Koronavirus ONLINE: 9902 nakažených za úterý v ČR. A očkování dětí nad 5 let začalo

Zdroj Zdroj: blesk.cz     03.11.2021 (17:54)     Sekcia bulvár

Epidemie koronaviru v Česku s mutací delta zesiluje. Za úterý přibylo 9902 nově odhalených případů nákazy, uvedly krajské hygienické stanice. Hospitalizovaných už je 2058. Ministerstvo zdravotnictví podle šéfa resortu Adama Vojtěcha (za ANO) zvažuje úpravy protiepidemických opatření pro hromadné akce. Z testů pro bezinfekčnost by se mohly uznávat jen PCR. A USA začalo očkování dětí nad 5 let, dostávají vakcínu Pfizer. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Koronavirus ONLINE: 9902 nakažených za úterý v ČR. A přes 2000 lidí už je v nemocnicích

Zdroj Zdroj: blesk.cz     03.11.2021 (08:20)     Sekcia bulvar

Epidemie koronaviru v Česku s mutací delta zesiluje. Za úterý přibylo 9902 nově odhalených případů nákazy, uvedly krajské hygienické stanice. Hospitalizovaných už je 2058. Zhruba 28 milionů dětí ve věku od pěti do 11 let má nyní ve Spojených státech nárok na vakcínu proti covidu-19 od společností Pfizer a BioNTech. Zelenou dala očkovací látce pro tuto věkovou skupinu ředitelka tamního Střediska pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) Rochelle Walenská. A Sasko chce od pondělí vyhlásit rozsáhlou uzávěru pro neočkované proti covidu-19, nedostanou se do restaurací, hospod, kin ani na stadiony. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: 9902 nakažených za den v ČR. A vakcína pro děti od pěti let má zelenou v USA

Zdroj Zdroj: blesk.cz     03.11.2021 (07:05)     Sekcia bulvar

Epidemie koronaviru v Česku s mutací delta zesiluje. Za úterý přibylo 9902 nově odhalených případů nákazy, uvedly krajské hygienické stanice. Hospitalizovaných bylo podle úterních dat 1813 lidí. Zhruba 28 milionů dětí ve věku od pěti do 11 let má nyní ve Spojených státech nárok na vakcínu proti covidu-19 od společností Pfizer a BioNTech. Zelenou dala očkovací látce pro tuto věkovou skupinu ředitelka tamního Střediska pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) Rochelle Walenská. A Sasko chce od pondělí vyhlásit rozsáhlou uzávěru pro neočkované proti covidu-19, nedostanou se do restaurací, hospod, kin ani na stadiony. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Čtvrtina Čechů si za pandemie pohoršila. A 9902 nakažených za úterý v ČR

Zdroj Zdroj: blesk.cz     03.11.2021 (13:50)     Sekcia bulvar

Epidemie koronaviru v Česku s mutací delta zesiluje. Za úterý přibylo 9902 nově odhalených případů nákazy, uvedly krajské hygienické stanice. Hospitalizovaných už je 2058. Ministerstvo zdravotnictví podle šéfa resortu Adama Vojtěcha (za ANO) zvažuje úpravy protiepidemických opatření pro hromadné akce. Z testů pro bezinfekčnost by se mohly uznávat jen PCR. A víc než čtvrtina Češek a Čechů si od začátku epidemie finančně pohoršila. Největší propad zažívají lidé s nízkým příjmem. Naopak desetina lidí je na tom lépe než před covidovou nákazou, uvedl STEM ve spolupráci s KPMG. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: WHO dala zelenou sedmé vakcíně. A 9902 nakažených za úterý v ČR

Zdroj Zdroj: blesk.cz     03.11.2021 (14:30)     Sekcia bulvar

Epidemie koronaviru v Česku s mutací delta zesiluje. Za úterý přibylo 9902 nově odhalených případů nákazy, uvedly krajské hygienické stanice. Hospitalizovaných už je 2058. Ministerstvo zdravotnictví podle šéfa resortu Adama Vojtěcha (za ANO) zvažuje úpravy protiepidemických opatření pro hromadné akce. Z testů pro bezinfekčnost by se mohly uznávat jen PCR. A Světová zdravotnická organizace (WHO) dnes oznámila, že schválila k nouzovému použití vakcínu proti nemoci covid-19 od indické firmy Bharat Biotech. Očkovací přípravek Covaxin tak bude moci být zařazen do programu COVAX, který je určený chudým zemím. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Vojtěch promluvil o očkování dětí pod 12 let. A kritika třetí dávky

Zdroj Zdroj: blesk.cz     09.09.2021 (16:58)     Sekcia bulvar

Epidemie koronaviru v Česku s mutací delta výrazně posiluje, ve středu laboratoře odhalily 376 nakažených. Oproti úterý je to o 207 méně, v mezitýdenním srovnání o 114 víc. V nemocnicích je 96 lidí. Slovensko začalo očkovat i děti pod 12 let, ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) uvedl, že to zatím neplánuje. A africký zdravotní odborník kritizoval aplikování třetích dávek, když jeho kontitent stále nemá dost vakcín ani pro ty první. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Velká kontrola z hygieny po celém Česku. A 9902 nakažených za úterý

Zdroj Zdroj: blesk.cz     04.11.2021 (06:35)     Sekcia bulvar

Epidemie koronaviru v Česku s mutací delta zesiluje. Za úterý přibylo 9902 nově odhalených případů nákazy, uvedly krajské hygienické stanice. Hospitalizovaných už je 2058. Centrální řídící tým probere zpřísnění opatření v zemi, mohl by například zrušit antigenní testy jako propustku na hromadné akce. A po celém Česku budou dnes hygienici s policisty kontrolovat dodržování opatření, která byla přijata kvůli epidemii covidu-19. Hlavní hygienička Pavla Svrčinová už dříve řekla, že v každém okrese bude v terénu jedna až dvě kontrolní skupiny. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: 9902 nakažených za úterý v ČR. Vojtěch zvažuje přitvrdit u hromadných akcí

Zdroj Zdroj: blesk.cz     03.11.2021 (12:45)     Sekcia bulvar

Epidemie koronaviru v Česku s mutací delta zesiluje. Za úterý přibylo 9902 nově odhalených případů nákazy, uvedly krajské hygienické stanice. Hospitalizovaných už je 2058. Ministerstvo zdravotnictví podle šéfa resortu Adama Vojtěcha (za ANO) zvažuje úpravy protiepidemických opatření pro hromadné akce. Z testů pro bezinfekčnost by se mohly uznávat jen PCR. Zhruba 28 milionů dětí ve věku od pěti do 11 let má nyní ve Spojených státech nárok na vakcínu proti covidu-19 od společností Pfizer a BioNTech. Zelenou dala očkovací látce pro tuto věkovou skupinu ředitelka tamního Střediska pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) Rochelle Walenská. A Sasko chce od pondělí vyhlásit rozsáhlou uzávěru pro neočkované proti covidu-19, nedostanou se do restaurací, hospod, kin ani na stadiony. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Malé děti zatím bez vakcíny. A zpřísnění pro 100 milionů Američanů

Zdroj Zdroj: blesk.cz     09.09.2021 (21:53)     Sekcia bulvar

Epidemie koronaviru v Česku s mutací delta výrazně posiluje, ve středu laboratoře odhalily 376 nakažených. Oproti úterý je to o 207 méně, v mezitýdenním srovnání o 114 víc. Slovensko začalo očkovat i děti pod 12 let, ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) uvedl, že to zatím neplánuje. A americký prezident Joe Biden oznámil, že všichni pracovníci ve firmách nad 100 pracovníků budou muset být očkovaní, nebo se pravidelně testovat. Týkat se to bude cca 100 milionů Američanů. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Pfizer nově i pro děti 12 až 15 let. Očkování 45+ začalo, 40+ příští týden

Zdroj Zdroj: blesk.cz     11.05.2021 (00:01)     Sekcia bulvar

Epidemie koronaviru v Česku zpomaluje. Za neděli přibylo 381 nových případů. Byl to nejnižší denní přírůstek od konce srpna. Od půlnoci na úterý dostali možnost přihlásit se k očkování i všichni lidé 45+, již příští týden se pak mají otevřít registace pro 40+. V USA schválil úřad FDA vakcínu Pfizer i pro děti ve věku 12 - 15 let. Česká vláda vyhlásila řadu změn od 17. května, otevřou se mj. zahrádky restaurací. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Rekordních 28 469 nakažených za úterý v ČR. A vláda rozhodne o povinném očkování

Zdroj Zdroj: blesk.cz     19.01.2022 (06:30)     Sekcia bulvar

Epidemie koronaviru v Česku dál sílí, v úterý testy odhalily rekordní počet nakažených. Bylo to 28 469 případů, o zhruba 16 000 víc než před týdnem. Vláda se bude ve středu zabývat vyhláškou o povinném očkování, o které rozhodl předcházející kabinet Andreje Babiše (ANO). Premiér Petr Fiala (ODS) ale neprozradil, zda zruší vyhlášku celou, nebo z ní jen vyčlení lidi nad 60 let a profesní skupiny tam ponechá. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

Koronavirus ONLINE: Zhoršení všech ukazatelů PES. A očkování pokračuje i na Silvestra

Koronavirus ONLINE: Boj proti povinné vakcíně vede 14 senátorů. A 10 169 nakažených za úterý v ČR

Koronavirus ONLINE: Očkování dětí proti covidu se nezdá WHO. Vidí morální problém

Koronavirus ONLINE: Nával v Brně na vakcínu bez registrace. A 302 nakažených za úterý

Koronavirus ONLINE: Padl rekord, testy odhalily 28 469 nakažených. A vláda rozhodne o povinném očkování

Koronavirus ONLINE: Rekordních 28 469 nakažených za úterý v ČR. Lidí v nemocnicích mírně přibylo

Koronavirus ONLINE: 7889 nakažených za úterý a zhoršené skóre. Nakazil se i šéf Sněmovny

Koronavirus ONLINE: 470 nakažených za svátek v Česku. A rekordně málo vyočkovaných dávek

Koronavirus ONLINE: 755 případů za úterý v ČR. U Válka chystají novou očkovací kampaň

Koronavirus ONLINE: 263 případů za úterý v Česku. A v Rakousku je nejvíc nakažených od května

Koronavirus ONLINE: 10 169 nakažených za úterý v ČR. A vláda zkrátí izolaci a karanténu

Koronavirus v Praze: 306 nakažených za úterý, epidemie dál slábne

Koronavirus ONLINE: Očkovaní ani prodělání covidu už z karantény „nevykoupí“. A 10 169 případů za úterý

Koronavirus ONLINE: Varování před lockdownem v Česku. Očkování dětí 5+ schválil úřad v USA

Koronavirus ONLINE: 16 329 případů za den v Česku a nával v obchodech i na sjezdovkách

Koronavirus ONLINE: Vlažný zájem o očkování dětí 5+ v ČR. A covid má i ministr zdravotnictví

Koronavirus ONLINE: Vláda umrtví Česko. A další inzerát na očkování sklízí posměch

Koronavirus ONLINE: 12 366 nakažených za úterý v ČR. A povinné očkování torpéduje i Křeček

Koronavirus ONLINE: 16 329 případů za den v ČR. A zákaz přijímat část pacientů do nemocnic

Koronavirus ONLINE: Nejvíc nakažených od prosince v ČR. A na povinné očkování Němců tlačí i kancléř

Koronavirus ONLINE: Boj o termíny na očkování čeká i zdravotníky a 6910 nakažených za pondělí

Koronavirus ONLINE: Vakcíny i pro Plzeň. A další problémy s davy sáňkařů na českých kopcích

Koronavirus ONLINE: Zkazí Zlínský kraj nákupy všem Čechům? A očkování pro lidi 18+ asi od července

Koronavirus ONLINE: 13 tisíc nakažených za pátek. Blatný na neděli chystá novinku k očkování

Koronavirus ONLINE: 3229 případů za úterý v ČR. A registrace k očkování i pro lidi 55+

Koronavirus ONLINE: Rekordních 28 469 případů za úterý v ČR. V nemocnicích je 1635 lidí

Koronavirus ONLINE: 3246 nakažených za den v Česku a 620 hospitalizovaných. Vláda přitvrdí

Koronavirus ONLINE: Očkování dětí nad 12 let ještě v červnu. A 505 případů za čtvrtek v ČR

Koronavirus ONLINE: Očkování Čechů 45+, Pfizer i pro děti a koncert pro 2500 lidí v Praze

Koronavirus ONLINE: Prezident má covid a čeká ho izolace. A 10 169 nakažených za úterý v ČR

Koronavirus ONLINE: Babiš chce očkovat děti, u 30+ začala registrace. A 658 případů za úterý

Koronavirus ONLINE: 804 případů za pondělí v ČR. A povinné očkování učitelů v New Yorku

Koronavirus ONLINE: Očkování dětí budí emoce. A vakcinologové řeší doporučení pro těhotné

Koronavirus ONLINE: Rekordních 28 469 případů za úterý v ČR. Testy v práci odhalily tisíce nákaz

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy