův kopec u Ostravy, kde byl opět spuštěný vlek. Provozovatel podává vysvětlení. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Babiš promluvil o katastrofě. A pandemie „přikovala“ Čechy k televizím

Zdroj Zdroj: blesk.cz     05.02.2021 (18:55)     Sekcia bulvar

Za čtvrtek přibylo v Česku 8032 nově nakažených, podobně jako před týdnem. Rizikové skóre PES se drží na 71 bodech. Neprodloužení nouzového stavu by znamenalo totální kolaps zdravotního systému a obrovský nárůst úmrtnosti a katastrofu, uvedl premiér. Ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) v České televizi připustil možnost dalšího omezení pohybu lidí, variantou je zákaz cestování mezi kraji. Vláda se tím bude zabývat v pondělí. A sledovanost televizí byla loni nejvyšší za 24 let měření. Lidé strávili před obrazovkou téměř čtyři hodiny denně. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Babiš promluvil o katastrofě. A drsná zpráva ze Slovenska o britské mutaci

Zdroj Zdroj: blesk.cz     05.02.2021 (20:20)     Sekcia bulvar

Za čtvrtek přibylo v Česku 8032 nově nakažených, podobně jako před týdnem. Rizikové skóre PES se drží na 71 bodech. Neprodloužení nouzového stavu by znamenalo totální kolaps zdravotního systému a obrovský nárůst úmrtnosti a katastrofu, uvedl premiér. Ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) v České televizi připustil možnost dalšího omezení pohybu lidí, variantou je zákaz cestování mezi kraji. Vláda se tím bude zabývat v pondělí. A Slovensko zjistilo nakažlivější mutaci koronaviru u 74 procent zkoumaných vzorků, tamní vláda prodloužila nouzový stav o dalších 40 dnů. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Lockdown Česka se blíží? Babiš promluvil o katastrofě, ve hře řada tvrdých opatření

Zdroj Zdroj: blesk.cz     24.02.2021 (18:07)     Sekcia bulvar

Vláda se chystá na další dramatické zpřísnění opatření v Česku. Na tiskové konferenci to řekl premiér Andrej Babiš (ANO). Opatření by měla být podobná těm, která byla v první vlně na jaře loňského roku. A možná ještě přísnější. Podle TN.cz je ve hře kromě zavření školek a 1. a 2. tříd základních škol mj. i zákaz pohybu dále než 20 kilometrů od domova či zavření všech obchodů s výjimkou těch s potravinami a léky.

 

Koronavirus ONLINE: 8559 nových případů za pátek. A Babiš promluvil o katastrofě

Zdroj Zdroj: blesk.cz     06.02.2021 (07:59)     Sekcia bulvar

Za pátek přibylo v Česku 8559 nově nakažených, podobně jako před týdnem. Rizikové skóre PES stouplo na 73 bodů. Neprodloužení nouzového stavu by znamenalo totální kolaps zdravotního systému a obrovský nárůst úmrtnosti a katastrofu, uvedl premiér. Stejně situaci vidí ministr vnitra Jan Hamáček. Ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) v České televizi připustil možnost dalšího omezení pohybu lidí, variantou je zákaz cestování mezi kraji. Vláda se tím bude zabývat v pondělí. A Slovensko zjistilo nakažlivější mutaci koronaviru u 74 procent zkoumaných vzorků, tamní vláda prodloužila nouzový stav o dalších 40 dnů. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Vláda chystá tvrdé vypnutí Česka, děti se do škol nevrátí. Babiš promluvil o katastrofě

Zdroj Zdroj: blesk.cz     24.02.2021 (10:55)     Sekcia bulvar

Vláda se chystá na další dramatické zpřísnění opatření v Česku. Na tiskové konferenci to řekl premiér Andrej Babiš (ANO). Opatření by měla být podobná těm, která byla v první vlně na jaře loňského roku. Odpoledne chce jednat s opozicí a experty a večer vláda zasedne znovu a probere žádost o další prodloužení nouzového stavu. Podle Babiše je situace v Česku velmi špatná. Původně měl kabinet řešit návrat dětí do lavic, Babiš přiznal, že se tak nestane.  

 

Koronavirus ONLINE: Čtvrtý stupeň PSA od pátku. Babiš tepal ministry a prázdniny se prodlouží

Zdroj Zdroj: blesk.cz     14.12.2020 (18:30)     Sekcia bulvar

Vláda v pondělí odsouhlasila návrat Česka do 4. stupně protiepidemického systému PES, zpřísnění opatření přijde v pátek, oznámil po jednání kabinetu premiér Andrej Babiš (ANO). Babiš své ministry pokáral za to, že ještě před jednáním vypouštěli různé termíny zpřísnění a zároveň slíbil 100procentní kompenzace za zavření provozů. Školákům a studentům se prodlouží vánoční prázdniny o 21. a 22. prosinec, rozhodlo ministerstvo školství. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

Koronavirus ONLINE: Babiš promluvil o výměně ministrů a dalších 30 dní stavu nouze?

Koronavirus ONLINE: Česko spadne do 4. stupně PSA, prázdniny se prodlouží. A Babiš tepal ministry

Koronavirus ONLINE: 7889 nakažených za úterý a zhoršené skóre. Nakazil se i šéf Sněmovny

Koronavirus ONLINE: Zpřísnění na cestách z dovolené. Babiš: Covid končí, lidé se radují

Koronavirus ONLINE: Pád Česka bude ještě tvrdší, míní ČNB. A pražská radnice v karanténě

Koronavirus ONLINE: Do Česka míří nadějné léky, hlásí Babiš. A peníze pro zavřené skiareály

Koronavirus ONLINE: Nejvíc hospitalizovaných od poloviny června. Babiš: Covid končí, lidé se radují

Koronavirus ONLINE: Antigenní testování Čechů bude už od středy, slibuje Babiš

Koronavirus ONLINE: Prymula promluvil o návratu na ministerstvo. A Babiš hlásí nadějný lék

Koronavirus ONLINE: Babiš chce po rekordním růstu v Česku rozdat miliony roušek a respirátorů

Lockdown Česka se blíží? Vláda chystá tvrdé vypnutí země, Babiš promluvil o katastrofě

Vláda chystá tvrdé vypnutí Česka, zavřou i školy a školky? Babiš promluvil o katastrofě

Koronavirus ONLINE: Babiš řekl detaily u očkování, kdo má přednost? A část nemocnic hlásí plno

Koronavirus ONLINE: 7889 případů v ČR za úterý. Na testy zdarma míří řada Čechů

Koronavirus ONLINE: Nová mutace se objevila v další zemi. A 19 500 vakcín míří do Česka

Koronavirus ONLINE: Babiš a Zeman vyškrtli po kritice z oběda rodiny. A mutace se dál šíří

Koronavirus ONLINE: Po Velikonocích budeme očkovat 100 tisíc lidí denně, slibuje Babiš

Koronavirus ONLINE: Babiš tepal ministry, Blatný nasadí druhého PSA a prázdniny se prodlouží

Koronavirus ONLINE: Mírnější pravidla pro cestování do Česka. A více „zelených“ zemí

Koronavirus ONLINE: Skóre PES opět stouplo, Babiš chce zrušit vánoční trhy

Koronavirus ONLINE: Babiš promluvil o rozpuštění Smejkalovy skupiny. A 1126 případů za pondělí

Koronavirus ONLINE: Vánoční trhy bych zrušil úplně, říká Babiš. 4. stupeň PES je jistota

Koronavirus ONLINE: 57 případů za neděli. A mírnější pravidla pro cestování do Česka

Koronavirus ONLINE: 1788 případů za středu v ČR. Covid chytil i Babiš, má horečku

Koronavirus ONLINE: Přitvrzení na Čechy už neplatí, varuje Prymula. A Babiš vrší sliby

Koronavirus ONLINE: Zpřísnění opatření už je jistota, Babiš chce zrušit vánoční trhy

Koronavirus překazil cesty i další plány Zemana s Babišem. Odložili i společné setkání

Koronavirus ONLINE: 1668 případů za čtvrtek v ČR. Covid chytil i Babiš, má horečku

Koronavirus ONLINE: 330 nových případů v ČR, nejvíc od 3. dubna. A Babiš pro karanténu na 10 dní

Koronavirus ONLINE: 204 mrtvých v ČR. Babiš promluvil o změně u zavřených obchodů

Koronavirus ONLINE: Vláda „žene“ Čechy z hor, omezila i setkávání. Utrum mají i trhy

Koronavirus ONLINE: Špatná zpráva pro Karvinsko. A Prymula promluvil o schůzce s Vojtěchem

Koronavirus ONLINE: Babiš dostal třetí dávku vakcíny. A karanténa se možná zkrátí

ONLINE: Zelenskyj promluvil o zrůdách, zbabělosti a katastrofě! Rusové použijí ještě víc bomb, varuje

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy