Zlínský uragán smetl v přípravě Trenčín. Za čtvrt hodiny nasázel pět branek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.08.2020 (15:10)     Sekcia sport

To byla smršť! Přestože fotbalisté Zlína prohrávali s Trenčínem v 58. minutě 0:2, slovenského soupeře přejeli 5:2. Ztrátu otočili za pět minut, dohromady za čtvrt hodiny nasypali soupeři pět gólů. „A mohli jsme jich dát ještě více,“ poznamenal spokojený trenér Bohumil Páník. celý článek

Vítkovice v přípravě přehrály Trenčín

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.09.2022 (19:20)     Sekcia sport

Přípravné hokejové utkání: HC Vítkovice Ridera - HK Dukla Trenčín 7:2 (3:0, 2:0, 2:2) Branky: 3. a 50. Raskob, 18. a 58. Lindberg, 16. Roberts Bukarts, 29. Mueller, 39. Koch - 48. Sojčík, 58. Razgals.

Plzeňský Alk(zmaar) číslo 2! Liberec nasázel chybujícímu soupeři čtyři góly a po 13 letech slaví

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.08.2020 (18:25)     Sekcia sport

Třináct let dlouhé domácí trápení s Plzní utnul Liberec impozantním způsobem! Slovan díky famóznímu začátku zdolal Viktoriány ve 2. ligovém kole 4:1 a připsal si první body v sezoně. Během čtvrt hodiny Slovan nasázel Západočechům tři góly, hosté během první půle stačili jen snížit díky přísné penaltě. Čtvrtý zásah přidali Severočeši po pauze.

Vlahovič spasil favorita čtvrt hodiny před koncem

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.10.2022 (20:12)     Sekcia sport

Fotbalisté Juventusu zvítězili v 10. kole italské ligy na hřišti městského rivala FC Turín 1:0. Čtvrt hodiny před koncem se po rohu trefil Vlahovič.

Trenčín remizoval s Vyškovem

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.01.2022 (20:10)     Sekcia sport

Zimní fotbalová Tipsport liga: Skupina D: Trenčín - Vyškov 1:1 (0:0).

Wawrinka zvládl odehrát jen čtvrt hodiny ze semifinále v Metách

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.09.2022 (16:00)     Sekcia sport

Trojnásobný grandslamový šampion Stan Wawrinka zvládl odehrát pouze čtvrt hodiny ze semifinálového utkání na turnaji v Metách proti Alexandru Bublikovi. Sedmatřicetiletý švýcarský tenista utkání vzdal kvůli zdravotním problémům ve čtvrtém gamu za stavu 1:2.

Remíza jen se štěstím, uznal Vrba. Po nezdaru na Slovácku by zlínský kouč uvítal v ligové pauze posily

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.09.2023 (22:22)     Sekcia sport

Na premiérové vítězství v nové sezoně nad Teplicemi v dalším ligovém duelu na hřišti Slovácka bodově nenavázali. Fotbalisté Zlína sice favorita dlouho trápili, avšak čtvrt hodiny před koncem v prestižním derby blízkých soupeřů inkasovali a vrátili se z Uherského Hradiště domů s prázdnou.

Budějovickým fotbalistům se v přípravě nedaří. Schytali debakl s Lodží

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.01.2023 (15:36)     Sekcia sport

Fotbalisté Českých Budějovic podlehli v přípravě 0:4 Lodži a na soustředění v tureckém Beleku prohráli i druhé utkání. Třetí tým polské ligy nasázel všechny branky už v prvním poločase, hattrickem se blýskl útočník Bartlomiej Pawlowski. K vítězství pomohl i záložník Marek Hanousek.

Uragán Pasta řádil v NHL. Kouč jen smekl a děkoval

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.02.2021 (10:00)     Sekcia sport

Uragán Pasta řádí v zámoří. Český útočník David Pastrňák po zářijové operaci kyčle nastoupil ve slavné lize až 30. ledna a ve třech zápasech stihl obhájce Maurice Richard Trophy pro nejlepšího střelce NHL nasbírat už sedm bodů za pět branek a dvě asistence. Naposledy pomohl Bostonu hattrickem a asistencí u vítězného gólu v prodloužení k výhře nad Philadelphií. „Je to skvělý střelec a právě takové hráče potřebujete, když chcete vyhrávat," složil útočníkovi pochvalu kouč Bruins Bruce Cassidy.

Mohutný gólový finiš zlomil rakouský odpor

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.04.2021 (18:19)     Sekcia sport

Čeští hokejisté díky drtivému finiši vyhráli i odvetné mezistátní utkání s Rakouskem rozdílem pěti branek. Po vídeňském vítězství 5:0 si v sobotu zapsali v Jindřichově Hradci na konci čtvrtého týdne přípravy na MS vítězství 7:2. Ještě po 47 minutách byl přitom stav nerozhodný stav 2:2, pak ale národní tým nasázel pět branek do sítě soupeře.

Motor v přípravě podlehl Jihlavě

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.08.2022 (19:50)     Sekcia sport

Přípravné hokejové zápasy: HC Motor České Budějovice - HC Dukla Jihlava 1:3 (1:1, 0:0, 0:2) HK Dukla Trenčín - HC Olomouc 2:1 v prodl. (0:0, 0:1, 1:0 - 1:0) Rytíři Kladno - HC Slavia Praha 3:4 (0:0, 2:3, 1:1)

Fotbalisté Českých Budějovic utrpěli v přípravě debakl s Lodží

Víc než čtvrt hodiny navrch. Cítím se na hov.., ulevil si kapitán Sparty po maratonském nastavení

Kanadský uragán smetl Čechy! Kapitán v klíčovém boji litoval začátku

Bostonský uragán smetl Floridu, Pastrňák s Krejčím pomohli gólem

Báječná Krejčíková! Rusku smázla ve dvou setech. Dál jde také Kvitová

Ronaldo stíhá legendárního Čecha. K Bicanovu rekordu mu chybí už jen dvacet gólů

Hokejový veterán Duda posílí Duklu Trenčín

Fotbalový trenér Straka bude zachraňovat Trenčín ve slovenské lize

První gól za 66 vteřin, druhý v sedmé minutě. Baníkovský uragán smetl plány Dynama

Jedenáct gólů za zápas? Extrém, směje se kanonýr a myslí na rekord

Zemřela legenda. Rossi nasázel hattrick Brazílii a dovedl Itálii k triumfu na MS

Motor v přípravě nasázel rakouskému soupeři sedm gólů

"Bochník" zářil v Tesle i za reprezentaci, brutální krosček ho málem poslal na vozík

Fotbalisté Plzně rozdrtili v přípravě Táborsko, šest gólů dali v první půli

Hlavně jim to moc nekazit. Stránský je z parťáků Červenky a Kováře nadšený

Fotbalisté Liberce porazili na Maltě Trenčín, rozhodl Ghali

Krmenčík si řekl o základ. Za Bruggy nasázel hattrick během půl hodiny

Třinec veze z Prahy divoké vítězství, velkému rivalovi poprvé v historii nasázel osm branek

O první přípravě s cukrovkou. Každý den je jiný, poznávala Fernstädtová

Totální demolice, Bayern nasázel Kataláncům osm branek

TENIS ONLINE: Báječná Krejčíková! Rusku smázla ve dvou setech. V akci je Kvitová, první sadu ovládla

TENIS ONLINE: Báječná Krejčíková! Rusku smázla ve dvou setech. V akci je Kvitová, do zápasu vstoupila skvěle

Příště holt budu muset dát 50, ušklíbl se ústecký uragán Nichols po porážce

Bláznivá show v San Jose. Švýcar Meier nasázel v NHL pět gólů, Hertl má čtyři body