Zeman, Fiala a další politické špičky dorazí na pietu: Česko si připomíná 77. výročí konce války

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.05.2022 (09:30)     Sekcia bulvár

Česká republika si v neděli připomíná 77. výročí konce druhé světové války v Evropě. Čelní politici a představitelé armády se okolo 10:30 sejdou u Národního památníku v Praze na Vítkově, kde položí věnce. Neměl by tu chybět prezident Miloš Zeman či premiér Petr Fiala (ODS), předsedové Senátu a Sněmovny Miloš Vystrčil (ODS) a Markéta Pekarová Adamová (TOP 09), ministryně obrany Jana Černochová (ODS), pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) a náčelník generálního štábu Aleš Opata. Vzpomínkové akce probíhají i na dalších místech v Česku. A prezident Zeman kolem poledne také jmenuje nové generály. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Zeman, Fiala a další politické špičky na pietě: Česko si připomíná 77. výročí konce války

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.05.2022 (11:11)     Sekcia bulvar

Česká republika si v neděli připomíná 77. výročí konce druhé světové války v Evropě. Čelní politici a představitelé armády se v 10:30 sešli u Národního památníku v Praze na Vítkově, kde položí věnce. Nechyběl prezident Miloš Zeman či premiér Petr Fiala (ODS), předsedové Senátu a Sněmovny Miloš Vystrčil (ODS) a Markéta Pekarová Adamová (TOP 09), ministryně obrany Jana Černochová (ODS), pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) a náčelník generálního štábu Aleš Opata. Vzpomínkové akce probíhají i na dalších místech v Česku. A prezident Zeman kolem poledne také jmenuje nové generály.

 

ŽIVĚ: Zeman, Fiala a další politické špičky na pietě: Česko si připomíná 77. výročí konce války

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.05.2022 (10:30)     Sekcia bulvar

Česká republika si v neděli připomíná 77. výročí konce druhé světové války v Evropě. Čelní politici a představitelé armády se v 10:30 sešli u Národního památníku v Praze na Vítkově, kde položí věnce. Nechybí prezident Miloš Zeman či premiér Petr Fiala (ODS), předsedové Senátu a Sněmovny Miloš Vystrčil (ODS) a Markéta Pekarová Adamová (TOP 09), ministryně obrany Jana Černochová (ODS), pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) a náčelník generálního štábu Aleš Opata. Vzpomínkové akce probíhají i na dalších místech v Česku. A prezident Zeman kolem poledne také jmenuje nové generály.

 

Česko si připomíná 76 let od konce 2. světové války. Zeman jmenuje generály, Koudelku ne?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.05.2021 (08:10)     Sekcia bulvar

Česká republika si v sobotu připomíná 76. výročí konce druhé světové války v Evropě. Čelní politici a představitelé armády položí věnce u Národního památníku v Praze na Vítkově. Chybět tu nebude prezident Miloš Zeman, naopak premiér Andrej Babiš (ANO) se kvůli summitu v Portugalsku zastavil už o den dřív. Vzpomínkové akce se uskuteční i na dalších místech v Česku. A prezident Zeman jmenuje také nové generály. Mezi návrhy, které na Pražský hrad poslala vláda, jsou vojáci, policisté i zástupci tajných služeb nebo hasičů. Šéf BIS Michal Koudelka ale zřejmě i tentokrát přijde zkrátka.

 

Přímý přenos: Zeman v roušce uctil oběti 2. světové války. Babiš a Duka kvůli viru dorazí později

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.05.2020 (10:35)     Sekcia bulvar

Ve výrazně pozměněné a redukované podobě si letos Česká republika připomíná 75. výročí konce druhé světové války. Tradiční pietní akt na pražském Vítkově musí respektovat přísná hygienický opatření. Politici budou na místo přijíždět postupně v desetiminutových intervalech, po položení věnce opět odjedou. Jako první v roušce přijel prezident Miloš Zeman.

 

Pietní akt na Vítkově: Politické špičky Česka si připomenou Den vítězství

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.05.2023 (09:12)     Sekcia bulvar

Na mnoha místech v Česku si dnes lidé připomenou 78. výročí konce druhé světové války. Tradiční pietní akt za účasti nejvyšších představitelů státu se uskuteční od 10:00 u Národního památníku na pražském Vítkově, zúčastní se ho se mj. premiér Petr Fiala (ODS), předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS), ministryně obrany Jana Černochová (ODS), náčelník Generálního štábu Karel Řehka a předsedkyně Sněmovny Markéta Pekarová Adamová (TOP 09), pražský primátor Bohuslav Svoboda (ODS). V Plzni končí Slavnosti svobody, které připomínají osvobození města americkou armádou. Konají se ale i netradiční akce, v Blatné na Strakonicku k výročí konce války chystají odpoledne pouliční swingový piknik.

 

Politické špičky s Pavlem v čele si připomínají Den vítězství: Svoboda a mír nejsou zadarmo

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.05.2023 (10:28)     Sekcia bulvar

Na mnoha místech v Česku si dnes lidé připomínají 78. výročí konce druhé světové války. Tradiční pietní akt za účasti nejvyšších představitelů státu se uskuteční od 10:00 u Národního památníku na pražském Vítkově, zúčastní se ho se mj. prezident Petr Pavel, premiér Petr Fiala (ODS), předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS), ministryně obrany Jana Černochová (ODS), náčelník Generálního štábu Karel Řehka, předsedkyně Sněmovny Markéta Pekarová Adamová (TOP 09) a pražský primátor Bohuslav Svoboda (ODS). V Plzni končí Slavnosti svobody, které připomínají osvobození města americkou armádou. Konají se ale i netradiční akce, v Blatné na Strakonicku k výročí konce války chystají odpoledne pouliční swingový piknik.

 

Politické špičky s Pavlem v čele si připomněly Den vítězství: Svoboda a mír nejsou zadarmo

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.05.2023 (10:46)     Sekcia bulvar

Na mnoha místech v Česku si dnes lidé připomínají 78. výročí konce druhé světové války. Tradiční pietní akt za účasti nejvyšších představitelů státu se uskutečnil od 10:00 u Národního památníku na pražském Vítkově, zúčastnili se ho se mj. prezident Petr Pavel, premiér Petr Fiala (ODS), předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS), ministryně obrany Jana Černochová (ODS), náčelník Generálního štábu Karel Řehka, předsedkyně Sněmovny Markéta Pekarová Adamová (TOP 09) a pražský primátor Bohuslav Svoboda (ODS). V Plzni končí Slavnosti svobody, které připomínají osvobození města americkou armádou. Konají se ale i netradiční akce, v Blatné na Strakonicku k výročí konce války chystají odpoledne pouliční swingový piknik.

 

Politické špičky slavily vznik Slovenska: Klaus na roztrhání, okouzlující Čaputová i Fiala s Orbánem

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.01.2023 (13:01)     Sekcia bulvar

Zatímco Česká republika svůj vznik moc neslaví a stále připomíná hlavně výročí neexistujícího státu, nejvyšší slovenští představitelé 30. výročí své republiky oslavili nadvakrát - napřed hned 1. ledna, v sobotu přidali ještě galavečer. Zúčastnili se četní VIP hosté z Česka i dalších zemí Visegrádské čtyřky.

 

Zeman na Vítkově vstal z vozíku na hymnu. Česko si připomíná konec 2. světové války

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.05.2021 (11:38)     Sekcia bulvar

Česká republika si v sobotu připomíná 76. výročí konce druhé světové války v Evropě. Čelní politici a představitelé armády položili věnce u Národního památníku v Praze na Vítkově. Nechyběl tu prezident Miloš Zeman, poprvé na invalidním vozíku, naopak premiér Andrej Babiš (ANO) se kvůli summitu v Portugalsku zastavil už o den dřív. Vzpomínkové akce probíhají i na dalších místech v Česku. A prezident Zeman jmenuje také nové generály. Mezi návrhy, které na Pražský hrad poslala vláda, jsou vojáci, policisté i zástupci tajných služeb nebo hasičů. Šéf BIS Michal Koudelka ale zřejmě i tentokrát přijde zkrátka.

 

ŽIVĚ: Zeman na Vítkově vstal z vozíku na hymnu. Česko si připomíná konec 2. světové války

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.05.2021 (10:40)     Sekcia bulvar

Česká republika si v sobotu připomíná 76. výročí konce druhé světové války v Evropě. Čelní politici a představitelé armády položili věnce u Národního památníku v Praze na Vítkově. Nechyběl tu prezident Miloš Zeman, poprvé na invalidním vozíku, naopak premiér Andrej Babiš (ANO) se kvůli summitu v Portugalsku zastavil už o den dřív. Vzpomínkové akce probíhají i na dalších místech v Česku. A prezident Zeman jmenuje také nové generály. Mezi návrhy, které na Pražský hrad poslala vláda, jsou vojáci, policisté i zástupci tajných služeb nebo hasičů. Šéf BIS Michal Koudelka ale zřejmě i tentokrát přijde zkrátka. Sledujte přímý přenos na Blesk.cz.

ŽIVĚ: Zeman jmenuje generály. Na Vítkově vstal z vozíku. Česko si připomíná konec války

ŽIVĚ: Pieta na Vítkově poprvé se Zemanem na vozíku? Česko si připomíná konec 2. světové války

Fiala o roce války: Barbarství a překročené meze! Ukrajina musí zvítězit i kvůli Buče

Zeman píše Putinovi. Ne kvůli hlídaným politikům, ale oslavám konce 2. světové války

Zeman píše Putinovi. Ne kvůli kvůli hlídaným politikům, ale oslavám konce 2. světové války

ONLINE: Zelenskyj se bojí „nebývale krutého činu“ Ruska. A Fiala slíbil další pomoc Česka

Nezodpovědní úředníci, stěžuje si ruský velvyslanec při výročí na Česko. A ohání se Zemanem

Smutné výročí: Před 80 lety hnali nacisté Židy z Plzně na smrt

Přímý přenos: Zeman i Babiš v roušce uctili oběti 2. světové války. Vir politiky rozdělil

Česko si připomíná smrt Milady Horákové. Vystrčil míří na pietu, Jourová varuje

Zeman, Babiš i Duka v rouškách uctili oběti 2. světové války. Kvůli viru každý zvlášť

ŽIVĚ: Slavnostní vyzvednutí korunovačních klenotů. Dorazí Zeman, Fiala a další klíčníci

Evropa slaví 75 let od konce 2. světové války. Projev chystá i královna Alžběta II.

Bez fanfár a davů: Moskva slaví výročí konce války skromně, Putin promluvil z izolace

Zeman jmenoval generálku, šéfa BIS ne. Na Vítkově vstal z vozíku, na Hradě káral za oblek

Kruté fotosvědectví: Vyhnání 2064 Židů z Plzně!

Politici si na Vítkově připomněli výročí vzniku Československa, dorazil i Zeman

ŽIVĚ: Válek na tiskovce k výpadkům léků. Fiala slíbil: Do ČR dorazí mimořádná dávka penicilinu

Zeman podporuje obrannou smlouvu s USA, řekl Fiala. A zmínil, co prezidentovi leží na srdci

Češi si připomínají vznik republiky. Na pietu na Vítkově dorazí Babiš, Vystrčil i Zemanův muž

Invaze 1968 jako dnešní Ukrajina? Fiala zmínil komplexy Rusů, Lipavský nezlomnost Ukrajinců

Fiala slíbil: Do Česka dorazí mimořádná dávka penicilinu. Válek chystá tiskovku k výpadkům léků

Zeman po pietě jmenoval generály, šéf BIS zase „ostrouhal“. Politici připomínali Ukrajinu

Jinak to nešlo, odmítá armáda kritiku za pietu. A řekla, proč na Vítkově chyběly prapory i salvy

Fiala slíbil: Do Česka dorazí mimořádná dávka penicilinu. Válek mluví o půl milionu balení antibiotik

Česko si připomíná 81. výročí atentátu na Heydricha: Lidé v Praze u památníku Anthropoid uctili památku Kubiše a Gabčíka

Zeman dal Putinovi „košem“. Přehlídku v Moskvě vynechá kvůli koronaviru

Fiala při druhém výročí války zmínil Putinův zrůdný režim. Lipavský přidal varování

Politici si připomněli konec války

Šéfům odborů jde o politické ambice, míní Fiala. Ukázal na schůzky s opozicí a boj o Hrad

Pavel na místě, kde Zeman nebyl osm let: Prezident v Terezíně varoval před únavou z války

17. listopad ONLINE: Fiala a další politici na Národce. „Sekta,“ volali na Babiše a špičky ANO

Čeští velvyslanci na poradě: Fiala varoval před ruským imperialismem. Dorazí i Kuleba

Čeští velvyslanci na poradě v Praze: Fiala varoval před ruským imperialismem. Dorazí i Kuleba

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy