Víc než čtvrt hodiny navrch. Cítím se na hov.., ulevil si kapitán Sparty po maratonském nastavení

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.01.2023 (07:41)     Sekcia sport

Trend nastolený světovým šampionátem v Kataru letenského kapitána rozhodně nenadchl. Vrací se na hřiště po dlouhém zranění, poprvé od října odehrál Ladislav Krejčí mladší celé utkání. Hned na úvod jara maratonské, v Olomouci sudí nastavili oba poločasy v součtu o víc než čtvrt hodiny. „Jsem vyřízenej, druhá půlka pro mě byla strašně náročná. Cítím se na hov.., pardon za to slovo,“ ulevil si záložník fotbalové Sparty po remíze 1:1 v rozhovoru pro O2 TV Sport. celý článek

A první gól mám za sebou, ulevil si Jiříček. Puk věnuje dojaté mamince

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.10.2023 (12:51)     Sekcia sport

První minuty v novém ročníku, gól a navrch cenný triumf. Obránce Columbusu David Jiříček vletěl do své druhé sezony v NHL skvostně. Ač pozice hráče utkání proti newyorským Rangers (5:3) patřila zaslouženě jinému muži, český hokejista zaznamenal rozhodující branku, kterou si náležitě vychutnal. „Už se tu cítím pohodlněji a lépe zvládám tempo soutěže,“ líčil spokojeně v obležení novinářů.

Vlahovič spasil favorita čtvrt hodiny před koncem

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.10.2022 (20:12)     Sekcia sport

Fotbalisté Juventusu zvítězili v 10. kole italské ligy na hřišti městského rivala FC Turín 1:0. Čtvrt hodiny před koncem se po rohu trefil Vlahovič.

Zlínský uragán smetl v přípravě Trenčín. Za čtvrt hodiny nasázel pět branek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.08.2020 (15:10)     Sekcia sport

To byla smršť! Přestože fotbalisté Zlína prohrávali s Trenčínem v 58. minutě 0:2, slovenského soupeře přejeli 5:2. Ztrátu otočili za pět minut, dohromady za čtvrt hodiny nasypali soupeři pět gólů. „A mohli jsme jich dát ještě více,“ poznamenal spokojený trenér Bohumil Páník.

Keňan Kelvin Kiptum při maratónském debutu málem překonal rekord

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.12.2022 (11:17)     Sekcia sport

Keňan Kelvin Kiptum zaběhl při maratonském debutu ve Valencii čas 2:01:53 a zařadil se na třetí místo historie. Za rekordem zaostal o 44 sekund.

Hassanová při maratonském debutu vyhrála v Londýně

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.04.2023 (12:11)     Sekcia sport

Dvojnásobná olympijská vítězka na dráze Sifan Hassanová při maratonském debutu vyhrála v Londýně. Překonala problémy na trati a rozhodla ve finiši.

Putincevová v Ostravě zvládla maratonský duel, vyzve Šwiatekovou

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.09.2021 (16:55)     Sekcia sport

Kazašská tenistka Julia Putincevová odvrátila na turnaji WTA v Ostravě v utkání 1. kola s Čang Šuaj mečbol a v maratonském duelu nakonec soupeřku udolala 5:7, 7:6, 6:4. Na kurtu hráčky strávily tři hodiny a 24 minut. Nejdelší zápas ženské dvouhry letos odehrály Kristína Kučová a Jekaterina Gorgodzeová, které v Gdyni bojovaly ve čtvrtfinále ještě o půl hodiny déle.

Pelta v kabině rozhodčích? To prostě nechápu, zlobil se Klusáček. Rada byl vytočený

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.08.2021 (21:02)     Sekcia sport

Z jeho tváře bylo patrné zklamání. Bohemians sice v nastavení urvali v Jablonci cenný bod, Luděk Klusáček měl však po bitvě smíšené pocity. Klokani ještě čtvrt hodiny před koncem drželi vedení 1:0...

Fotbalisté Sparty B zachránili v nastavení remízu s Příbramí

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.03.2022 (12:54)     Sekcia sport

Fotbalisté Sparty B díky gólu v závěrečném nastavení remizovali doma v 19. kole druhé ligy s Příbramí 1:1. Oba týmy v prvním poločase neproměnily penaltu a utkání dohrávaly v deseti. Pražané nevyhráli v třetím z posledních čtyř kol a zůstali čtvrtí, Středočeši jsou třináctí.

Hrůza. Přijdou lidi, a je to k nekoukání, ulevil si teplický kapitán

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.05.2021 (11:30)     Sekcia sport

Sotva se vrátil, už bude zase pauzírovat. Kvůli čtvrté žluté kartě. „Aspoň budu na důležitý závěr nachystaný, ještě nejsem stoprocentní,“ nebere to černě kapitán teplických fotbalistů Jakub Mareš.

Wawrinka zvládl odehrát jen čtvrt hodiny ze semifinále v Metách

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.09.2022 (16:00)     Sekcia sport

Trojnásobný grandslamový šampion Stan Wawrinka zvládl odehrát pouze čtvrt hodiny ze semifinálového utkání na turnaji v Metách proti Alexandru Bublikovi. Sedmatřicetiletý švýcarský tenista utkání vzdal kvůli zdravotním problémům ve čtvrtém gamu za stavu 1:2.

Oslabená Sparta přišla o výhru v Teplicích

Ostrava - Slavia 2:2, dva góly v nastavení, domácí srovnali i podruhé

Jablonec konečně zabral. Trenér Horejš vyzrál na svůj bývalý klub

Kapitán Sparty Řepík dostal stopku na dva zápasy

Návrat po španělském léčení. Je Krejčí už fit? Devadesát procent to bude, věří

Sparťan Krejčí byl při vítězné penaltě v klidu, nejdříve váhal, kam ji kopnout

Ostuda. Vyžrali jsme si to až do dna, ulevil si po výprasku s Plzní kapitán Ševců Simerský

Třetí čas historie. Keňan Kiptum ve Valencii oslnil při maratonském debutu

Dna dny volna pomohly. Z hráčů cítím energii, jsme hladoví, říká Priske

Musíme se probrat, nebo v play off vyhučíme, říká plzeňský kapitán Schleiss

Rozhodla naše nemohoucnost dávat góly, smutnil kapitán Sparty. A chválil Kacetla

Rulíkovi přilétla další omluvenka. Na návrat po pěti a půl letech nedojde, povolán kapitán Sparty

Sporné situace občas na vítězství zanechají škraloup, přiznal kapitán Sparty Pavelka

Kapitán i kanonýr Sparty: Nejsem žádný Ovečkin nebo Pastrňák, ale rád střílím

Dva vyloučení, tři penalty, letenští mladíci zachránili remízu v nastavení

Věřil jsem, že to bude zlom, přiznal po porážce opavský kapitán Žídek

Krejčí jako novinář trpěl. Třikrát se vracel, pokaždé spadl na nulu

Sparta gólem z penalty ve 14. minutě nastavení udolala Plzeň 2:1

Sparta díky penaltě ve 14. minutě nastavení porazila Plzeň

Sestup oddálil konec kariéry. Cítím se zdravý a chci týmu pomoct zpátky, říká karvinský kapitán

Derby rozhodlo až nastavení, oslabená poslední Viktoria nakonec padla

HOKEJ ONLINE: Mountfield zvyšuje náskok, do akce jdou i Sparta a mistr z Třince

Řepík se uzdravil a góly řídil výhru Sparty. Jen nechápe opakující se špatné začátky

Sparta veze z Hané bod

Neměli jsme drajv, který nás zdobil, litoval kapitán Sparty

Omlouvám se, ale stojí to celkově za ho*no, ulevil si útočník Ottawy

Naštvaný Bílek: Písknout takovou penaltu v poslední minutě nastavení je hodně přísný!

Kolaps! Sparta obrovskou hrubkou v nastavení přišla o Evropu

HOKEJ ONLINE: Sparta a Hradce Králové mohou získat postupový mečbol

HOKEJ ONLINE: Velká šance pro Spartu, Pražané ji využívají! Mountfield má mečbol

Návrat lídra po půl roce. Sval drží, ulevil si olomoucký kapitán Beneš

Střet se Spartou? Po reprezentační pauze se může stát cokoliv, věří Šejvl

Kapitán Sparty Dočkal po prohře v Plzni: Soupeř nedostával karty, to se to pak hraje

HOKEJ ONLINE: Sparta a Hradec Králové mohou získat postupový mečbol